ZPHU Entro

Firma Entro istnieje na rynku od roku 2009, jest prywatną firma rodzinną, która dąży do kompleksowego zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie komfortu snu. Zajmujemy się produkcją stelaży i akcesorii do wyposażenia łóżek. Oferujemy szeroką gamę stelaży pod materace począwszy od prostych – nieregulowanych do tych o najwyższym standardzie. Jako główny cel nasza firma stawia sobie zadowolenie klienta, dlatego też dostarcza na rynek wyroby które cechuje wysoka jakość, funkcjonalność i przystępna cena. Swoją produkcję opieramy na nowych technologiach, sprawdzonych dostawcach i surowcach. Wszystkie oferowane produkty spełniają przy tym wymogi bezpiecznego użytkowania. Wykonujemy własne wzory a także produkujemy wszystkie kolekcje pod zamówienia klienta, Oferta zawarta na naszej stronie internetowej nie ogranicza naszych możliwości produkcyjnych i państwa oczekiwań.

Pełny tekst

Entro istnieje na rynku od roku 2009, jest prywatną firmą rodzinną, która dąży do kompleksowego zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie komfortu snu.

Zajmują się produkcją stelaży i akcesorii do wyposażenia łóżek. Oferują szeroką gamę stelaży pod materace począwszy od prostych – nieregulowanych do tych o najwyższym standardzie. Jako główny  firma stawia sobie zadowolenie klienta, dlatego też dostarcza na rynek wyroby które cechuje wysoka jakość, funkcjonalność i przystępna cena. Swoją produkcję opierają na nowych technologiach, sprawdzonych dostawcach i surowcach. Wszystkie oferowane produkty spełniają przy tym wymogi bezpiecznego użytkowania. Wykonują własne wzory ,a także produkują wszystkie kolekcje pod zamówienia klienta, Oferta zawarta na  stronie internetowej nie ogranicza ich możliwości produkcyjnych.