ERP SERWIS team

Jak mówi stare porzekadło, „nie samą pracą żyje człowiek” dlatego i nasi pracownicy angażują się w różnego rodzaju idee, a nasza firma wspiera nas oraz różne przedsięwzięcia charytatywne i sportowe np. drużynę Rugby Club Częstochowa https://erpserwis.net/przeczytaj-turniej-rugby-w-czestochowie/ , w której gra 3 dzieci- Iga, Michalina i Gosia- pracowników ERP Serwis.

Dziś chcemy przedstawiać inną piękną inicjatywę, której staliśmy się częścią –ZŁOMBOL.

ZŁOMBOL to rajd charytatywny, w którym zbierane są pieniądze dla dzieci z domów dziecka.

W roku 2007 kwota jaką udało się uzbierać to 15 013,24 zł. Przez wszystkie lata organizacji rajdu, każdego roku kwoty były wyższe. Ostatni rok 2019 to środki zebrane w wysokości  1 322 255,64 zł. Ile uda się uzbierać dla dzieci w tym roku? Wierzymy, ze tendencja będzie wzrostowa jak każdego roku od pierwszej edycji.

Pewnego dnia, po kilku rozmowach naszego kolegi Sebastiana z ERP Serwis ze swoimi znajomymi dotyczących udziału w rajdzie, zapadła decyzja:

„KUPUJEMY AUTO, JEDZIEMY NA ZŁOMBOL.” Wybór padł na FS Lublin 1999 rok, Diesel 2.4 Andoria, a ekipa uczestniczy w rajdzie pod nazwą ERP SERWIS team B.P.B.P.S ( Bastek, Paweł, Błażej, Piotrek, Sławek).

Uczestnicy wyprawy zbierają pieniądze od darczyńców, którzy  w zamian za wsparcie  otrzymują powierzchnię reklamową na samochodach, które biorą udział w rajdzie. ERP Serwis i tu nie pozostał obojętny i został darczyńcą tej wielkiej idei.

Warty podkreślenia jest fakt, że 100% dotacji jest przeznaczone dla dzieci z domów dziecka i ich potrzeby.

W imprezie mogą wziąć udział jedynie samochody wschodniej koncepcji lub produkcji, nie istotne, czy będzie to samochód osobowy, ciężarowy, autobus, motocykl, czy motorynka. Ważne, aby był z „minionej epoki”.

Tegoroczny cel rajdu to Albania- THE ALBANIA EDITION, czyli około 2 tyś kilometrów.

Załoga startuje 03.09.2022 z Chorzowa (Stadion Śląski) i kończy wyścig 06.09.2022 w Albanii. Do wyboru są dwie trasy. Trasa wschodnia wiodąca przez: Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Kosowo i Macedonię oraz trasa zachodnia: Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja i Czarnogóra.

Załoga ERP SERWIS team  jeszcze nie podjęła decyzji dotyczącej trasy. Bez względu na to jaką trasę wybierze, czy ukończy rajd ( my jako team ERP Serwis mocno kibicujemy!!!) przyczyniają się do uśmiechu na dziecięcych buziach mieszkańców domów dziecka.

Przez cały czas trwania rajdu będziemy na bieżąco śledzić naszą załogę. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

ERP Serwis wspierając tą szlachetną inicjatywę jako darczyńca po raz kolejny pokazuje, że warto pomagać.