Leasing

 Leasing, czyli coraz popularniejsza forma finansowania inwestycji, czy to sprzętu, oprogramowania, szkoleń czy też wdrożeń umożliwiająca dostęp do dóbr inwestycyjnych bez konieczności ich zakupu, jest w Państwa zasięgu.

Aktualnie dostępna jest oferta firm leasingowych obejmująca inwestycje w infrastrukturę informatyczną oraz wartości niematerialne i prawne, takie jak leasing oprogramowania Comarch ERP.

Leasing proponowany przez naszą firmę ERP SERWIS to uproszczone warunki otrzymania finansowania, co za tym idzie oszczędność czasu oraz brak zaangażowania kapitału własnego.

Firma Comarch SA jest pierwszą firmą, która na rynku IT daje swoim klientom możliwość korzystania z leasingu w zakresie systemów informatycznych, dzięki współpracy z najlepszymi leasingodawcami w branży leasingu IT.

Jedną z pierwszych firm leasingowych na rynku Polskim, która rozpoczęła działalność w 1991 roku jest firma Europejski Fundusz Leasingowy S.A. W roku 2001 spółka stała się członkiem Grupy Credit  Agricole, będącej w gronie największych na świecie instytucji finansowych.

Szeroka oferta EFL pozwoli na indywidualne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorcy, co pozwoli na sfinansowanie inwestycji IT związanej z zakupem i wdrożeniem systemu Comarch ERP. Dzięki jednostkowemu podejściu do każdego klienta i jego potrzeb możliwe jest indywidualne ustanowienie spłaty  dla każdego przedsiębiorcy.

Kilka słów o leasingu EFL dla inwestycji powyżej 20 tyś. PLN:

– stała lub zmienna stopa procentowa,

-okres finansowania od 16 do 36 miesięcy,

– wkład własny od 1 do 45 %,

-bardzo korzystne oprocentowanie,

-harmonogram spłat i pełna kontrola wysokości rat, dzięki swobodnemu zarządzaniu harmonogramem,

– ograniczenie formalności do minimum- inwestycje do 500 000,00 PLN wiążą się jedynie z wypełnieniem wniosku, a decyzja jest przedstawiana w ciągu 24 godzin,

– szybka i bezpłatna kalkulacja, dająca pełny obraz kosztów leasingu.

Korzyści płynące z leasingu:

– niższa cena w porównaniu z kredytem,

– popularność tej formy finansowania wśród wielu firm,

– zredukowanie początkowych kosztów inwestycji, dzięki niewymaganemu wkładowi początkowemu lub wkład na bardzo niskim poziomie np. 10%,

-mniejsze obciążenia podatkowe- w leasingu operacyjnym całość rat leasingowych oraz wpłata początkowa stanowią koszty uzyskania przychodu, VAT opłacany jest stopniowo, zgodnie z harmonogramem rat,

-krótki czas przygotowania umowy, minimalne wymagania dotyczące zabezpieczeń, czyli proste i szybkie procedury.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu firmy ERP Serwis oraz umowie z firmą leasingową EFL gwarantujemy owocną współpracę, która przełoży się na poprawę jakości pracy w Państwa firmie, dzięki możliwościom  nowych wdrożeń.