Piekarnia J. U. Z. K. Wypych

„Piekarnia J. U. Z. K. Wypych” w Łobodnie została założona w roku 1992. Rodzinna firma wówczas zajmowała się głównie produkcją pieczywa, które trafiało zaledwie do kilku sklepów w okolicy. Dziś w pieczywo zaopatruje sklepy w całym powiecie kłobuckim oraz kilku miejscowościach powiatu częstochowskiego. W obecnej chwili zakład oferuje pełną gamę wyrobów piekarniczych

Pełny tekst

Piekarnia J. U. Z. K. Wypych” w Łobodnie została założona w roku 1992.

piekarniawypych

Rodzinna firma wówczas zajmowała się głównie produkcją pieczywa, które trafiało zaledwie do kilku sklepów w okolicy. Dziś w pieczywo zaopatruje sklepy w całym powiecie kłobuckim oraz kilku miejscowościach powiatu częstochowskiego. W obecnej chwili zakład oferuje pełną gamę wyrobów piekarniczych i wciąż poszerza swój asortyment o nowe pozycje, które są w stanie zadowolić każdego klienta. W swojej ofercie ma również pieczywo okolicznościowe oraz ozdobne, realizowane na indywidualne zamówienie tj. wesela, dożynki, komunie.

Wdrożenie programu Comarch ERP Optima, przeniosło firmę z dedykowanego programu DOS, do systemu który spełnia najnowsze standardy. Piekarnia wykorzystuje program do:

– prowadzenia gospodarki magazynowej,

– wystawiania dokumentów WZ oraz faktur sprzedaży,

– rozliczania produkcji.

Współpraca z właśnie tym Partnerem okazała się trafną decyzją, zawsze w terminie otrzymujemy realizacje powierzonych zadań. ERP serwis dała się poznać jako profesjonalista z dużym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu Comarch ERP Optima.

Jerzy Wypych – właściciel

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami:

Skan referencji 001