Systemy ERP Radomsko

Radomsko systemy erp oprogramowanie dla firm

W dzisiejszych czasach, przy zaawansowanym rozwoju technologicznym, prowadzenie firmy wydaje się być czymś bardzo łatwym. Owszem, jest łatwe, o ile przedsiębiorca potrafi korzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje mu dzisiejszy rynek. Do tych dobrodziejstw zaliczyć można systemy analizujące i integrujące dane gromadzone przez przedsiębiorstwa każdego dnia. Do takich systemów zaliczyć można systemy ERP, które wdraża ERP Serwis stanowiące zintegrowane platformy do zarządzania przedsiębiorstwem, jakie dostarcza nasz polski dostawca – krakowska firma Comarch. 

Czym są systemy ERP? 

Systemy ERP to nic innego jak zintegrowane systemy ERP dla firm, służące do wielopoziomowego zarządzania przedsiębiorstwem. Wdrożenie systemów ERP można przeprowadzić w każdej firmie, począwszy od dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, a skończywszy na jednoosobowych działalnościach takich jak na przykład biuro rachunkowe. Systemy ERP proponowane przez ERP Serwis to gotowe rozwiązania służące do analizy, integracji i przetwarzania danych. 

ERP Serwis proponuje system ERP, który jest narzędziem zarządczym i usprawniającym działanie wielu obszarów w firmie, dedykowane w branżach: np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

magazynu Wysokiego Składowania

Dlaczego akurat ERP ? 

ERP Serwis wdraża systemy ERP krakowskiego producenta, największego polskiego producenta oprogramowania ERP. Najważniejszym atutem systemów ERP jest bieżąca i rzetelna analiza realiów polskiego prawa i dostosowywanie dostarczanych systemów do aktualnej sytuacji prawnej. Systemy ERP jako pierwsze na rynku wprowadziły możliwość elektronicznej wysyłki e-sprawozdania, a to dopiero początek. Systemy ERP oferowane przez ERP Serwis wdrażane są na całym świecie, zaś sam producent posiada 1100 Partnerów i pozostaje polskim liderem rynku aplikacji biznesowych. 

Co wyróżnia systemy ERP? 

Systemy ERP to systemy uniwersalne, modułowe, które można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa. ERP Serwis posiada duże doświadczenie wdrażając od lat te systemy. Daje to szerokie możliwości rozwoju dla danego przedsiębiorstwa, ponieważ jego pracownicy wykorzystują jedynie te funkcjonalności programu, jakie są aktualnie potrzebne. 

System zarządzania produkcją Radomsko 

Najlepszym systemem do zarządzania produkcją jaki oferuje ERP Serwis jest ERP XL. Korzyści ze stosowania ERP XL są mierzalne i mają się następująco: zwiększenie przychodów ze sprzedaży o 15 %, zwiększenie wydajności pracy o 18 % czy zmniejszenie czasu potrzebnego na przygotowanie raportów aż o 87 %. Średnie wartości parametrów uzyskiwanie przez klientów po wdrożeniu ERP XL przedstawia poniższe zestawienie: 

Jak widać, warto dołączyć do ponad 5 000 tysięcy zadowolonych przedsiębiorców i na co dzień cieszyć się z korzyści, jakie niesie ze sobą wdrożenie systemów ERP. 

System ERP XL oferowany przez ERP Serwis jest zintegrowany z innowacyjnymi rozwiązaniami, które znacząco rozszerzają możliwości klasycznych systemów ERP i zapewniają przedsiębiorstwu szeroki wachlarz możliwości rozwojowych. Dodatkowym atutem rozwiązań dostarczanych przez ERP Serwis jest przynależność użytkowników systemów firmy z Krakowa do Społeczności ERP, przez co przedsiębiorca zyskuje możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń oraz może zgłaszać swoje wnioski i sugestie.

