Złombol ERP Serwis team.

Złombol i jego tegoroczna – 16 edycja już tuż, tuż…. 03.09.2022 nasza ekipa Złombol ERP Serwis team wraz z 950 innymi załogami wyrusza w wielką przygodę do Albanii w szczytnym celu- pomocy dzieciom z domów dziecka.  Na dziś zostało zebranych 2 001 700 zł. Co ważne zbiórka trwa nadal, więc każdy cały czas może wpłacać datki.

Przygotowania do startu trwały 3 miesiące. Daewoo Lublin z 1999 roku okazała się wymagający, każdy element został sprawdzony i zmodernizowany – tu liczy się bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Wakacje, które nasza ekipa w większości poświęciła na przygotowania do startu szybko minęły, był to czas ciężkiej i efektywnej pracy nad Złomkiem. Finalnie załoga i jej pojazd są gotowi do drogi.

Droga do Albanii to wiele zakrętów, przewyższeń, to droga w upale przez nieznane.  Wiemy, że nasza ekipa da radę ponieważ jedzie w szczytnym celu. Dla naszej firmy chęć pomocy i wsparci takich idei była zawsze na pierwszym miejscu, dlatego bez chwili wahania postanowiliśmy wesprzeć i zostać darczyńcami dla dzieci z domów dziecka wspierając Złombol- The Albania Edition.

Zapraszamy do śledzenia relacji z trasy naszej ekipy, start już jutro, czyli 3 września o godzinie 12.00 z Chorzowa, ze Stadionu Śląskiego. Przed ERP Serwis team około 4 tyś km do przejechania– duże wyzwanie, ale my wiemy, że cel jest wielki i mimo, pewnych przeciwności warto pomagać. ERP Serwis zawsze wspiera słuszne idee.