Nasi klienci

PHPU „SEMEX”

 Semex, firma rodzinna powstała w roku 1990.   Od 30 lat prężnie działa na rynku dostarczając na rynek artykuły metalowe i materiały budowlane, urządzenia i artykuły elektryczne oraz BHP.   Na przestrzeni tych lat zmienił się nie tylko rynek materiałów budowlanych, ale również system obsługi klienta i świat rozwiązań informatycznych w tej branży. 

Biuro rachunkowe Agnieszka Grzywacz

Biuro rachunkowe Agnieszka Grzywacz - Doradca podatkowy, zajmuje się prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczy usługi księgowe, rachunkowe i podatkowe dla firm o każdym profilu działalności.

Piekarnia J. U. Z. K. Wypych

„Piekarnia J. U. Z. K. Wypych” w Łobodnie została założona w roku 1992. Rodzinna firma wówczas zajmowała się głównie produkcją pieczywa, które trafiało zaledwie do kilku sklepów w okolicy. Dziś w pieczywo zaopatruje sklepy w całym powiecie kłobuckim oraz kilku miejscowościach powiatu częstochowskiego. W obecnej chwili zakład oferuje pełną gamę wyrobów piekarniczych

EUROTERMINAL SŁAWKÓW Sp. z o.o.

Firma “Euroterminal Sławków” Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2010 r. na bazie funkcjonującego od 2004 r. Oddziału CZH S.A. w Katowicach Euroterminal w Sławkowie. półka jest terminalem przeładunkowym usytuowanym na styku najdalej wysuniętego na zachodzie odcinka linii kolejowych, w związku z tym doskonale wpisuje się w rozwój transportu kontenerowego na trasie Daleki Wschód i Azja – Europa Zachodnia Spółka oprócz usług przeładunku świadczy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu kolejowego i samochodowego. Od grudnia 2016 firma posiada system Comarch ERP XL. Rozwój rynku sprawił, że usługi transportowe stały się ważnym czynnikiem na rynku przedsiębiorstw. Firmy coraz częściej korzystają z usług transportowo – spedycyjnych, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Rozwój firmy w wielu obszarach oraz sytuacja rynkowa spowodowała, że istotnym w firmie elementem stał się deficyt bieżącej informacji dotyczący dużej ilości dokumentacji, jaką dysponuje przedsiębiorstwo. W firmie spedycyjno-transportowej niezwykle istotny jest obieg informacji i bieżący wgląd w dokumentację. Firma spedycyjna organizuje, koordynuje i kontroluje cały proces przemieszczania ładunku aż do finalnego odbiorcy. Od rzetelnego obiegu bieżących informacji zależy to czy ładunek zostanie dostarczony w odpowiednim czasie i w określone miejsce. Od rzetelnej bieżącej informacji zależy również rentowność i płynność finansowa przedsiębiorstwa.

Goliard sp. z o.o.

Firma Goliard sp. z o.o. jest dużym producentem makaronów w Polsce. Wszystko zaczęło się w 1991 r , w małej miejscowości Rędziny (obok Częstochowy), gdzie ówcześni prowadzący postanowili poświęcić się tworzeniu obecnie jednej z najlepszych marek makaronów w Polsce. Dzięki wdrożeniu oprogramowań Comarch WMS Magazynier i Comarch WMS Zarządzanie wraz z Comarch ERP XL w firmie Goliard wybitnie zmienił się sposób nadzorowania organizacją, programy doskonale poradziły sobie z upłynnieniem procesów biznesowych, z ważnymi etapami produkcji, kontrolą bieżących stanów i dokumentów magazynowych, jak również dostarczaniem towarów.

Grupa Fachowiec Drewno S. Sokołowski i T. Dobrowolski sp.j.

