Comarch ERP XT

Intuicyjny i funkcjonalny program w którym fakturę wystawisz w 10 sekund po zalogowaniu się?

Tak to możliwe!


 

Wystaw fakturę

W Comarch ERP XT szybko wystawisz faktury lub paragony dla swoich klientów, równie łatwo zarejestrujesz dokumenty kosztowe. Kontrola zaległych płatności i rozliczanie kontrahentów nie sprawia żadnych trudności. Nowego kontrahenta dodaję się poprzez wpisanie NIP program automatycznie pobiera wszystkie dane z bazy GUS.

 

 

[Wystaw fakturę teraz]

 

 

 

 

 

 

Kontroluj magazyn

Szybka i intuicyjna inwentaryzacja to jedna z zalet programu. Comarch ERP XT kontroluje także stany magazynowe i sam zablokuje sprzedaż towarów, którym zabraknie na magazynie.

 

 

[Dodaj produkt]

 

 

 

 

 

 

Wyślij automatycznie deklarację

Dodawaj w programie dokumenty a program sam za Ciebie poprowadzi uproszczona księgowość. Książka przychodów i rozchodów, rejestry zakupu i sprzedaży, ewidencja pracowników i wynagrodzeń oraz środkó trwałych to żaden problem. Deklaracje VAT-7 program wyśle automatycznie do Urzędu Skarbowego. Jeśli masz biuro rachunkowe to bez problemu Twoje faktury program prześle wprost do biura.

[Wyślij deklarację]

 

 

 

 

 

 

 

Analizy i raporty BI

Analizuj w czasie rzeczywistym rentowność, trendy w sprzedaży i zarządzaj należnościami. Obsługa raportów w programie Comarch ERP XT nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej. W kilka minuta metodą „przeciągnij i upuść” zrobisz odpowiedni raport bez wsparcia informatyków.

 

 

[Zrób raport rentowności]

 

 

 

 

Sprzedawaj w internecie

Od programu Comarch ERP XT to własnego sklepu internetowego dzieli Cię kilka kliknięć. Pełna integracja z Allego, wszystko.pl, ceneo.pl i innymi porównywarkami. Możliwość wyboru wielu gotowych szablonów lub stworzenie własnego.

 

[Otwórz sklep internetowy]

 

 

 

 

Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i zaczyni już dziś:

zobacz także: