Samodzielna księgowość lub współpraca z biurem rachunkowym.

Prowadzenie własnej działalności to często praca na wielu stanowiskach – szefa, handlowca, czy księgowego. Aby osiągać efekty i rozwój potrzebne są odpowiednie narzędzia, a system Comarch ERP pozwoli na sprawną organizację. Z doświadczenia wiemy, że organizacja pracy to oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy na bezpłatny webinar Prowadź firmę z Comarch ERP XT. Samodzielna księgowość lub współpraca z biurem rachunkowym. 22 czerwca godz. 11.00-12.00 , dzięki któremu będziecie mogli Państwo dowiedzieć się jak usprawnić prowadzenie firmy z pomocą Comarch XT.

Eksperci firmy Comarch podzielą się z Państwem wiedzą, jak samodzielnie poruszać się w księgowości w systemie ERP oraz pokażą zalety współpracy z biurem rachunkowym w ramach systemu Internetowej Wymiany Dokumentów. Prowadzący szkolenie pokaże jak skutecznie korzystać z technologii OCR, czyli szybkiemu wprowadzaniu faktur z plików PDF, JPG, PNG. Webinar wyjaśni również,  jakie informacje o podatkach i opłatach można odbierać z Biura Rachunkowego.

W trakcie wydarzenia będziecie mogli Państwo na bieżąco zadawać pytania ekspertom firmy Comarch, dotyczące tematyki webinaru.

Zapraszamy na wydarzenie w przekonaniu, o jego przydatności. Zapisy w linku https://events.comarch.com/erp/prowadz-firme-z-comarch-erp-xt/?utm_source=nl_partnerzy&utm_medium=mail&utm_content=webinar_XT

Serdecznie zapraszamy!