Comarch ERP 2.0

Co to jest Comarch ERP 2.0?

comarcherp20Myślimy, że standardowe systemy ERP to za mało, aby przedsiębiorstwa mogły w pełni wykorzystywać swoje możliwości. Strategia ERP 2.0  wraz z systemem komputerowym do obsługi firmy, przewiduje udostępnienie szerokiej gamy dodatkowych rozwiązań, jak np. e-commerce, magazyn wysokiego składowania, automatyczna kopia bezpieczeństwa baz danych, obsługę księgową, analizy i raporty Business Intelligence, a od 2015 roku również Comarch beacon i usługę Wszystko związaną z trendem Internet of Things.

Użytkownicy naszego oprogramowania dzięki Społeczności Comarch ERP dzielą się wiedzą i zgłaszają pomysły na rozwój oprogramowania. W społeczności Comarch ERP jesteśmy jedną wielką rodziną, w której wspólnie rozmawiamy o naszych programach i możliwościach jakie nam dają.

Programy Comarch możesz kupić w wersji stacjonarnej lub w chmurze Comarch. Zakupienie programów w chmurze pozwala wyeliminować koszt zakupu i utrzymania serwerów w Twojej firmie. Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center – nowoczesnym i bezpiecznym centrum danych zlokalizowanych w Polsce, zaufały mu największe polskie firmy. Naszych aplikacji możesz używać w najwygodniejszej dla siebie formie – także na smartfonie czy tablecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System ERP dla Ciebie

Programy Comarch ERP są dopasowane do różnej wielkości przedsiębiorstwa i branży w której działa. Zawsze znajdziemy wśród systemów Comarch ERP nowoczesne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

mobilna_firma

 

 

Nowoczesna, mobilna firma

Dzisiaj nie rozstajemy się ze smartfonem czy tabletem, dlatego od aplikacji biznesowych oczekujemy podobnego poziomu intuicyjności i przyjaznego interfejsu. Nasze aplikację mobilne są całkowicie zintegrowane z systemem ERP i działają nie tylko w  handlu i kontaktach z klientami, ale także pomagają magazynierom czy wspierają obszar produkcyjny.

Dziś tablet w rękach pracownika hali produkcyjnej przestaje być nowością. Praca handlowca, magazyniera czy managera nie jest już ograniczona biurkiem i komputerem, co pozwala na lepsze wykorzystanie czasu i osiąganie wymiernych efektów dla firmy.

 

sprzedaz_w_internecie

 

Sprzedajesz w Internecie?

Comarch ERP 2.0 łączy w sobie klasyczny program do obsługi firmy z aplikacjami do sprzedaży on-line. Nie trzeba kupować żadnych dodatkowych aplikacji, aby zaistnieć w Internecie. Jednym kliknięciem możesz wystawić swoje towary na darmowej platformie Wszystko.pl. Jeśli chcesz założyć sklep internetowy to mamy gotowy e-Sklep, który dopasujesz do swoich potrzeb. Dla ułatwienia kontaktów z firmami i procesu składania i realizowania zamówień hurtowych mamy Pulpit Kontrahenta, która może działać od razu po zainstalowaniu oprogramowania Comarch ERP.

Rozwiązania są w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP. Wprost z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do oprogramowania ERP wysyłane są informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

 

comarch-beacon

 

Przenieś się w przyszłość już dziś!

Urządzenie Comarch beacon oraz usługa Wszystko są odpowiedziami Comarch ERP na panujący trend Internet of Things.

Comarch beacon to mały, bezprzewodowy nadajnik wykorzystujący technologię Bluetooth, który nadaje komunikaty do smartfonów w promieniu kilkudziesięciu metrów. Dzięki Comarch beacon przekażesz swoim klientom spersonalizowaną informację w miejscu i czasie kiedy rzeczywiście tego potrzebują.

Przeczytaj jak beacony i usługa Wszystko pozwolą Ci zdobyć wiedzę o Twoich klientach , która przełoży się na większy zysk dla Twojej firmy.

 

bezpieczenstwo_danych

 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki zintegrowanej usłudze iBard24 możesz archiwizować cenne dokumenty bezpośrednio z systemu Comarch ERP, faktury, bazy danych z systemu finansowo-magazynowego oraz archiwum poczty email.

Zabezpieczając cenne dane firmowe, masz pełną kontrolę nad przestrzenią dyskową pracowników, umożliwiając łatwą pracę grupową z poszczególnymi plikami, także na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Windows i Android.

 

 

business_intelligence

 

Podejmuj trafne decyzje

Analizy i raporty na podstawie danych z systemu ERP jeszcze nigdy nie były tak łatwe. Rozwiązania BI zawarte w Comarch ERP 2.0 pozwalają łatwo budować raporty i wielowymiarowe analizy dotyczące wszystkich obszarów działania firmy. Na początek dostarczamy kilkadziesiąt gotowych raportów, które można dostosowywać do specyfiki firmy.

Korzystając z tych rozwiązań, firma może zestawiać swoje wyniki nie tylko z własnymi danymi historycznymi, ale również z danymi firm konkurencyjnych czy danymi z GUS. Dzięki temu raporty i analizy z systemów Comarch ERP są dla firmy realną wartością i pomagają podejmować szybkie decyzje w oparciu o twarde dane.

 

spolecznosci

 

 

Bądź w społeczności naszych Klientów

Nasi Klienci i Partnerzy otrzymują zupełnie nowe możliwości interakcji. Społeczność Comarch ERP łączy przedsiębiorców – Klientów i Partnerów Comarch.

W społeczności mogą oni wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszać pomysły i problemy w ramach programów Comarch ERP.