Analizy danych BI

analizyiraportyCzy wiesz na jakiej grupie swoich produktów masz największą marże?

Czy wiesz, które towary wolno rotują, które najdłużej zalegają w magazynie?

Czy wiesz jak realizowane są założone budżety?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś nie, to zapraszam to przeczytania tego wpisu, możemy sprawić, że analizy i raporty staną się przyjazne i pożyteczne. Comarch Business Intelligence wspiera proces budżetowania dla całego przedsiębiorstwa. Skuteczność monitorowania i realizacji plan ma istotny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, rentowności i pozycję na rynku. Zacznij skutecznie tworzyć plany budżetowe w swojej firmie.

Comarch Business Intelligence dostarcza informacji na temat przyszłych generowanych zysków, prawidłowej realizacji planów produkcyjnych. To również odpowiedź na pytania kim są moi klienci i jakie są ich potrzeby. Dowiedz się więcej o tym, czego nie widać na pierwszy rzut oka.

Comarch Mobile Business Intelligence to rozwiązanie dające stały dostęp do aktualnych informacji w przedsiębiorstwie zawsze i wszędzie. 
Sprawdź jak zdalnie analizować najnowsze informacje o sytuacji Twojej firmy. 

Możemy tutaj napisać wszystko ale najlepiej o rozwiązaniach Comarch mówią zadowoleni klienci:

“Platforma Comarch Business Intelligence pozwoliła nam na skoncentrowanie się na działalności podstawowej Grupy Cersanit, podejmowaniu właściwych decyzji, identyfikowaniu szans i zagrożeń, zamiast na sporządzaniu raportów.”

– Marcin Falkiewicz, IT Application Department Manager