Wszystko.pl – nadchodzące nowości

E-commerce to rynek, który rozwija się bardzo dynamicznie. Sprzedawcy, którzy działają w Internecie widzą duży potencjał w platformach sprzedażowych. Wszystko.pl to bezpłatny serwis wspierany przez GK Comarch. Czym się wyróżnia i jakie daje korzyści?- między innymi 0% prowizji od sprzedaży oraz brak opłat za wystawianie ofert. W sierpniu rozpocznie się towarowanie platformy.

Raport tworzony przez Gemius Polska „E-commerce w Polsce” daje sygnał, że sprzedaż w Internecie ma potencjał, niemal 80% internautów z Polski w roku 2021 robiło zakupy przez Internet. Czasy pandemii trochę wymusiły ten rodzaj zakupów, który jak wskazują badania przyjął się wśród internautów.

Platforma wszystko.pl nie jest nowością na rynku, natomiast zmienia się sposób użytkowania. Do tej pory z platformy mogli korzystać wyłącznie użytkownicy systemów Comarch ERP, od teraz serwis będzie dostępny dla wszystkich chętnych użytkowników, którzy chcą sprzedawać towary przez Internet.

Rejestrując się na platformie można zyskać pakiet korzyści:

  • 0% prowizji od sprzedaży,
  • brak opłat za wystawienie i utrzymanie ofert,
  • łatwe i intuicyjne integracje z systemami Comarch ERP, BaseLinker i przez Open Api,
  • brak konkurencyjności ze strony operatora platformy,
  • dotarcie z ofertą do miliona klientów.

Rozwój platformy wspierany jest dedykowanym zespołem specjalistów, odpowiadający nie tylko za rozwój platformy, ale również za wsparcie merytoryczne i techniczne.

Premiera platformy jest przewidziana na koniec 2022 roku, ale pierwszym ważnym momentem dla sprzedawców będzie towarowanie, które rozpocznie się w sierpniu. Będzie to moment na wystawienie produktu na platformie i przygotowanie się do sprzedaży.

Zbudowanie funkcjonalnej i intuicyjnej platformy sprzedażowej wymaga czasu i pracy.

Potrzeby rynku niejako wymuszają ciągły rozwój oraz nawiązanie kontaktów biznesowych z ważnymi partnerami e-commerce.

Platforma wszystko.pl ma zapewnione wsparcie firmy Comarch- jednej z największych firm informatycznych w Polsce. Comarch posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania do sprzedaży internetowej np. w obszarze rozwijania Comarch e- Sklepu, usługi Comarch e-Sale czy tworzenia i sprzedaży oprogramowań Comarch ERP.

Integracja z innymi systemami do zarządzania sprzedażą- Comarch ERP, BaseLinker oraz Open Api pozwoli na zautomatyzowanie i przyspieszenie procesów sprzedażowych i logistycznych.

Rozwój platformy wszystko.pl w linii prostej przełoży się na wzrost sprzedaży produktów oraz dotarcie do licznego grona konsumentów przez przedsiębiorstwa korzystające z platformy.