Ideo Group Sp. z o. o.

Dzieciństwo- to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Czas, kiedy wiele zdarza się po raz pierwszy. Pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy upadek w kałużę. A przecież jest jeszcze cały świat rzeczy, których po prostu trzeba się nauczyć. Każde dziecko — to mały odkrywca, pełen emocji i entuzjazmu. Wierzymy, że każde dziecko powinno w pełni zaspokoić swoje zainteresowanie światem od najwcześniejszych lat. Po to został stworzony Anex. Zastosowaliśmy całą naszą wiedzę i umiejętności, miłość i troskę aby nasz mały odkrywca mógł poznać się ze światem. Wygodnie i bezpiecznie, z Anex.

Pełny tekst

Dzieciństwo- to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Czas, kiedy wiele zdarza się po raz pierwszy.

Pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy upadek w kałużę. A przecież jest jeszcze cały świat rzeczy, których po prostu trzeba się nauczyć. Każde dziecko — to mały odkrywca, pełen emocji i entuzjazmu. W Anexie wierzą, że każde dziecko powinno w pełni zaspokoić swoje zainteresowanie światem od najwcześniejszych lat.

Zastosowali całą swoją wiedzę i umiejętności, miłość i troskę aby  mały odkrywca mógł poznać się ze światem. Wygodnie i bezpiecznie, z Anex.
Dbając o jakość, nie zapomnieli o stylu. Opracowują dla swoich wózków oryginalne wzory i wybierają harmonijne kolory. Pomagają im w tym doświadczeni europejscy projektanci z którymi współpracują od wielu lat.