Comarch TNA – system RCP teraz w promocyjnej cenie! Specjalna promocja na Comarch TNA

Szanowni Państwo,

Ewidencja czasu pracy pracowników to zawsze jeden z gorących tematów wśród pracodawców.
Z jednej strony przedsiębiorcy chcą rejestrować czas pracy pracowników, są świadomi że monitorowanie czasu przynosi realne korzyści dla firmy. Z drugiej strony, chcą optymalizować związane z tym koszty, szukając taniego a przy tym intuicyjnego i skutecznego narzędzia. Comarch TNA to rozwiązanie od Comarch, które łączy wszystkie te potrzeby. Pozwala na pełną kontrolę czasu pracy, zarządzanie delegacjami i urlopami. Jest proste w obsłudze i nie wymaga dodatkowych szkoleń. Uruchomienie aplikacji jest jednoznaczne z możliwością natychmiastowego korzystania. Rozwiązanie Comarch TNA rozwija się dynamicznie. Słuchając Państwa sugestii rozszerzyliśmy ofertę Comarch TNA o drugie urządzenie Comarch Gateway Plus, które poza rejestracją wejść i wyjść za pomocą telefonu pozwala na użycie kart zbliżeniowych RFID.  Ten model pracy zwiększy z pewnością grono zainteresowanych ofertą Comarch.

Miło nam zakomunikować, że od 01.06.2019r. obowiązują nowe, specjalne warunki handlowe
na zakup urządzeń do rejestracji czasu pracy TNA Gateway i TNA Gateway Plus.


01.06.2019r. rozpoczęła się specjalna promocja na zakup urządzeń do rejestracji czasu pracy TNA Gateway i TNA Gateway Plus.

W okresie trwania akcji promocyjnej, maksymalnie obniżamy cenę urządzeń, które można nabyć już od 1zł netto!

Comarch TNA to innowacyjny system do rejestracji oraz zarzadzania czasem pracy. Czas pracy w systemie może być łatwo rejestrowany zarówno przy pomocy aplikacji mobilnej jak i kart zbliżeniowych. Jest to narzędzie proste w instalacji i obsłudze, nie wymaga wdrożenia czy dodatkowych szkoleń. Może działać samodzielnie, lub z systemem ERP

>> Szczegóły na temat integracji z modułem Comarch ERP Płace i Kadry dostępne są tutaj.

Wybierając Comarch TNA nie tylko oszczędzasz czas i zwiększasz efektywność ale też poprawisz dyscyplinę w miejscu pracy.

Nie zwlekaj, skorzystaj z promocji i usprawnij ewidencję czasu pracy w Twojej firmie z Comarch TNA!

 

Więcej na temat oferty promocyjnej Comarch TNA »