Comarch MedNote

comarchmednotereceptaComarch MedNote to nowoczesna aplikacja medyczna wspomagająca zarządzanie gabinetem lekarskim. Dzięki niej mamy dostęp do niezbędnych i najważniejszych informacji medycznych. Skraca to czas potrzebny do wypełnienia formalności do minimum.

Oprogramowanie jest intuicyjne jak kartka papieru.

 

 • IDEA PRACY Z DOKUMENTAMI
  Wszelkie zawarte dokumenty w MedNote są tworzone na wzór papierowej wersji formularzy, które lekarze znają z codziennej pracy. System e-zdrowie bardziej przypomina edytor tekstów, niż typową aplikację medyczną.

 

 • AUTOMATYCZNY ZAPIS
  Uzupełniane formularze trafiają bezpośrednio do chmury MedNote i tam są zapisywane. Dzięki temu nie utracisz wyników zapisywania w chwili przypadkowego zamknięcia przeglądarki. To daje możliwość zaprzestania pracy na jednym komputerze, a umożliwi jej rozpoczęcie na innym bez utraty danych.

 

 • WYSZUKIWARKA WBUDOWANA W DOKUMENTY
  Ta aplikacja medyczna nie zmusza nas do otworzenia nowego okna w programie. Uzupełniając ważne dla nas treści dokumentów, system samoczynnie przeszukuje technologie medyczne czy listę leków uwydatniając nam podpowiedzi. Wszelkie te procesy oparte są o mechanizm pełno tekstowego przeszukiwania fraz naturalny dla człowieka. To pomaga Nam w odszukanie haseł nawet na podstawie fragmentów wyrazów.

 

Comarch medNote

FUNKCJONALNOŚCI

 • Proste i przyjazne wystawianie recept, skierowań oraz innych dokumentów medycznych niezbędnych w pracy gabinetu lekarskiego.
 • Przechowywanie i archiwizacja dokumentacji medycznej poszczególnych pacjentów wraz z danymi medycznymi, danymi osobowymi, wynikami badaniami czy historiami wizyt.
 • Bezpośrednia rejestracja pacjentów przez lekarza czy też osobę rejestrującą pacjentów.
 • MedNote Scanner – dostęp do aplikacji zintegrowanej ze smartfonami, za pomocą której mamy możliwość skanowania i wprowadzania do systemu dokumentów w formie papierowej.

ZALETY ROZWIĄZANIA

 • KATALOG LEKÓW PHARMINDEX
  Zawiera informacje na temat leków z uwzględnieniem powiązań między nimi. Zestawienia takie uaktualniane są raz w tygodniu.
 • BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
  Codzienne zapisy danych w chmurze Comarch wykonywane są w kopiach zapasowych, dodatkowo konto takie podczas logowania chronione jest kodem SMS.
 • PROSTA OBSŁUGA
  Głównymi zaletami są: klarowny interfejs, usystematyzowana dokumentacja, łatwe wyszukiwanie oraz automatyczny system podpowiedzi. Wszelkie ważne i potrzebne informacje dostępne „od ręki”.
 • DOSTĘP ONLINE
  Dostęp do aplikacji e-zdrowie z każdego miejsca na świecie, poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Nie wymaga instalacji, aktualizacji czy też zaplecza technicznego.

comarchmednotedokumenty

 

 

 

Jak wspomniał dr Łukasz Korłtowski, kardiolog

„Comarch MedNote to godny polecenia program dla lekarzy prowadzących własną praktykę lekarską. To świetna i ergonomiczna aplikacja, z której korzysta się z przyjemnością. Nie muszę już pamiętać o papierowych kartotekach, wszystkie dokumenty i niezbędne dane mam zawsze przy sobie. Z niecierpliwością czekam na wersję zoptymalizowana pod smartfony i tablety”

 

Zapraszamy do kontaktu z biurem w celu uzyskania szczegółów oraz wdrażania aplikacji e-zdrowie dla łatwiejszej obsługi swojego gabinetu lekarskiego.