Płace i kadry

Płace i KadryComarch_ERP-Optima

 

 

Bardzo dużą część każdego przedsiębiorstwa tworzą pracownicy, a obsługa płacowo –  kadrowa wymaga bardzo dużego zaangażowania i aktualnej wiedzy. Program płacowo – kadrowy zapewnia zawsze aktualne przepisy dotyczące prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dzięki odpowiednio dobranym funkcjom praca z programem staje się zautomatyzowana i bezpieczna. Moduł jest zintegrowany z programem Płatnik, co gwarantuje prawidłowe rozliczenia z ZUS.

grafika_place

 

 

 

Moduł daje możliwość formalnego wprowadzenia pracownika do firmy i odnotowania jego dotychczasowego zatrudnienia,  tworzy struktury podległościowe w przedsiębiorstwie, które ułatwiają zarządzanie kadrami oraz umożliwia rozliczanie wypłat z uwzględnieniem nieobecności, dodatków, czasu pracy. Program płacowo – kadrowy posiada ogromny wachlarz funkcji, dzięki pełnej integracji z innymi modułami oraz programem Płatnik bardzo ułatwia wykonywanie obowiązków przez pracownika. Moduł wspiera pracę pracownika kadrowego w ewidencjonowaniu, rozliczaniu, naliczaniu, wysyłaniu i archiwizacji wszystkich niezbędnych formalności koniecznych do prowadzenia prawidłowej obsługi  kadrowo – płacowej w przedsiębiorstwie.

 

 

COMARCH ERP OPTIMA PŁACE I KADRY PLUS

Moduł z dodatkowymi funkcjami daje jeszcze większe możliwości w obsłudze płacowo – kadrowej tj. możliwość przypisania pracowników do poszczególnych działów i powiązania list płac z tymi działami, kontrolowanie przyznanych potrąceń, rozliczanie wynagrodzeń pracownikom przebywającym poza granicami kraju czy na umowach tymczasowych i wiele innych.