Głównym powodem decyzji firmy Drewno o zmianie oprogramowania było niestabilnie działające dotychczasowego oprogramowanie. Firma mając w planach rozwój szukała rozwiązania, które sprosta ciągle rozrastającej się firmie. Wdrożenie zostało poprzedzone analizą potrzeb i procesów biznesowych, na podstawie której powstała testowa konfiguracja systemu z wszystkimi dodatkami oraz realnymi danymi kartotekowymi firmy. Jednym z podstawowych wymagań stawianych przez właścicieli firmy Drewno był płynny start systemu. Po etapie szkoleń i testów, kiedy byliśmy całkowicie pewni co do gotowości konfiguracji i wyszkolenia pracowników firma rozpoczęła prace w nowym programie.

Majami Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Majami powstała w 1989 roku, rozpoczynając swoją działalność od produkcji wyrobów czekoladowych i czekoladopodobnych. W roku 1996 miała miejsce fuzja Majami i Fabryki Cukierniczej Milko - zakładu z tradycjami, którego początki sięgają lat 50-tych. Fabryka Cukiernicza Milko od początku swojej działalności produkowała cukierki krówki według starych receptur i technologii. Dzięki wyjątkowym walorom smakowym, krówki Majami zostały docenione na rynku polskim, innych rynkach europejskich, a także przez rynek krajów arabskich. Klienci kanadyjscy natomiast rozsmakowali się w produkowanych przez Majami sezamkach. W chwili obecnej Spółka koncentruje swoją działalność na produkcji cukierków typu krówka oraz mleczko w czekoladzie, starając się łączyć tradycyjny charakter produktów z wymaganą przez rynek dynamiką działań. W ofercie dostępne są także inne rodzaje produktów, takie jak galaretki w czekoladzie, pianko-galaretki, sosy i kremy do deserów, cukierki typu toffi. Nowością jest tradycyjna krówka angielska - fudge oraz sezamki.

AGNES Spółka Akcyjna

Firma została założona w 2004 roku jako działalność gospodarcza osoby fizycznej. Na początku swej drogi firma działała na zasadzie hurtowni materiałów instalacyjnych i ten segment działalności utrzymywany jest do dnia dzisiejszego. W swej ofercie Firma AGNES S.A. posiada szeroki asortyment towarów w zakresie kompletnych instalacji zewnętrznych i wewnętrznych a więc m.in. rury i kształtki z tworzyw sztucznych oraz miedzi, grzejniki stalowe i aluminiowe, kotły, kolektory, ceramikę i armaturę łazienkową, armaturę wodociągową, studnie i rynny. Dynamicznie zmieniający się rynek i sytuacja gospodarcza zaowocowała zmianą strategii Firmy i wyznaczyły jej nowe kierunki m.in. rozwój i specjalizacja w ramach wykonawstwa branży instalacyjnej, produkcji kształtek segmentowych i wynajmu zgrzewarek. Od 2009 roku firma korzysta z oprogramowania Comarch ERP XL. Kluczowe funkcjonalności wykorzystywane przez firmę AGNES S. A. to: sprzedaż, zakup, zarządzanie magazynem, kompletacja, księgowość.

Dukat – technika grzewcza i sanitarna

PHU "DUKAT" z powodzeniem działa na rynku od roku 1990. Obecnie posiadamy pięć filii. Dwie w Słupsku i po jednej w Sławnie , w Szczecinku i w Człuchowie. Założeniem firmy jest zaopatrywanie firm handlowych , instalacyjnych i inwestorów w materiały instalacyjne, sanitarne i z zakresu techniki grzewczej. W roku 2009 firma rozpoczęła wdrożenie programu Comarch ERP XL. Kluczowe procesy w których jest wykorzystywane oprogramowanie Comarch ERP XL to: sprzedaż, sprzedaż dla Instalatorów, zakup, magazyn, księgowość. Przed wdrożeniem dużym problemem dla firmy Dukat była inwentaryzacja, która mogła trwać nawet kilka dni w jednym oddziale. Po wdrożeniu inwentaryzacja jest przeprowadzana za pomocą bezprzewodowych kolektorów, została wyeliminowana papierów ewidencja co skróciło inwentaryzację do 8 godzin.

Drukarnia Viper Sp. z o.o.

