ERP Serwis w sporcie

PGE Skra Bełchatów, AZS Częstochowa, Exact Systems Norwid, Włókniarz Częstochowa to drużyny, które wspieramy w dobrych i gorszych momentach. Sport to walka do końca, sport to ogromne emocje i sport to fair play.

W pewnym momencie naszej działalności zaczęliśmy się zastanawiać jak możemy wzmocnić naszą markę. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnej reklamy i zdecydowaliśmy się na marketing poprzez sport. Pierwszym klubem, który zaczęliśmy wspierać był AZS Częstochowa. AZS Częstochowa ma na koncie 6 tytułów mistrza Polski, 2 krajowe puchary i 1 superpuchar. Klub może się także poszczycić najdłuższą serią występów w europejski pucharach wśród polskich drużyn sportowych. W europejski rozgrywkach AZS zdobył Puchar Challenge oraz zajął 3. miejsce w Pucharze Top Teams.

Chcąc wyjść poza Częstochowę zdecydowaliśmy się na współpracę z PGE Skrą Bełchatów. Drużyna z Bełchatowa zdobyła 8 tytułów mistrza Polski, 7 razy zdobyła Puchar Polski oraz dwukrotnie Superpuchar.

Od roku 2017 zdecydowaliśmy się sponsorować Włókniarz Częstochowa. CKM Włókniarz posiada jedną z najbogatszych historii klubowych w Polsce. W 70-letniej historii klubu drużyna Włókniarz aż czterokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski.

Sklep wdrożony wraz z ERP Serwis: