Nowa oferta iKsięgowość24

Od 01.01.2020 r. zostanie wprowadzona nowa oferta iKsięgowość24. W ramach usługi dostępne będą dwa pakiety: bezpłatny Pakiet Podstawowy i płatny Pakiet Premium, zastąpi on dotychczasowy Pakiet Srebrny i Pakiet Złoty. 

Pakiet Podstawowy Pakiet Premium
Własna wizytówka
Gwarancja jakości oprogramowania
– jakość potwierdzona marką Comarch
Szeroka promocja portalu iKsięgowość24
Dostęp do zapytań Klientów
Wymiana dokumentów
Promocja w programie Comarch ERP XT
Program do fakturowania na 12 mc bez limitu
Kopia bezpieczeństwa IBARD 80 GB
Cena za rok BEZPŁATNIE 529 zł*

                                                                                                                                         *Cena netto, nie zawiera podatku VAT

W ramach Pakietu Premium Biuro Rachunkowe będzie mogło nadal udostępniać bezpłatnie program do fakturowania Comarch ERP XT (moduł faktury) z ograniczeniem na 12 miesięcy. Tę zmianę zapowiadano już w sierpniu.

Zwiększy się natomiast pojemność konta IBARD w ramach usługi iKsięgowość24 do 80GB (w Pakiecie Srebrnym było 5GB, w Pakiecie Złotym było 30GB).

Warto również zwrócić uwagę, że od wejścia w życie nowej oferty, nie będzie limitu ilości przesyłanych dokumentów w ramach IWD. Biura Rachunkowe, które wybiorą wersję Premium będą dodatkowo promowane w panelu użytkownika programu Comarch ERP XT oraz na nowej stronie www, której premierę planowana jest jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Nowa odświeżona strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami i zorientowana na użytkownika końcowego.

Klienci usługi iKsiegowość24 będą informowani o zmianach w ofercie
i o wprowadzeniu opłaty dla użytkowników Comarch ERP XT za dalsze korzystanie z konta (dla kont założonych wcześniej niż 12 mc od daty 01.01.2020

Użytkownicy bezpłatnych kont Comarch ERP XT (moduł faktury) zostaną poinformowani o opłacie i ujednoliceniu warunków korzystania dla wszystkich Klientów programu. Wiadomość zostanie wysłana 13.12.2019 r.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

34 322 56 56

sekretariat@erpserwis.net

zobacz także: