Co nowego w WMS ?

Nowy WMS w wersji 2019 to głównie narzędzia pozwalające na szybką i łatwą modyfikację wyglądu aplikacji oraz procesów przeprowadzanych w WMS Magazynier.  Niektóre z nich to:

  • Graficzne zarządzanie procesami i tworzenie nowych

Funkcja ta pozwoli w łatwy sposób poukładać po kolei czynności jakie magazynier musi wykonać, aby zrealizować dokument w aplikacji WMS Magazynier. Będzie można to wykonać z poziomu aplikacji WMS Zarządzanie.

  • Graficzne zarządzanie wyglądem Comarch WMS Magazynier

Udostępniona będzie możliwość zmiany wyglądu aplikacji z poziomu WMS Zarządzanie. Wygląd będzie można dostosować pod wymagania magazynierów, aby w łatwy i przejrzysty sposób mogli korzystać z aplikacji WMS Magazynier.

Główna nowość ułatwiająca pracę w WMS w zakresie Inwentaryzacji to:

  • Analiza możliwości przeprowadzenia inwentaryzacji

Kierownik magazynu będzie mógł sprawdzić stan dokumentów, które oczekują na zrealizowanie lub postęp realizacji dokumentów już podjętych przez magazynierów. Będzie mógł zdecydować czy dokumenty, których jeszcze nikt nie zaczął realizować mają zostać zrealizowane czy można je usunąć i wygenerować w innym terminie, aby przeprowadzić inwentaryzację.

Wraz z pojawieniem się nowej wersji systemu Comarch ERP XL aplikacja WMS będzie również wspierać procesy Kontroli jakości. Szczegóły zostaną udostępnione niebawem.