Już jest Comarch e-Sklep B2B

W związku z rosnącymi potrzebami naszych klientów w zakresie e-commerce B2B postanowiliśmy wprowadzić nową wersję produktu Comarch e-Sklep o nazwie Comarch e-Sklep B2B. To niezależna, licencjonowana wersja adresująca obsługę relacji B2B, która będzie funkcjonowała obok wersji Standard oraz Enterprise (kierowanych dla relacji B2C). Comarch e-Sklep B2B będzie współpracował z systemami Comarch ERP Optima, XL oraz Altum. Jego oficjalne wydanie będzie miało miejsce 10.07.2017r. wraz z pojawieniem się nowej wersji Comarch e-Sklep 2017.5. Szczegóły dotyczące zakresu funkcjonalnego Comarch e-Sklep B2B będą dostępne w ulotce oraz w informacjach na stronach walidowanych, które pojawią się w lipcu przed oficjalnym wydaniem produktu.

Zaznaczam jednocześnie, że udostępnienie Comarch e-Sklep B2B nie wiąże się z zatrzymaniem rozwoju Comarch B2B. Oba produkty będą funkcjonować równolegle w naszej ofercie.

Kluczowe zmiany:

1. Wersja Light (z ograniczeniem ilości produktów do 50 produktów) będzie dostępna wyłącznie dla rozwiązania współpracującego z Comarch ERP XT.
2. Cena abonamentu Comarch e-Sklep Enterprise będzie zawierać licencję na jeden sklep internetowy. Dotychczas licencja udzielana była na pięć sklepów internetowych. Cena każdego kolejnego sklepu w wersji Enterprise będzie wynosiła 50% ceny bazowej.

Miło mi także poinformować o tym, że 05.06.2017 r. w nowym panelu administracyjnym udostępniliśmy kolejną pulę funkcji takich jak:
• koszty dostaw i płatności,
• kraje rejestracji i dostaw, strefy
• porównywarki cen / własne pliki xml z ofertą
• uprawnienia dla administratora,

sprawiając, że jest on funkcjonalnym narzędziem umożliwiającym pracę we wszystkich obszarach Comarch e-Sklep analogicznie jak ma to miejsce w starym panelu.