Zwiększaj efektywność pracy z Comarch Mobile

Comarch Mobile Zarządzanie to aplikacja webowa dla dyrektorów i kadry menadżerskiej. Umożliwia efektywne zarządzanie zespołem sprzedaży, planowanie działań, definiowanie planów sprzedaży oraz weryfikowanie efektów pracy pracowników, co w znaczącym stopniu przekłada się na maksymalizację zysków

Poznaj Comarch Mobile Zarządzanie na nowo!

Przygotowaliśmy dla Państwa promocję na zakup Comarch Mobile Zarządzanie we współpracy z Comarch ERP Optima. Nie trzeba zwlekać z podjęciem decyzji, ponieważ tylko do 21 czerwca 2019r. mogą skorzystać Państwo z 20% rabatu. Rabaty maleją, także zachęcamy do skorzystania z promocji już teraz – od 22 czerwca do 12 lipca 2019r. będzie obowiązywał rabat 10%.

Zwiększaj efektywność pracy z Comarch Mobile.

Comarch Mobile to także digitalizacja procesów sprzedażowych  w Twojej Firmie.

 

Generowanie zamówienia na podstawie raportu obecności towarów

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch Mobile 2019.0.1. W nowej wersji udostępniliśmy możliwość generowania zamówień sprzedaży na podstawie raportu obecności towarów. Dzięki temu przedstawiciel handlowy podczas realizowania raportu obecności ma możliwość wskazania, który towar w jakiej ilości należy zamówić, aby zapewnić prawidłowe zatowarowanie u Klienta.

W związku z wprowadzoną przez Oracle polityką dotyczącą konieczności zakupu licencji dla zastosowań komercyjnych dla uaktualnień środowisk uruchomieniowych Oracle JDK/JRE udostępnionych w roku 2019 informujemy, że:

  • wydane już oprogramowanie Comarch nie wymaga wersji v.8 u 211 i nowszych. W związku z tym Comarch nie bierze odpowiedzialności za ewentualne naruszenia licencji Oracle Java spowodowane zainstalowaniem przez klientów v.8 u 211 lub nowszych
  • wersja Comarch Mobile 2019.0.1 oraz kolejne uaktualnienia i wersje oprogramowania Comarch będą testowane i dostarczane z AdoptOpenJDK i jednocześnie przestaniemy wspierać Oracle.

Od wersji Comarch Mobile 2019.0 mocno rozwijamy raporty obecności. Aktualnie przedstawiciel handlowy podczas realizowania wizyty handlowej w ramach elementu: Raport obecności dodatkowo ma możliwość:

  • wyświetlenia historycznych raportów obecności podczas realizacji wizyty handlowej
  • skopiowania realizacji z historycznego raportu
  • powiązania elementu wizyty: Raport obecności towarów z elementem: Merchandising, dzięki czemu może wykonać zdjęcie losowym towarom znajdującym się na raporcie.

Możliwość wykorzystania nowych funkcjonalności dla raportów obecności, jak również realizowanie wizyt handlowych z pozostałymi elementami, tj.: przejazd, należności, dokumenty, zdjęcia, ankiety, raport obecności, notatka dostępne jest w Comarch Mobile we współpracy z:

  • Comarch ERP Optima
  • Comarch ERP Altum
  • Comarch ERP XL

więcej:  https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/altum/?ht_kb_category=wizyta-handlowa-crm-sprzedaz-comarch-mobile-we-wspolpracy-z-comarch-erp-altum

Pisząc o nowościach w Comarch Mobile warto także przypomnieć, iż od wersji Comarch Mobile 2019.0 istnieje możliwość definiowania i realizowania planów sprzedaży w Comarch Mobile Zarządzanie we współpracy z systemem Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP Optima. Dzięki temu osoba zarządzająca zespołem sprzedaży może w łatwy sposób zdefiniować cele sprzedażowe i monitorować stan ich realizacji bezpośrednio w aplikacji webowej

więcej:   https://pomoc.comarch.pl/mobile/pl/altum/?ht_kb=nowosci-i-zmiany