Dukat – technika grzewcza i sanitarna

PHU "DUKAT" z powodzeniem działa na rynku od roku 1990. Obecnie posiadamy pięć filii. Dwie w Słupsku i po jednej w Sławnie , w Szczecinku i w Człuchowie. Założeniem firmy jest zaopatrywanie firm handlowych , instalacyjnych i inwestorów w materiały instalacyjne, sanitarne i z zakresu techniki grzewczej. W roku 2009 firma rozpoczęła wdrożenie programu Comarch ERP XL. Kluczowe procesy w których jest wykorzystywane oprogramowanie Comarch ERP XL to: sprzedaż, sprzedaż dla Instalatorów, zakup, magazyn, księgowość. Przed wdrożeniem dużym problemem dla firmy Dukat była inwentaryzacja, która mogła trwać nawet kilka dni w jednym oddziale. Po wdrożeniu inwentaryzacja jest przeprowadzana za pomocą bezprzewodowych kolektorów, została wyeliminowana papierów ewidencja co skróciło inwentaryzację do 8 godzin.

Pełny tekst

PHU “DUKAT” z powodzeniem działa na rynku od roku 1990. Obecnie posiadamy pięć filii. Dwie w Słupsku i po jednej w Sławnie , w Szczecinku i w Człuchowie. Założeniem firmy jest zaopatrywanie firm handlowych , instalacyjnych i inwestorów
w materiały instalacyjne, sanitarne i z zakresu techniki grzewczej.
W roku 2009 firma rozpoczęła wdrożenie programu Comarch ERP XL. Kluczowe procesy w których jest wykorzystywane oprogramowanie Comarch ERP XL to: sprzedaż, sprzedaż dla Instalatorów, zakup, magazyn, księgowość. Przed wdrożeniem dużym problemem dla firmy Dukat była inwentaryzacja, która mogła trwać nawet kilka dni w jednym oddziale. Po wdrożeniu inwentaryzacja jest przeprowadzana za pomocą bezprzewodowych kolektorów, została wyeliminowana papierów ewidencja co skróciło inwentaryzację do 8 godzin.