Drukarnia Viper rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Jej utworzeniu od samego początku przyświecała idea stworzenia firmy, z którą współpraca będzie dla Klienta wygodna i komfortowa. Wygodna dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych usług poligraficznych, oraz komfortowa za sprawą jak najlepszego kontaktu z Klientami i współpracy opartej na prostych zasadach. Jest jeszcze trzeci kluczowy czynnik – jakość. W Drukarni Viper nie uznają innej niż najwyższa. Jesteśmy przekonani, że utrzymywanie wysokich standardów wymaga ciągłego rozwoju i nakładów, dlatego...

Ideo Group Sp. z o. o.

Dzieciństwo- to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Czas, kiedy wiele zdarza się po raz pierwszy. Pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy upadek w kałużę. A przecież jest jeszcze cały świat rzeczy, których po prostu trzeba się nauczyć. Każde dziecko — to mały odkrywca, pełen emocji i entuzjazmu. Wierzymy, że każde dziecko powinno w pełni zaspokoić swoje zainteresowanie światem od najwcześniejszych lat. Po to został stworzony Anex. Zastosowaliśmy całą naszą wiedzę i umiejętności, miłość i troskę aby nasz mały odkrywca mógł poznać się ze światem. Wygodnie i bezpiecznie, z Anex.

PREZ-MET Sp. z o. o. Sp. k.

Firma PREZ-MET powstała w 1967 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją form wtryskowych, wykrojników i tłoczników. Zmiany ustrojowe i gospodarcze Polski z przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku nie pozostały jednak bez wpływu na nasze przedsiębiorstwo – w 1993 roku podjęta została decyzja o przeprofilowaniu zakładu i rozpoczęciu produkcji maszyn i urządzeń do stolarki aluminiowej i z PVC. W ciągu niemal 20 lat tej działalności doskonale poznaliśmy rynek i mechanizmy nim rządzące. Starając się sprostać oczekiwaniom klientów, od początku starannie dobieraliśmy poddostawców, dzięki czemu możemy powiedzieć z całym przekonaniem, że współpracujemy z najlepszymi. Najwyższa jakość półproduktów gwarantuje uzyskanie produktu finalnego światowej klasy.

CORA LIGHTING FACTORY

CORA LIGHTING FACTORY to samodzielna i prężnie rozwijająca się fabryka oświetlenia. W ramach naszej działalności zajmujemy się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych z przeznaczeniem do sklepów, galerii, biur, banków, hoteli, inwestycji oraz projektowaniem i doradztwem w celu trwałego zadowolenia klienta. Nasza oferta bazuje na wieloletnim doświadczeniu, z sukcesem i pasją zrealizowaliśmy dla polskich i zagranicznych klientów wiele projektów. Proponujemy optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Komunikujemy się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, stąd komfort i możliwości w porozumiewaniu się z kontrahentami.

Hurtownia Instalacyjna ARMA-SAN Michalscy Sp. j.

Hurtownia Instalacyjna ARMA-SAN Michalscy Sp. J. to rodzinna firma z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem, którą cechuje profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę produktów renomowanych firm zarówno krajowych jak i zagranicznych, które oferujemy w atrakcyjnych cenach z własnym bezpłatnym transportem - prosto do Klienta.

ZPHU Entro

Firma Entro istnieje na rynku od roku 2009, jest prywatną firma rodzinną, która dąży do kompleksowego zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie komfortu snu. Zajmujemy się produkcją stelaży i akcesorii do wyposażenia łóżek. Oferujemy szeroką gamę stelaży pod materace począwszy od prostych – nieregulowanych do tych o najwyższym standardzie. Jako główny cel nasza firma stawia sobie zadowolenie klienta, dlatego też dostarcza na rynek wyroby które cechuje wysoka jakość, funkcjonalność i przystępna cena. Swoją produkcję opieramy na nowych technologiach, sprawdzonych dostawcach i surowcach. Wszystkie oferowane produkty spełniają przy tym wymogi bezpiecznego użytkowania. Wykonujemy własne wzory a także produkujemy wszystkie kolekcje pod zamówienia klienta, Oferta zawarta na naszej stronie internetowej nie ogranicza naszych możliwości produkcyjnych i państwa oczekiwań.