Dla przedsiębiorstwa ważna jest bieżąca informacja o procesach w firmie. Dlatego każde przedsiębiorstwo tworzy swój własny obieg dokumentacji. Wsparciem jest jest moduł Obiegu dokumentów DMS, który automatyzuje administrację.  Moduł  pozwala na bieżący wgląd w każdy etap dokumentu, kontroluje pracę pracowników, chroni przed utratą, skraca czas podejmowania decyzji, akceptacji umów, w rezultacie skraca czas obsługi  kontrahenta. Program obsługuje faktury, zlecenia, umowy, nowe produkty, rysunki techniczne.   Zobacz opis wdrożenia DMS

Firmy z Radomska, dla których wykonywaliśmy wdrożenie ERP 

Firma ERP Serwis to  Partner Roku 2018 2019 w dziedzinie zaawansowanego wdrożenia. Posiadamy wielu zadowolonych Klientów i codziennie rozszerzamy swoją działalność. Działamy również na terenie województwa łódzkiego.  

ERP Serwis dysponuje zapleczem wdrożeniowym i programistycznym, świadcząc szeroki wachlarz usług szkoleniowych dla firm, nie tylko w zakresie wdrażanego oprogramowania, ale również prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu oraz RODO. Istnieje możliwość sfinansowania szkoleń ze środków UE.  ERP dla swoich klientów świadczy pomoc powdrożeniową i serwisową, także zdalnie.

Zaufało nam już wiele firm. Zobacz referencje.  

Radomsko 

Radomsko to miasto powiatowe w województwie łódzkim, siedziba  gminy Radomsko. Położone jest 90 km od Łodzi, 40 km od Częstochowy i 180 km od Warszawy leży na Wyżynie Przedborskiej, nad rzeką Radomką.  

Radomsko jest ośrodkiem przemysłu drzewnego z najbardziej znanym zakładem meblowym Fameg Sp z o.o. na terenie Radomska zarejestrowanych jest ponad 600 zakładów stolarskich, Mebin, Meble Nems, Meble Krysiak oraz hurtownię akcesoriów do produkcji mebli firmę KORNER. W Radomsku funkcjonuje przemysł metalowy, maszynowy i szklarski. Dla firm produkcyjnych ERP Serwis od wielu lat wdraża program do zarządzania produkcją ERP XL, który jest na bieżąco aktualizowany o wciąż dodawane nowe funkcjonalności i zgodny z aktualnymi wymaganiami przepisów. 

Radomsko leży na szlaku komunikacyjnym przy trasie A-1 posiada duży obszar Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE),  gdzie znajdują się fabryki Indesit i włoskiej firmy Bora oraz Centrum Logistyczne. Doskonałym narzędziem do wiedzy analitycznej dotyczącej logistyki przedsiębiorstwa jej oprogramowanie ERP Serwis w postaci modułów Business Intelligence oraz Obieg Dokumentów. Pozwalają one zautomatyzować proces scalania danych , raportów i prognoz w łatwy intuicyjny i szybki sposób. Jest tutaj też  m.in.: fabryka szyb zespolonych firmy Press-Glas i firma Aquila, producent tektury. Dla producentów AGD ERP Serwis proponuje program do zarządzania produkcją i logistyką ERP XL, który integruje wszystkie obszary działania firmy. Firma JYSK posiada tu dwa zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania o wysokości 38 m każdy. Narzędziem pomocnym w obsłudze takich magazynów wysokiego składowania dostarczane przez ERP Serwis jest narzędzie WMS, które poprawia zarządzanie całą gospodarką magazynową oraz ja automatyzuje 

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych wdrożeniem, ale i pozyskaniem informacji na temat systemów ERP, do kontaktu z naszą firmą ERP Serwis. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy przejść przez wszystkie kroki do optymalizacji działania Twojej firmy. 

Systemy ERP dla firm z okolic Radomska

Zapraszamy firmy z okolic Radomska do współpracy.

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast w okolicach Radomska, Częstochowy i Łodzi.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Sieradz

Systemy ERP Łódź

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Tomaszów Mazowiecki

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Kalisz

INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY!