System ERP dla sklepów internetowych

Oprogramowanie dla sklepów internetowych CRM

Każdy przedsiębiorca w obecnym czasie potrzebuje znaleźć optymalny dla siebie kanał dystrybucji swoich towarów i usług. Digitalizacja w tym obszarze staje się nie tylko korzyścią ale wymogiem obecnych trendów rynku. System ERP usprawnia nie tylko funkcjonowanie wszystkich obszarów firmy, ale również uruchamia nowe kanały dystrybucji, sprzedaż przez internet, zarówno w obszarze B2B, B2C, E-Sklepie, czy wykorzystując dodatkowe aplikacje i urządzenia mobilne korzystając z najnowocześniejszych technologii.  

 Dla jakich sklepów internetowych system ERP 

Systemy ERP wdrażane są przez ERP Serwis dedykowane są dla średnich i dużych firm. Proponowany przez ERP Serwis system ERP XL usprawnia działanie przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach: finansów, księgowości, kadr i płac, zamówień, sprzedaży, logistyki, produkcji, magazyn, obieg dokumentów, system raportów i analiz. Polski system informatyczny wykorzystuje nowoczesne formy handlu elektronicznego, współpracuje z systemami EDI, obsługuje zamówienia i sprzedaż internetową, współpracuje z mobilnymi aplikacjami dla urządzeń przenośnych, współpracuje z technologią Beacon transmitując oferty i powiadomienia z systemu ERP na urządzenia mobilne klientów, zapewnia sprawną pracę i bezpieczeństwo danych dzięki integracji z aplikacją IBard  

System ERP XL wdrażany przez ERP Serwis to oprogramowanie dla przedsiębiorstw średnich i dużych, produkcyjnych i usługowychhandlowych oraz serwisowychsieci sklepów, jak również spółek giełdowych. Posiada rozwiązania branżowe dla wielu branż, AGD, budowlanej, metalowej, elektrycznej, oświetleniowej, odzieżowej, spożywczej, hutniczejprodukcji maszyntransportu, poligrafiiodlewni żeliwamagazynu , sklepów internetowych, itp.

Dlaczego warto mieć system ERP w sklepie internetowym

Systemy ERP proponowane przez ERP Serwis  produkowane są w formie modułów, które dostosowywane są do specyficznych potrzeb indywidualnego przedsiębiorcy, dostępne w postaci stacjonarnej jak również w modelu chmurowym z płatnością abonamentową.  

System ERP Optima dedykowany dla małych i średnich firm wdrażany z powodzeniem od wielu lat przez ERP Serwis, dzięki wbudowanym funkcjonalnościom kupowany jest również przez biura rachunkowe i doradców podatkowych. Oprogramowanie ERP Optima dla firm to wysoka ergonomia, zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami. Posiada pełen zakres zintegrowanych narzędzi: mobile, e-commerce, backup, narzędzie do raportowania w czasie rzeczywistym, możliwość tworzenia raportów i analiz. 

Korzyści z oprogramowania ERP dla sklepu internetowego

Firmy wdrażające z ERP Serwis oprogramowanie  do firm ERP XL na etapie rozmów określają potrzeby i cele, które przekładają się na konkretne korzyści. Klienci po wdrożeniu systemu wskazują osiągnięte korzyści. Są to: zwiększone dochody ze sprzedaży, większa wydajność pracy, większa ilość obsługiwanych zamówień,  większa wydajność księgowości, zmniejszony czas realizacji zamówień, zmniejszony czas ewidencjonowania dokumentacji, zmniejszony czas potrzebny na przygotowanie zestawień, raportów, analiz.  

System współdziałając z wieloma modułami, aplikacjami staje się jednym narzędziem informatycznym, inteligentną zaawansowana platformą do digitalizacji i usprawnień wszystkich procesów w firmie.  

 Czym jest program do obsługi sklepu internetowego  

 E-Sklep to platforma do samodzielnego tworzenia sklepu internetowego, dostępna dla użytkowników smartfonów dzięki wersji mobilnej, jednocześnie komunikuje się automatycznie z systemem ERP XL i ogranicza do minimum wkład pracy przy obsłudze sklepu. Pozwala na prezentacje oferty  przy wsparciu gotowych szablonów, lub stworzonego samodzielnie. Informacje o zamówieniach automatycznie przekazują się do systemu a udostępnianie oferty odbywa się z poziomu systemu XL. Posiada wbudowane narzędzia, które umożliwiają tworzenie raportów związanych z zamówieniami i towarami, kontrahentami,  program posiada funkcjonalność, która umożliwia założenie bezpłatnego sklepu internetowego również na Facebok. Program współpracuje z porównywarkami cen Skąpiec, Ceneo, Sklepy24, Okazje.info, GoogleShoping. Ułatwia sprzedaż na Allegro, posiada integrację w InPost i Paczkoamty24. Program współpracuje z  różnymi serwisami płatności PayU, Przelewy24, PayPal, DotPay, PayByNet, MultiTransfer, mTransfer, ECard 

Przy wsparciu platformy  B2B przedsiębiorca ma możliwość zmniejszyć pracochłonność procesów związanych z obsługą zamówień, wzmocnić współpracę z dotychczasowymi kontrahentami, a klienci zyskają dostęp do oferty handlowej, która jest aktualna i może być modyfikowana dla potrzeb indywidualnego kontrahenta. Dzięki aplikacji działającej w przeglądarce klient może składać zapytanie ofertowe, zamówienia, śledzić realizację zamówień i płatności, tworzyć i zapisywać filtry wyszukiwani, zgłaszać reklamacje i je monitorować, jak również analizować zakupy w czasie, stan zobowiązań i rabatów. 

