Systemy ERP Sieradz

Sieradz systemy erp oprogramowanie dla firm

Firma wprowadziła na rynek  nowoczesne rozwiązania ERP 4.0 wspierające prowadzenie i rentowność firmy.  Systemy ERP przyczyniają się do ciągłego doskonalenia procesów zarządzania, produkcji i organizacji przedsiębiorstwa, pozwala na automatyzację procesów zarządzania i łatwość obsługi poprzez dostępność również na urządzenia mobilne dla kierowników, menadżerów, pracowników, magazynierów. ERP to narzędzie, które pozwala osiągnąć mierzalne korzyści, takie jak: wydajność sprzedaży, wydajność pracy, wydajność działu księgowego, krótszy czas realizacji zamówień, krótszy czas ewidencji dokumentów, krótszy czas potrzebny na przygotowanie raportów. 

Czym są systemy ERP? 

Systemy ERP 4.0  skierowane do firm usługowych, handlowych, produkcyjnych wszystkich branż. Dostosowany do różnych sektorów gospodarki. Zawsze zgodny z aktualnymi przepisami, dostosowany do wciąż nowych wymogów, potrzeb klientów i technologii. Elastyczny, dostosowany zawsze do zmiennych i indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Systemy  ERP dzięki swoim możliwościom i funkcjonalnościom pomagają generować większe zyski i zwiększać efektywność firmy. Dzięki pracy specjalistów z różnych dziedzin posiadają wbudowane rozwiązania bazujące na wiedzy z różnych dziedzin.  

Systemy integrują wszystkie obszary działania firmy, współpracuje z rewolucyjną technologią beacon, nadajnikami, które transmitują dowolny przekaz firmowy z systemu ERP na urządzenia mobilne, umożliwiają integrację z zewnętrznymi aplikacjami., zapewniają sprawną pracę, bezpieczeństwo danych i integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Nasi  klienci wrażają swoje zadowolenie w sondażach. I tak wg ich opinii  o 35% wzrasta wydajniejsze zarządzanie procesem produkcyjnym,  o 24 % większe dochody po otwarciu nowych kanałów sprzedaży, o 28% zaobserwowano wzrost sprzedaży, a 83% klientów dostrzega wzrost efektywności firmy. 

Systemy ERP proponowane przez ERP Serwis są technologicznym narzędziem do  budowania przewagi technologicznej przedsiębiorstwa w wielu obszarach zarządzania, dedykowane w branżach np.  

Dlaczego akurat ERP Serwis  w Sieradzu ? 

Systemy ERP 4.0 ERP Optima, XT, ERP XL, Altum dedykowane są dla różnego rodzaju przedsiębiorstw i sprostają wymaganiom indywidualnym różnych branż.  Dzięki opiniom i potrzebom zgłaszanym przez różnych klientów, systemy są wciąż udoskonalane o coraz to nowe rozwiązania dla wielu branż, m. in. branży budowlanej, produkcyjnej, handlowej, spożywczej, rolnej, elektrycznej, branży serwisowej, metalowej itp. 

Firma ERP Serwis dzięki swojej ofercie produktów modułowych oraz możliwości pracy w aplikacjach mobilnych wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców,  dzięki tym rozwiązaniom firma realizować  spójność procesów zarządczych o mobilne wsparcie w pracy menadżerów, kierowników, magazynierów, zarządzających logistyką magazynu wysokiego składowania, czy zoptymalizować obieg dokumentów w firmie,  by skrócić czas podejmowania decyzji, obsługi kontrahenta czy akceptacji umowy oraz wprowadzenie nowego produktu.  

Dzięki mobilnym modułom takim jak Retail, system prowadzenia sprzedaży detalicznej, pozwalający kompleksowo zarządzać siecią handlową , e-Commerce B2B platforma umożliwiająca sprzedaż internetową, automatyzuje procesy zamówień, tworzenia ofert, obsługę reklamacji firmy handlowe zyskują konkurencyjność, szybkość i sprawność obsługi, co przekłada się na większa sprzedaż i zysk. e-Sklep to nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego, wspiera sprzedaż wielokanałową, oferuje sporo funkcjonalności marketingowych wspierających sprzedaż jak rabaty, promocje, remarketing utraconych koszyków. Dzięki wielojęzyczności i wielowalutowości działa na rynkach zagranicznych. Pozwala na zarządzanie wieloma sklepami z jednego panelu administracyjnego. Posiada nieograniczone możliwości wyglądu graficznego. e-pracownik to narzędzie które daje pracownikowi dostęp do informacji o stawianych przed nim celach, realizacji pracy, ewidencji czasu pracy , Jest to aplikacja mobilna, zawiera listę pracowników, ich dane personalne, kwalifikacje, zadania, plan pracy, ewidencję czasu pracy, rejestrację nieobecności, delegacji itp. 

Korzyści z wdrożenia oprogramowania ERP

W dobie powszechnej informatyzacji, szybkości i automatyzacji obsługi klienta wiele firm nie może sobie pozwolić na to aby stać w miejscu. Konkurencja rynkowa wymusza na przedsiębiorstwach rozwój i kompleksowość oraz szybkość obsługi klienta. Systemy wdrażane przez ERP Serwis są innowacyjne technologicznie, z powodzeniem wdrażane również z dotacji unijnych. Szybkość obiegu dokumentacji, system raportowania, zarówno usprawnienia produkcyjne i magazynowe jak i  szybsze procesy księgowe, wpływają na zadowolenie klienta z jakości usług, wpływają na ilość zamówień i wzrost dochodów firmy

Wraz z systemem ERP  firma zyskuje większą wydajność pracy, możliwości obsługi większej ilości zamówień, uproszczenie oraz automatyzację procedur związanych z obsługą wszelkiej dokumentacji.

