Sprzedaż internetowa

 Sprzedaż internetowaComarch_ERP-Optima

Comarch ERP Optima to innowacyjny sposób na wykorzystanie możliwości jakie daje w dzisiejszych czasach Internet. Umożliwia każdemu przedsiębiorcy wielokanałową sprzedaż z ukierunkowaniem na klientów detalicznych (Comarch ERP e-Sklep, wszystko.pl) oraz klientów biznesowych (Comarch ERP Pulpit Kontrahenta, wszystko.pl). Rynek e-commerce rozwija się niezwykle szybko i co roku odnotowuje dwucyfrowy wzrost, dlatego warto taki potencjał wykorzystać w celu poszerzenia działalności firmy.

Rozwiązania pozwalające na rozwój działalności:

comarch-erp-e-sklep.Comarch e-Sklep. Program pozwala w oryginalny i atrakcyjny sposób przedstawić ofertę handlową szerokiej gamie Klientów. Dzięki pełnej integracji z Comarch ERP Optima Użytkownik może dodać produkt do internetowego sklepu z poziomu systemu bez ręcznego wprowadzania danych i zdjęć, ponieważ są one automatycznie pobierane z platformy. Po złożeniu zamówienia przez Klienta w sklepie jest ono od razu widoczne w Comarch ERP Optima i może zostać przekazane do realizacji. Comarch e-Sklep jest również zintegrowany z portalem Allegro oraz wszystkimi najpopularniejszymi porównywarkami cen tj.: Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut, Radar, okazje.info, sklepy24.pl. Interfejs systemu został tak przygotowany, że jest możliwe automatyczne wystawianie i edytowanie nieograniczonej ilości aukcji na Allegro. Dodatkowym atutem jest wielojęzyczność oraz łatwy dostęp do wygenerowania analiz i statystyk ze sprzedaży.

wszystko-pl

wszystko.pl. Internetowa galeria handlowa, w której każdy zainteresowany może zapoznać się z wieloma produktami, porównać oferty, korzystać z promocji oraz nabyć swoje ulubione produkty w najniższych cenach. Dla użytkowników Comarch ERP Optima jest to portal całkowicie bezpłatny. Wystarczy połączyć swoje oprogramowanie  z wszystko.pl, pokazać produkty milionom klientów, dopełnić formalności finansowych i cieszyć się czystym zyskiem.

e-Commerce-B2B.Comarch ERP Pulpit Kontrahenta. Platforma B2B  obsługiwana wprost z systemu Comarch ERP. Aplikacja powalająca uprawnionym kontrahentom sprawdzać dostępność towaru, składać zamówienia on-line, śledzić przebieg realizacji zamówienia oraz zobaczyć wszystkie dokumenty potwierdzające współpracę i zrealizowane projekty. Do funkcjonowania wykorzystywane są dane z Comarch ERP Optima, dlatego nie ma potrzeby ponownego wprowadzania danych ręcznie, a rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i poufne. Przedsiębiorca jest uprawniony do wskazania, którzy klienci widzą określone przedmioty i wskazuje dla nich ceny. Pulpit Kontrahenta- czytaj więcej

Zobacz więcej:

Zobacz nowości na blogu: