Praca

HANDLOWIEC ERP – Łódź

Twoje zadania:

  • pozyskiwaniem klientów dla systemów Comarch ERP
  • przygotowywaniem ofert handlowych oraz kalkulacji,
  • przeprowadzaniem prezentacji oferowanych rozwiązań,
  • budowaniem i utrzymywaniem długotrwałych pozytywnych relacji z obecnymi klientami.

Zyskujesz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do najnowszych technologii IT,
  • pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • wiedzę merytoryczną z zakresu oferowanych produktów – szkolenia produktowe,
  • znajomość innowacyjnych metodyk sprzedaży w oparciu o potrzeby klienta – szkolenia handlowe,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • miesięczną prowizję od sprzedaży,
  • kartę OK system.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży,
  • nienagannej komunikacji i zaangażowania,
  • nastawienia na sukces i realizację celów,
  • wysokiej motywacji i samodyscypliny,
  • znajomości oprogramowania biurowego
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość programów/systemów do prowadzenia firmy

Czekamy właśnie na Ciebie! Zgłoś się, a sprawimy, że praca stanie się dla Ciebie przyjemnością! Wyślij swoje CV na adres biuro@erpserwis.net

KONSULTANT DS. WDROŻEŃ

Głównym celem stanowiska jest wdrażanie zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP.

Ponadto prowadzenie szkoleń z wdrażanych systemów oraz wsparcie techniczne i konsultacje z naszymi klientami.

Jakie cechy ma idealny kandydat?

  • jest sumienny, rzetelny, komunikatywny, cierpliwy, wyrozumiały
  • posiada prawo jazdy kat. B
  • ma  ukończone studia (ekonomia bądź informatyka ekonomiczna)
  • dobrze organizuje czas pracy
  • lubi dzielić się wiedzą i doświadczeniami z innymi

Proponujemy Ci:

  • najpierw staż, który będzie okresem próbnym, później umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w pozytywnej atmosferze,
  • szkolenie wprowadzające,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach.

Szukamy osób pełnych energii, którzy nie boją się podejmować wyzwania. Wyślij swoje CV na adres biuro@erpserwis.net a może już niedługo poznasz środowisko, w którym pracujemy.

PROGRAMISTA

Marzysz o pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie? Lubisz odkrywać nowe możliwości i podejmować wyzwania? Twoją pasją jest tworzenie rzeczy nieschematycznych? Jesteś informatycznie zakręcony?

Mamy coś dla Ciebie!

Od kandydatów oczekujemy pozytywnego nastawienia do pracy i:

  • podstawowej wiedzy z obszaru informatyki i programowania,
  • znajomość technologii .NET Framework (WinForms, asp.net) z bazami danych (Microsoft SQL),
  • dobrej organizacji pracy,
  • mile widziana znajomość systemu ERP.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • programowanie w środowisku .NET dedykowanych aplikacji do systemu ERP oraz aplikacji niezależnych,
  • programowanie w oparciu o bazy danych MS SQL,
  • tworzenie raportów w środowisku Report Builder,
  • zapoznanie się z systemami typu ERP.

Z naszej strony otrzymasz:

  • cenne doświadczenie,
  • pracę w unikalnym, przyjaznym środowisku,
  • jeśli nie masz doświadczenia najpierw będziesz na stażu (3-6 miesięcy), a później zatrudnimy Cię na umowie o pracę,
  • jeśli masz doświadczenie proponujemy umowę o pracę na pełny etat.

Czekamy właśnie na Ciebie! Zgłoś się, a sprawimy, że praca stanie się dla Ciebie przyjemnością! Wyślij swoje CV na adres paulina.ujma@erpserwis.net