 Funkcje oprogramowania do obsługi sklepu internetowego

Systemy i programy lojalnościowe to najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne do automatyzacji działań marketingowych Comarch Loyalty Management to narzędzie pozwalające tworzyć i wprowadzić interesujące dla klientów mechanizmy angażowania i nagradzania, co nie tylko usprawnia i ułatwia zarzadzanie danymi generowanymi przez klientów ale także poprawia komunikację przez dodatkowe kanały. Comarch Loyalty Management umożliwia wykorzystanie  narzędzi koniecznych do powstania dobrego programu lojalnościowego dla klientów indywidualnych i biznesowych. Aby zwiększyć poziom satysfakcji klienci otrzymują personalizowane oferty i akcje promocyjne w postaci kuponów, bonów, loterii i nagród. 

W programie ważne jest efektywne zarządzanie danymi i informacjami behawioralnymi. W tym celu prowadzona jest szczegółowa historia i analiza transakcji, pobieranie danych z mediów społecznościowych, tworzy się wielowymiarowe segmentacje klientów i wielopoziomowe hierarchie kont, które można dynamicznie zmieniać, łączyć i zarządzać preferencjami klientów, zarządzać różnymi walutami programu. Oprogramowanie oferuje wiele innych możliwości takich jak nieograniczone tworzenie reguł biznesowych i ofert, zarzadzanie nagrodami i wymiana punktów, wielokanałowa interakcja z klientem. Pozwala zarządzać wieloma programami, również programami korporacyjnymi. 

Urządzenia mobilne typu smartfony coraz częściej wykorzystywane są do zakupów, liczba pobieranych aplikacji zakupowych ciągle wzrasta. Korzyści z używania urządzeń mobilnych są duże zarówno dla klientów jak i firm, ponieważ preferencje zakupowe klientów są analizowane a odpowiedzią są oferty dostosowane do aktualnych potrzeb i trendów. 

Nowe rozwiązanie – Comarch Loyalty Management Mobile Application  - pozwala wzbogacić program lojalnościowy i dotrzeć do klientów, a także mieć wpływ na ich zachowania w każdym miejscu i czasie. Program lojalnościowy może być wzmocnieniem lojalności klientów poprzez mechanizmy angażowania poprzez stwarzanie wyzwań w zamian za korzyści. Mechanizm pozwala na rozwiązania dostosowane do specyfiki każdej branży i wielu schematów lojalnościowych w modelu indywidualnym, wielopartnerskim i koalicyjnym. Wbudowany mechanizm PromoDesigner pozwala mniej zaawansowanym użytkownikom definiować reguły dotyczące procesu punktów, wymiany na nagrody, generowania kuponów. Umożliwia przepisywanie punktów i ich wymianę w punkcie sprzedaży lub mobilnie, dzięki wbudowanej mikrolokacji lepsze dopasowanie ofert. Partnerzy wchodzący w skład koalicji docenią duże kompetencje w zarzadzaniu relacjami partnerskimi a także pełny wgląd w stan programu lojalnościowego i zaangażowanie klientów w czasie rzeczywistym. Korzyści dla klientów to więcej przywilejów, spersonifikowane oferty i nagrody, łatwy dostęp do konta lojalnościowego przez aplikację mobilną lub portal klienta, śledzenie postępu i aktywności uczestników.

Sklepy internetowe dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

Wiele firm z powodzeniem wdrożyło z ERP Serwis oprogramowanie ERP, doceniając korzyści rozwoju swojej działalności dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym. Ograniczyło papierowy obieg dokumentów, zmniejszyło czas potrzebny na prowadzenie administracji. Dla wielu przedsiębiorców istotna stała się oszczędność czasu poświęcanego na administrację i dzięki temu większe możliwości obsługi kontrahenta.  

Realizacja ERP Serwis – Sklep internetowy SKRA BEŁCHATÓW

ERP Serwis poznając potrzeby i cele, skutecznie pomaga przedsiębiorcom w uzyskaniu konkurencyjności rynkowej, pomaga także nie tylko wdrożyć oprogramowanie, ale także prowadzi opiekę powdrożeniową oraz zapewnia bieżący serwis oraz szkolenia. Posiada zespół programistów świadczących serwis i pomoc zdalną. 

Zaufało nam już wiele firm. Zobacz referencje.

 Zapraszamy firmy do kontaktu z nami, służymy informacjami, wyjaśnieniami odnośnie oprogramowania ERP.  

Wierzymy, że dla każdego przedsiębiorcy ERP Serwis znajdzie optymalny zestaw rozwiązań po wnikliwej analizie potrzeb i specyfiki firmy. 

Prowadzimy szkolenia z zakresu RODO i marketingu. Możliwość sfinansowania ze środków UE

Zapraszamy firmy z okolic Częstochowy do kontaktu z nami.

Wdrożenia systemów ERP w całej Polsce 

Prowadzimy wdrożenia również innych miastach.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

 systemy ERP Łódż

systemy ERP Katowice

Systemy ERP Zawiercie

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Opole

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Gliwice

Buduj z nami sukces swojej firmy!

 

Zobacz także: