Kilka słów o nas

ERP serwis – to projekt, który zrodził się z potrzeby rozwoju i dostarczania najlepszych technologi informatycznych dla firm. Nasza wiedza, doświadczenie i elastyczność pomaga codziennie wielu firmom w podnoszeniu swojej konkurencyjności. Uważamy, że standardowe programy komputerowe do zarządzania to mało, aby nasi klienci ciągle się rozwijali. Dlatego zgodnie z filozofią ERP 2.0 dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które wychodzą poza standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pomysłem na stronie ERP 2.0.

ERP Serwis dobre oprogramowanie Comarch erpWiedza

Wiedza pracowników ERP Serwis poparta jest kierunkowym wykształceniem wyższym oraz szkoleniami i certyfikatami w zakresie oprogramowania Comarch oraz technologii informatycznych. Posiadamy certyfikaty firmy Comarch z programów: iFaktury24, ERP Optima, ERP XL, ERP Altum, iBard24 oraz z technologi: Microsoft SQL Server, .NET Framework, Asp.net. Każdy pracownik ma swój indywidualny program rozwoju, według którego przechodzi kolejne kursy i szkolenia.

Elastyczność

Elastyczność i odpowiednie dopasowanie się do ciągle zmieniających się warunków gospodarczych, to niezbędna umiejętność przy wdrożeniach systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz zespół doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zawsze jesteśmy otwarci na zmiany i weryfikację wcześniej zaplanowanych działań.

Doświadczenie

Pomimo tego, że nasza firma istnieje niedługo na rynku, to mamy odpowiednie doświadczenie. Ponad 6 lat pracy z systemami Comarch oraz doświadczenie przy projektowaniu i implementacji systemów dedykowanych sprawia, że posiadamy liczne grono zadowolonych z naszej pracy klientów.