Comarch ERP Altum

COMARCH ERP ALTUM

Nowoczesna, inteligentna platforma ERP, stworzona w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Dedykowana dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą uporządkować obieg informacji, ulepszyć kontrolę nad kosztami i działaniami operacyjnymi firmy oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzować wiele działań. Doskonale sprawdzi się w sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych, firmach jednooddziałowych i o rozproszonej strukturze oraz w organizacjach holdingowych czy przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami. Comarch ERP Altum wyróżnia wielofirmowość, czyli możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie.

System Comarch ERP Altum jest dla firm, które charakteryzują się niestandardowymi potrzebami, szukają rozwiązania na kompleksową obsługę wszystkich ważnych procesów i działają w branżach handlowej i usługowej oraz sieciach handlowych. Platforma cechuje się bogatą funkcjonalnością połączoną z ponadprzeciętną elastycznością.

Comarch ERP Altum to polski system stworzony według światowych standardów. Międzynarodowość platformy sprawia, że system jest wdrażany m.in. w Polsce, Francji, Danii czy Niemczech. Najnowsza technologia gwarantuje ścisłą integrację zachowując jednocześnie otwartość na zewnętrzne rozwiązania.

BPM – Business Process Management

Doskonalenie najważniejszych dla firmy procesów biznesowych jest kluczowe, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną. Comarch ERP Altum to gwarancja wygodnej i efektywnej pracy oraz zawsze aktualnych, rzetelnych informacji i analiz.

FUNKCJONALNOŚĆ OPERACYJNA COMARCH ERP – WYGODNA I EFEKTYWNA PRACA:

 • CRM – uzyskanie i dysponowanie kontaktami z klientami oraz dostawcami, planowanie i obsługa działań i spotkań, wygodny i ergonomiczny terminarz;
 • HANDEL – zakup i sprzedaż oferowanego asortymentu oraz zarządzanie towarami i polityką cenową;
 • LOGISTYKA – zarządzanie magazynami i stanami magazynowymi;
 • FINANSE – obsługa i zarządzanie finansami oraz kontrola płynności finansowej;
 • KSIĘGOWOŚĆ – zarządzanie kosztami oraz księgowość;
 • RETAIL – zarządzanie siecią handlową i obsługą klienta w punktach sprzedaży.

DODATKOWE ATUTY COMARCH ERP ALTUM:

 • ECOD – EDI (elektroniczna wymiana dokumentów) – pomaga w obniżeniu kosztów współpracy z partnerami biznesowymi;
 • E-COMMERCE – handel elektroniczny, który wspiera poprawę obsługi klienta i daje możliwość zredukowania kosztów operacyjnych dzięki prezentacji tego samego towaru w 3 niezależnych kanałach: sklep internetowy, portal aukcyjny oraz tradycyjny punkt sprzedaży;
 • ROZWIĄZANIA MOBILNE – praca to czynność, a nie miejsce. Dzięki zintegrowanemu systemowi Comarch ALTUM użytkownik pracuje nie tylko przy biurku, ale zdalnie w każdym dowolnym miejscu za pomocą Comarch Mobile.

CECHY COMARCH ERP ALTUM:

 • ELASTYCZNOŚĆ – dopasowanie systemu do specyfiki przedsiębiorstwa, branży, a nawet poszczególnych działów i pracowników;
 • OTWARTOŚĆ – łatwa i nisko kosztowa możliwość integracji mechanizmów BPM i TruePl z trzecimi rozwiązaniami;
 • ERGONOMIA I INTERFEJS – łatwość w użyciu, praktyczność nowoczesnego interfejsu, który zapewnia szybki dostęp do najważniejszych funkcji;
 • NAJNOWSZE TECHNOLOGIE – innowacyjność otwiera szanse na rozwój i bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Altum to owoczesna, inteligentna platforma ERP, stworzona w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Dedykowana dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą uporządkować obieg informacji, ulepszyć kontrolę nad kosztami i działaniami operacyjnymi firmy oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzować rozliczenie produkcji i wiele działań. Doskonale sprawdzi się w sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych, firmach jednooddziałowych i o rozproszonej strukturze oraz w organizacjach holdingowych czy przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami. Systemy klasy ERP, jak Comarch ERP Altum wyróżnia wielofirmowość, czyli możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie. Dowiedz się więcej.