Pracownia Informatyki NUMERON Spółka z o.o.

Firma Pracownia Informatyki NUMERON Spółka z o.o. istnieje na rynku od 1995 roku. Początkowo jako spółka cywilna a od 2000 roku jako spółka z o.o. Szczegółowo o naszej historii można przeczytać na stronie historia. Zachęcamy do lektury. Od początków działalności specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów wspierających zarządzanie produkcją, obrotem, dystrybucją oraz zużyciem energii elektrycznej. Wykonujemy kompleksowe prace związane z modernizacją układów pomiarowo – rozliczeniowych energii elektrycznej zgodnie z wymaganiami stawianymi przez lokalnych Operatorów Systemu Dystrybucyjnego oraz Wolny Rynek Energii. Dzięki swoim rozwiązaniom zapewniamy naszym Klientom stały dostęp do danych pomiarowych – również w czasie rzeczywistym (on-line).

Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. Sp.k.

Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. Sp.k. to firma, która na pierwszym miejscu stawia najwyższą jakość i profesjonalną obsługę Klienta. To dzięki tym wytycznym i ciężkiej pracy całego zespołu od wielu lat znajdujemy się w czołówce firm z branży odlewniczej na rynku polskim. Przedmiotem naszej działalności jest seryjna produkcja odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Najwyższa jakość zapewniana jest poprzez nowoczesny sprzęt m.in. automatyczne linie formierskie DISAMATIC i wykwalifikowanych pracowników.

POLORTO

POLORTO rozpoczęło swoją działalność z myślą o stomatologach specjalizujących się w zakresie ortodoncji. Nadrzędnym celem działalności firmy jest zapewnienie ortodontom najwyższej jakości materiałów oraz dostępu do najnowszych osiągnięć technologicznych. W wyniku ciągłego rozwoju branży firma stale rozszerza swoją ofertę zachowując przy tym najwyższy poziom obsługi Klientów. Nasze działania przekładają się bezpośrednio na komfort pracy lekarzy oraz zadowolenie pacjentów.

RPM Spółka Akcyjna

Historia firmy sięga 1965 roku, kiedy powstał zakład państwowy pod nazwą Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne. W wyniku prywatyzacji w 1991 roku został on przekształcony w spółkę akcyjną. Podstawowym profilem działania Spółki jest budownictwo hydrotechniczne, jednak w wyniku nieustannego poszerzania obszarów działalności firma działa również na rynku deweloperskim, motoryzacyjnym, hotelarsko-gastronomicznym i innych. Inwestycje ostatnich lat doprowadziły do powstania kilku oddziałów firmy. Należą do nich: Autoryzowany Salon i Serwis Fiata, Stacja Obsługi Samochodów (oba wyposażone w stacje diagnostyczne), punkt sprzedaży opału w Pawonkowie oraz Ośrodek Wypoczynkowy w Brennej. Dynamiczny rozwój oraz skuteczne zarządzanie pozwalają nam na kontynuowanie prowadzonych z sukcesem inwestycji oraz planowanie nowych w najbliższej przyszłości.

PGE Skra Bełchatów

PGE Skra ma w kolekcji osiem złotych medali mistrzostw Polski, siedem triumfów w Pucharze Polski oraz dwie wygrane w Superpucharze Polski, co czyni ją najbardziej utytułowanym polskim klubem XXI wieku. Siatkarze PGE Skry napisali piękną i wielostronicową historię naszego klubu oraz współtworzyli historię reprezentacji Polski, z głównym rozdziałem o Mistrzostwach Świata w 2014 r. Co najważniejsze, to historia, która wciąż się pisze.

LINEX Sp. z o.o.

LINEX Sp. z o.o. jest wiodącym producentem cięgien motoryzacyjnych na rynku polskim i europejskim. Firma Linex wybrała program Comarch ERP XL do kompleksowej obsługi działu księgowości.