Bezpieczeństwo danych

Bezpieczne dane w systemie ERP

Czy wiesz, że aż 43% ludzi traci pliki każdego roku, a 13% dysków twardych ulega awarii w pierwszym roku używania?

Prawie 50% przedsiębiorców potwierdziło, że utraciło firmowe dane w minionym roku.

Jaki system backupu danych zabezpiecza Twoją firmę przed tymi zagrożeniami?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! IBARD   

IBARD to wydzielona specjalnie dla Twojej Firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane.

Dla kogo bezpieczeństwo danych firmy w chmurze?

Sprawdzona przez tysiące Klientów usługa uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych, a automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą, czy też komputerów i smartfonów pracowników, zapewni Ci spokój i gwarancję odzyskania plików w sytuacji awaryjnej.

Poza funkcją kopii IBARD pozwala na udostępnianie i jednoczesne korzystanie przez wielu pracowników z tych samych plików.

Poznaj IBARD w 45 sekund.

Już ponad 52 000 firm zaufało IBARD

Każda firma przechowuje dane osobowe swoich klientów oraz partnerów biznesowych. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. nakłada na firmę administrującą danymi m.in. obowiązek właściwego zabezpieczenia danych przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.

IBARD  w pełni zaspokaja wszystkie wymogi przewidziane w ustawie.

Magazyn „Biznes Benchmark” przeanalizował serwisy specjalizujące się w przechowywaniu danych w chmurze obliczeniowej. Wśród światowych liderów rynku znalazł się jeden polski przedstawiciel – IBARD.

– W całym zestawieniu IBARD jest jedyną usługą dostarczaną przez polską firmę. Dane klientów przechowywane są w Comarch Data Center na terenie Polski, co może być istotne z punktu widzenia konieczności spełnienia wymagań takich organów państwowych jak GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych), co dotyczy m.in. administracji publicznej – napisano w raporcie „Biznes Benchmark”.

Szybki i nieograniczony dostęp do informacji to jeden z kluczowych czynników decydujących o sukcesie firmy.

 Dzięki IBARD lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Twoje pliki będą z Tobą gdziekolwiek jesteś. Wystarczy dostęp do Internetu.

 Komputer, smartfon czy tablet z usługą IBARD – to pełnia mobilności jakiej potrzebuje Twoja firma.

 backup z urządzeń mobilnych

backup sms

backup android

Obecnie wymiana informacji to jeden z kluczowych elementów udanej i owocnej współpracy. Szczególnie jeżeli ma ona charakter biznesowy.

Dlatego tak ważne są kwestie związane z łatwością i szybkością wymiany plików pomiędzy współpracownikami, gdyż pozwala to na zaoszczędzenie czasu, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów. Współpraca w chmurze Comarch z IBARD to klucz do Twojego sukcesu.

Codziennie przetwarzamy terabajty danych stanowiących tajemnicę handlową, bez której niemożliwe byłoby prowadzenie podstawowej działalności biznesowej naszych Klientów. Mając na uwadze fakt, iż korzystanie z naszych usług wiąże się jednocześnie z najwyższym zaufaniem jakim obdarzają nas Klienci, dokładamy wszelkich starań aby informacje te były należycie chronione przed zniszczeniem i nieuprawnionym dostępem. W tym celu stosujemy szereg środków gwarantujących bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe utrzymywanych systemów IT.

Zobacz Comarch Data Center

Masz pytania?

Chcesz przetestować IBARD za darmo?

Napisz do nas teraz!

Lub pobierz program samodzielnie pod tym linkiem.