Nowa wersja Comarch TNA 3.1.

Comarch TNA (Time and Attendance) to nowoczesny system rejestru czasu pracy oparty o współpracę aplikacji mobilnej z urządzeniami Comarch TNA Gateway. Proponowany przez ERP Serwis system to niedrogi we wdrożeniu system rejestracji czasu pracy. 

 Nowa odsłona to przede wszystkim aplikacja Comarch TNA Agent, która automatyzuje działanie synchronizacji danych pomiędzy modułem płacowo-kadrowym Comarch ERP a Comarch TNA.

Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników systemów Comarch ERP, którzy chcą zasilać moduł płacowo-kadrowy rzeczywistym czasem pracy swoich pracowników na potrzeby jego monitorowania i rozliczeń.

Aplikacja dostępna jest nieodpłatnie do pobrania przez administratora usługi Comarch TNA z poziomu panelu administracyjnego w usłudze w sekcji Ustawienia>>Comarch TNA Agent. 

Wraz z nową wersją udostępniona została instrukcja użytkownika Comarch TNA dostępna do pobrania tutaj>> lub ze stron walidowanych. 

Szczegółowy opis aplikacji Comarch TNA Agent, jej działania oraz instalacji dostępny jest w rozdziale “Aplikacja Comarch TNA Agent” w nowej instrukcji obsługi Comarch TNA.

 Zapraszamy do kontaktu z ERP Serwis

34 322 56 56

sekretariat@erpserwis.net

zobacz również: