Złombol ERP Serwis team – podróż do Albanii

3 września 2022 rozpoczęła się wielka przygoda- Złombol The Albania Edition. Nasz załoga ERP Serwis team wystartowała wraz z innymi załogami w szczytnym celu- pomocy dzieciom z domów dziecka.

Wczesnym rankiem wyruszyli z Częstochowy, aby stawić się w Chorzowie, skąd w samo południe startowały wszystkie załogi w kierunku Albanii. Zarejestrowanych było aż 940 ekip z całej Polski.

Po trzech miesiącach przygotowań wyruszyli wybierając drogę przez Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, aż do Albanii – gdzie zaplanowano tegoroczną metę.

Podróż przebiegała w iście szampańskich nastrojach, mimo upału i czasami dużego natężenia ruchu. Na trasie co rusz można było spotkać inne ekipy Złombolu, które nie rywalizowały, a mocno się wspierały. Tutaj nie liczy się wynik, kto pierwszy na mecie, ale cel i pomoc potrzebującym dzieciom, która jest bezcenna.

W Bośni i Hercegowinie, niestety nasza ekipa ERP Serwis team borykała się z awarią poduszek pod silnikiem, co wymagało natychmiastowej naprawy, aby kontynuować podróż. Załoga stanęła na wysokości zadania i po kilku godzinach Złomek był gotowy do dalszej drogi.

5 września chłopaki cali i zdrowi dotarli do Albanii, a wieczorem już na metę.

Rajd, w którym brali udział był wielką przygodą, z której wyszli zwycięsko docierając do mety. ERP Serwis team udowodnił, że dobra zabawa i duże wyzwania mogą przekładać się na realną pomoc, z której w tym przypadku, skorzystają najmłodsi, mocno doświadczeni już przez życie.

ERP Serwis jest dumny z naszej załogi, i cieszymy się, że mogliśmy wspomóc tą idee będąc darczyńcą, dokładając naszą cegiełkę na ten szczytny cel.