Program idealny dla twojej firmy

Dostosowanie systemu ERP

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie rozwiązania, które uważasz za dopasowanej dla twojej firmy możemy przygotować program szyty na miarę. Potrafimy napisać program zgodny z twoimi założeniami i dopasowany w 100% dla Twojej firmy.

Codziennie dostosowujemy oprogramowanie do wymagań naszych klientów. 

Formy dostosowaniu systemu ERP

  • modyfikacja programu – w oparciu o standardowe możliwości przygotowujemy aplikację według wymogów klienta przykładem mogą być dodatkowe kolumny, dodatkowe zakładki na dokumentach, ukrywanie lub dodawanie pól w oknach.
  • dodatkowe moduły – jeśli okazuje się, że modyfikacja standardowych okien nie jest wystarczająca to przygotowujemy oddzielny moduł, który realizuje procesy przedsiębiorstwa. Taki moduł jest w 100% zintegrowany z programem bazowym Comarch ERP za pomocą narzędzi API. Dokumenty wystawiane w dodatkowym module trafiają od razu do Comarch ERP i tam dalej można je procesować np. rozliczyć płatność albo zaksięgować. Przykładem takich modułów może być obsługa sprzedaży detaliczniej z montażem, który przygotowaliśmy dla firmy Drewno (przeczytaj opis wdrożenia) lub dedykowane panele dotykowe do rejestracji produkcji w firmie Majami (przeczytaj opis wdrożenia).
  • program dla twojej firmy – przygotowuje także programy od zera. Tworzymy projekt aplikacji, który opisuje jej funkcję i na jego podstawie programujemy. Nasza największa realizacja to program do obsługi kontaktów z klientami obejmujący zgłoszenia on-line, projekty, oferty, wyceny, raporty. 

Zbuduj konkurencyjność swojej firmy, wdrażając dedykowany system ERP od ERP Serwis !

moduły systemu ERP