Program idealny dla twojej firmy

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie rozwiązania, które uważasz za dopasowanej dla twojej firmy możemy przygotować program szyty na miarę. Potrafimy napisać program zgodny z twoimi założeniami i dopasowany w 100% dla Twojej firmy. Codziennie dostosowujemy oprogramowanie do wymagań naszych klientów robimy to w formie:

  • modyfikacji programu – w oparciu o standardowe możliwości przygotowujemy aplikację według wymogów klienta przykładem mogą być dodatkowe kolumny, dodatkowe zakładki na dokumentach, ukrywanie lub dodawanie pól w oknach.
  • dodatkowe moduły – jeśli okazuje się, że modyfikacja standardowych okien nie jest wystarczająca to przygotowujemy oddzielny moduł, który realizuje procesy przedsiębiorstwa. Taki moduł jest w 100% zintegrowany z programem bazowym Comarch ERP za pomocą narzędzi API. Dokumenty wystawiane w dodatkowym module trafiają od razu do Comarch ERP i tam dalej można je procesować np. rozliczyć płatność albo zaksięgować. Przykładem takich modułów może być obsługa sprzedaży detaliczniej z montażem, który przygotowaliśmy dla firmy Drewno (przeczytaj opis wdrożenia) lub dedykowane panele dotykowe do rejestracji produkcji w firmie Majami (przeczytaj opis wdrożenia).
  • program dla twojej firmy – przygotowuje także programy od zera. Tworzymy projekt aplikacji, który opisuje jej funkcję i na jego podstawie programujemy. Nasza największa realizacja to program do obsługi kontaktów z klientami obejmujący zgłoszenia on-line, projekty, oferty, wyceny, raporty. Przeczytaj więcej o tym rozwiązaniu tutaj.