Systemy ERP Kalisz

Kalisz systemy erp oprogramowanie dla firm

ERP czyli Enterprise Resource Planning, to nic innego jak narzędzia do zarządzania zasobami i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Należą do nich między innymi: sprzedaż, produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie, obieg dokumentów, analityka i controlling. Wdrażane przez ERP Serwis Systemy ERP wspomagają w zarządzaniu tymi obszarami przedsiębiorstwa. Są także bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji strategicznych, ponieważ dostarczają rzetelnego obrazu danej jednostki poprzez analizy i raporty, jakie można wygenerować.  

Dlaczego warto wdrożyć system ERP?  

Najbardziej rozbudowanym spośród systemów ERP jest ERP Altum, działający jako wielojęzyczna platforma przeznaczona do obsługi polskich i zagranicznych firm handlowo – usługowych, a nawet sieci handlowych. ERP Altum oprócz automatyzacji rutynowych czynności obsługuje także procesy handlowo – magazynowe. Dodatkowo ERP Altum jest wyposażony w narzędzie BMP służące do całkowitej lub częściowej automatyzacji procesów takich jak: zamówienia i przyjęcia towarów, oferowanie oraz realizacja zamówień czy przydzielania rabatów i obsługi reklamacji.

Zaawansowanym technologicznie systemem ERP jest ERP XL, który jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm z branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Wraz ze wdrożeniem ERP XL  z ERP Serwis zyskuje się obsługę takich modułów jak analizy i raporty czy handel i logistyka. Raporty prezentować można w wielu przekrojach (tabela, wykres, mapa), co więcej, mogą być tworzone w bardzo prosty sposób, np. metodą „przeciągnij i upuść” oraz mogą generować alerty w przypadku nieplanowanych odchyleń. ERP XL gwarantuje także wsparcie procesów z zakresu handlu i dystrybucji od strony sprzedażowej i zakupowej.

Kolejnym narzędziem jest program  ERP Optima, która z posiada moduły do fakturowania, obsługi magazynu czy e – Sklepu, ale też typowe moduły księgowo – kadrowe, takie jak środki trwałe, płace i kadry, kasa/bank, czy księga podatkowa. Dodatkowo Optima posiada moduł CRM, który służy do zarządzania relacjami z klientami oraz zadaniami pracowników związanych z obsługą klienta. Dla obsługi mikro firm najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będzie wdrożenie systemu ERP XT obsługujący następujące moduły: Faktury, Magazyn, Księgowość i Analizy BI. 

Systemy ERP proponowane przez ERP Serwis to optymalizacja wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

Korzyści z oprogramowania ERP 

 

 Korzyści z wdrożenia systemów ERP są duże i pozwalają na szybsza obsługę procesów biznesowych we wszystkich obszarach firmy, usprawniając przepływ informacji, automatyzując większość procesów, czyniąc firmę konkurencyjną na rynku, który obecnie wymusza dostosowanie do nowych standardów jakości usług.

Oprogramowanie dla firm z Kalisza 

Kaliskie firmy, niezależnie od wielkości i branży, mogą liczyć na wsparcie informatyczne w postaci zintegrowanych systemów zarządzania. Oprogramowanie to może być dopasowane w zależności od potrzeb, bądź wzbogacone o aplikacje dostosowane specjalnie pod konkretnego Klienta. Aplikacje i funkcjonalności powstają w miarę potrzeb, nigdy nie są narzucane z góry. Modułowość systemów pozwala na wybiórczość ze strony Klienta. 

Zobacz referencje: 

Firmy z Kalisza, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP 

Dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów ERP Serwis, którzy powierzyli nam własne biznesy po to, aby zoptymalizować w nich istniejące procesy i usprawnić pracę. Dla dyskontów i sieci handlowych z Kalisza firma ERP Serwis wdraża oprogramowanie do zarządzania handlem ERP Altum, które posiada szereg usprawnień i kompleksowych narzędzi pozwalających  zautomatyzować procesy sprzedaży, rozszerzając je również na rynkach zagranicznych.  Zaawansowane narzędzia do spójnych procesów handlowych, obiegu dokumentów, sprzedaży, zamówień, magazynu tworzą unikalną elastyczną i podnoszącą konkurencyjność jakość, która doceniania jest przez firmy, które wdrażają ERP z ERP Serwis.

 Zobacz opis wdrożenia DMS

ERP Serwis świadczy usługi powdrożeniowe oraz usługi szkoleniowe z zakresu sprzedaży, RODO i inne.

ERP Serwis wspiera swoich klientów , prowadząc bieżący serwis.

Kalisz  

Kalisz to miasto powiatowe położone w środkowo – zachodniej Polsce. Miasto to jest głównym ośrodkiem Kalisko – Ostrowskiego Okręgu przemysłowego, ośrodkiem przemysłu lotniczego, gdzie produkowane są silniki lotnicze. W Kaliszu duże tradycje ma także przemysł włókienniczy, odzieżowy oraz produkcja koronek i firan. W Kaliszu swoją siedzibę mają także duże firmy z branży spożywczej, takie jak Winiary, Colian i Kilargo.  Miasto to posiada także bardzo dobrze rozwiniętą sieć hipermarketów, supermarketów i dyskontów oraz kilka centrów handlowych. Dla firm produkcyjnych z branży spożywczej ERP Serwis proponuje oprogramowanie ERP XL. Firmy produkcyjne z branży spożywczej, które wdrożyły oprogramowanie ERP  z nami na stronie internetowej ERP Serwis zamieszczają swoje pozytywne opinie, dotyczące wzrostu konkurencyjności i rozwoju firmy po wdrożeniu. 

Systemy ERP dla firm z okolic Kalisza

Zapraszamy firmy z okolic Kalisza do współpracy.

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Sieradz

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Tomaszów Mazowiecki

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Łódź

„INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”