Bezpłatny Kongres Biur Rachunkowych „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe?” już 11 czerwca 2021 r. w formule on-line

Z przyjemnością informujemy o bezpłatnym Kongresie Comarch, który odbędzie się na platformie streamingowej.

Termin: 11 czerwca, godzina 9:00

Kongres Biur Rachunkowych to kontynuacja wydarzenia zapoczątkowanego przez Comarch w ubiegłym roku, które od razu stało się bardzo ważnym punktem w kalendarzu biur rachunkowych. W tym roku Comarch promuje prelekcje pod hasłem „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe?”

Wystąpieniom towarzyszyć będą prezentacje najnowszych rozwiązań i usprawnień, które pozwalają m.in.:

  • ułatwić wymianę danych z klientem,
  • zautomatyzować proces przekazywania informacji podatkowych,
  • skrócić czas potrzebny na realizacje codziennych czynności.

Faktoring, Internetowa Wymiana Danych, Comarch Finance Connect, OCR… to tylko niektóre z narzędzi i możliwości, które zawarte zostały w agendzie wydarzenia. Omówione zostaną także nadchodzące zmiany w przepisach, pokazane zostanie jak zabezpieczyć się przed wyciekiem danych oraz przedstawiona będzie specjalna oferta dla biur rachunkowych.

Wśród prelegentów znajdą się osoby, które na co dzień zajmują się projektowaniem systemów ERP, a także zbieraniem i analizą opinii użytkowników na ich temat w celu wprowadzania usprawnień. Nie zabraknie również przedstawicieli biur rachunkowych, doradców podatkowych, specjalistów od zabezpieczeń czy ekspertów z branży księgowej.

Więcej informacji można uzyskać na stronie wydarzenia >>.

Pobierz materiały