Partner Roku 2021

Partner Roku to nagroda dla czołowych Partnerów firmy Comarch przyznawana za najlepsze wdrożenie w 6 następujących kategoriach:  Comarch ERP Optima, Comarch WMS, Comarch ERP XL, Comarch E- sklep, Comarch DMS oraz Comarch MOBILE.

W roku 2021 nagroda za najlepsze wdrożenie w kategorii Zaawansowane Wdrożenie Comarch WMS/ Magazynier zastała przyznana naszej firmie ERP Serwis.

Wdrożenie Comarch WMS/Magazynier zostało przeprowadzone w firmie KME Sp z o.o.

Firma KME Sp. z o.o. to Polska firma będąca liderem sprzedaży instalacji LPG w Polsce i za granicą od 28 lat.

Dużym wyzwaniem w firmie KME było zoptymalizowanie procesów produkcyjnych. Drugim było uporządkowanie gospodarki materiałowej oraz wyliczenie bieżącego kosztu produkcji.

Problemem był brak oprogramowania zintegrowanego z systemem ERP oraz etykiety drukowane poza systemem.

Rozwiązaniem wdrożeniowym w firmie KME Sp. z o.o była możliwość wykorzystania niezbędnych modułów oraz mobilnych systemów Comarch ERP XL, aby praca była efektywna.

Program Comarch ERP XL i jego elastyczność to 100% dostosowanie do potrzeb Klienta.

Praca całego zespołu w zakresie logistyki, księgowości, produkcji, magazynu, HR-kadry i płace oraz aplikacji mobilnych przełożyła się na nową jakość.

KME Sp. z o.o zdecydowała również o poszerzeniu wdrożenia o dodatkowe aplikacje- BI oraz e- Sklep.

System Comarch WMS Magazynier oraz WMS Zarządzanie to odczuwalne ułatwienie pracy zespołu KME na wielu płaszczyznach, to znaczna wydajność i poprawa jakości pracy.

Dla firmy ERP Serwis to również sukces wdrożeniowy zwieńczony nagrodą Partnera Roku 2021.

Po szczegóły zapraszamy do artykułu

W ubiegłych latach firma ERP Serwis zdobyła również nagrody w następujących kategoriach: Zaawansowane wdrożenie Comarch DMS, Zaawansowane wdrożenie Comarch Mobile oraz Zaawansowane wdrożenie Comarch BI. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszych nagród .

W roku 2019 ponownie na podium.

Zaawansowane wdrożenie Comarch DMS – kategoria, w której zostaliśmy wyróżnieni jako Partner Roku 2019! Dziękujemy!

zobacz opis wyróżnionego wdrożenia
ERP Serwis Partnerem Roku 2018

Comarch podczas dorocznej konferencji w 2018 r. przyznał nagrody dla najlepszych Partnerów w konkursie „Partner Roku”. O zwycięstwie zadecydowało jury, w skład którego weszli menedżerowie Comarch oraz przedstawiciele redakcji magazynu Computerworld.

Bardzo nam miło poinformować, że ponownie zostaliśmy Partnerem Roku Comarch 2018!

Statuetkę za rok 2018 zdobyliśmy w kategorii wdrożeń Comarch Mobile.

Wręczenie wyróżnień odbyło się podczas konferencji Partnerstwo, czyli największego spotkania z Partnerami Comarch. W tym roku spotkanie odbywało się w Arłamowie, a hasłem przewodnim była Digitalizacja. Partnerstwo to przede wszystkim potężna dawka wiedzy i możliwość zdobycia nowych umiejętności. Za nami prelekcje Profesora Janusza Filipiaka, Zbigniewa Rymarczyka, Łukasza Kozłowskiego i Pawła Dobrzynieckiego. Poza sesjami plenarnymi uczestniczyliśmy w blokach tematycznych, gdzie poznaliśmy nowości i plany na przyszłość. Już wkrótce więcej informacji na naszych stronach.

ERP Serwis Partnerem Roku 2017

W roku 2017  zdobyliśmy tytuł partnera roku 2017 w kategorii: Zaawansowane wdrożenie Comarch BI oraz wyróżnienie w kategorii: Najskuteczniejsza kampania marketingowa.

Zapraszamy do kontaktu:

sekretariat@erpserwis. net

34 322 56 56