Co wyróżnia systemy ERP? 

Systemy do zarządzania  ERP są systemami  uniwersalnymi, z powodu wielomodułowości oraz dedykowanym rozwiązaniom jest to system ułatwiający pracę w wielu branżach, w każdym przedsiębiorstwie.  Korzyści jakie generuje to nie tylko wzrost konkurencyjności firmy ale także wsparcie na każdym etapie wdrożenia czy asysta po wdrożeniu, dostęp do bazy wiedzy wielu specjalistów oraz filmów instruktażowych. Oprogramowanie proponowane przez ERP Serwis podbija rynki międzynarodowe, systemy zarządzania działają na kilku kontynentach. Ugruntowana pozycja lidera od wielu lat na rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwami i dostawcy biznesowych rozwiązań IT gwarantuje dobrą, korzystną na wiele lat inwestycję, która przyczyni się do zwiększenia przychodów w firmie oraz rozwoju przedsiębiorstwa. Firma Comarch ostatnio wg raportu The Enterprise Application Software Market in Poland jako jedyna firma spośród pierwszej trójki największych dostawców systemów ERP w Polsce , zwiększyła swój udział rynkowy i kolejny rok z rzędu wzmocniła pozycję lidera wśród polskich dostawców systemów ERP. 

System zarządzania produkcją dla firm z Sieradza 

Odpowiedzią na zapotrzebowanie w firmach ERP Serwis podaje pomocne funkcjonalności i gotowe rozwiązania. Za pomocą ERP XL można wychwytywać potencjalne i realne zagrożenia, śledzić rentowność,  obserwować postęp prac przewidzianych harmonogramem, budżet czy wykorzystanie zasobów. Gwarancją zadowolenia z wprowadzonych systemów przez ERP Serwis jest jakość produktów, zdobywany coraz większy rynek. Wśród firm produkcyjnych , które wprowadziły  ERP XL, każda ma swoje specyficzne potrzeby, dla nich wprowadzane są odpowiednie modyfikacje systemu. Elastyczność rozwiązań powoduje, że korzystać z tego systemu mogą firmy produkcyjne każdej branży, handlowo-logistyczne ( kompleksowa realizacja wszelkiego rodzaju transakcji handlowych i księgowych, zamówień, zarządzanie płatnościami, cenami, rabatami) z procesami produkcyjnymi i magazynowymi ( optymalizacja procesów wytwórczych, program posiada narzędzia do budowania technologii produkcji, operacji produkcji, narzędzia do kalkulacji kosztów, zarządzanie magazynem, planowanie strategiczne i operacyjne , Możliwe jest sprawniejsze zarządzanie również serwisem – remonty, utrzymanie ruchu. System łączy wszystkie obszary działania firmy w jedna dostępna w każdej chwili informację, pozwala na wykorzystanie nowoczesnych kanałów sprzedaży w internecie wraz z monitorowaniem jego funkcjonalności i ruchu klientów, automatyzacją sprzedaży. 

Firmy z Sieradza dla których wykonywaliśmy wdrożenie ERP 

W Sieradzu działa handel i usługi. Znajduje się duża ilość sklepów wielobranżowych oraz wielkopowierzchniowych. Dla nich ERP Serwis proponuje kompleksowe oprogramowanie ERP Altum, wspierające branże retail. Zakłady produkcyjno- usługowe to : Schnee Polska Sp. z o.o., Ceramika Tubądzin III, Medana S.A., Scanfil Poland Sp. z o.o., Cornette Underwear, Zarecki Foods Sp.z o.o., Feber Sp. z o.o. (Grupa Inter Cars), OSM Wart Milk i Xella Polska (Ytong). Zbudowano tu również Centrum Logistyczne Jeronimo Martins Polska (sieć „Biedronka”). Część z nich prowadzi działalność na terenie Podstrefy Sieradz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej lub na obszarze Miejskiej Strefy Gospodarczej.

ERP Serwis posiadając bazę programistów i wdrożeniowców świadczy usługi opieki serwisowej dla swoich klientów, również w sposób zdalny.

ERP Serwis posiada ofertę szkoleń, nie tylko z wdrażanych systemów, ale również szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, RODO i innych.

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców.

Sieradz

Sieradz to miasto powiatowe w środkowej Polsce, w województwie łódzkim, położone na Nizinie Południowowielkopolskiej. Przez miasto przepływa rzeka Warta, otoczone jest Kotliną Sieradzką. Przez Sieradz biegną drogi krajowe: nr 12, S8 i nr 83 oraz linia kolejowa.  Miasto liczy ok 42 570 mieszkańców. Dostępność komunikacyjną Sieradza  poprawiła droga ekspresowa S-8 wraz z zachodnią obwodnicą Sieradza (DK12) oraz węzłami komunikacyjnymi (Sieradz-Południe i Sieradz-Wschód). Dzięki temu miasto stało się atrakcyjne dla logistyki, dla której ERP Serwis ma wiele rozwiązań w postaci kompleksowych, wielowymiarowych programów do zarządzania ERP.

Systemy ERP dla firm z okolic Sieradza

Zapraszamy firmy z okolic Sieradza do współpracy.

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Łódź

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Tomaszów Mazowiecki

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Kalisz

INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY!