Comarch Partner Roku 2022

Partnerstwo 2022, które odbyło się w tym roku pod hasłem Wszystko przed nami, przeszło do historii. Partnerstwo, czyli największe spotkanie Partnerów firmy Comarch to duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń oraz zapoznanie się z nowościami i planami na przeszłość.

Dwudniowa konferencja dała możliwość, zapoznania się z nowościami, które wchodzą na rynek oraz prezentacją nowych wdrożeń dla różnych firm.

Podczas konferencji został rozstrzygnięty konkurs Partner Roku oraz Lider Sprzedaży. W tym roku kapituła złożona z pracowników firmy Comarch przyznała nagrody aż w 9 kategoriach.

ERP Serwis zdobyła nagrodę w kategorii Zaawansowane wdrożenie Comarch BI Point.

Dzięki naszemu wdrożeniu przeprowadzonemu przez Konrada Kochaniaka ( konsultant wdrożeniowiec ERP Serwis) wraz z zespołem, firma SEMEX zyskała nowy ład w zarządzaniu firmą, a samo wdrożenie zostało nagrodzone również przez firmę Comarch.

Na szczegóły dotyczące samego wdrożenia w firmie Semex, od wyzwań przez rozwiązania zastosowane w firmie, po korzyści zapraszamy wkrótce na naszą stronę internetową.

Tegoroczne wyróżnienie jest kolejnym, które zostało nam przyznane. W ciągu 10 lat działalności na rynku zostaliśmy liderem sprzedaży rozwiązań mobilnych wśród całej sieci partnerskiej Comarch za rok 2016. Czterokrotnie w latach 2017, 2018, 2019 i 2021 zostaliśmy nagrodzeni tytułem Partnera Roku Comarch- co podkreśla wysokie kompetencje wśród partnerów firmy Comarch.

W roku 2017 zdobyliśmy tytuł Partnera Roku w kategorii: Zaawansowane wdrożenie Comarch BI oraz wyróżnienie w kategorii: Najskuteczniejsza kampania marketingowa. Rok 2018 to wyróżnienie w kategorii wdrożeń Comarch Mobile. W roku 2019 otrzymaliśmy nagrodę Partnera Roku 2019 w kategorii: Zaawansowane wdrożenie Comarch DMS, a w roku 2021 w kategorii Zaawansowane wdrożenie Comarch WMS/Magazynier.

Tegoroczna nagroda dla czołowych Partnerów firmy Comarch przyznana firmie ERP Serwis w kategorii Zaawansowane wdrożenie Comarch BI Point utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca wdrożeniowa pomaga naszym Partnerom biznesowym w rozwoju i podejmowaniu trafnych decyzji.

System Comarch ERP jest najlepszym rozwiązaniem dla firm.