Systemy  ERP Łódź

Łódź systemy erp oprogramowanie dla firm

Comarch to firma produkująca oprogramowanie do zintegrowanego zarządzania dla firm z dwudziestoletnim doświadczeniem, posiadająca klientów w 50 krajach na całym świecie. Codziennie ułatwiamy pracę ponad 300 000 przedsiębiorcom. Budowa modułowa oprogramowania ERP, które dostarcza ERP Serwis umożliwia etapowe wdrażanie systemów oraz elastyczne dopasowanie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.  

  Czym jest system  ERP? 

Systemy ERP dostarczane przez ERP Serwis pozwolą na digitalizację, czyli cyfrową transformację danych w firmie działającej w każdej branży, począwszy od firm produkcyjnych, usługowych, użyteczności publicznej czy służby zdrowia. Pozwalają zarządzać wszystkimi obszarami firmy, spójnie analizować wszystkie procesy w firmie, począwszy od zamówień, poprzez produkcję, zarządzanie obiegiem dokumentów, zarzadzanie gospodarka magazynową poprzez sprzedaż, również internetową oraz księgowość. To również możliwość zarządzania zasobami ludzkimi, zadaniami, jak i przejrzysty system analiz i raportów z różnych procesów w firmie. 

Ważnym elementem działania przedsiębiorstwa jest obieg informacji i dokumentacji. Wspiera go moduł Obiegu dokumentów DMS, który automatyzuje zarządzanie dokumentacją. Pozwala na bieżący wgląd w każdy etap dokumentu, kontroluje pracę pracowników, odpowiedzialnych za obsługę danego etapu dokumentu. Program obsługuje faktury, zlecenia, umowy, nowe produkty, rysunki techniczne. Chroni dokumentację przed zagubieniem, skraca czas obsługi kontrahenta.  Zobacz opis wdrożenia DMS

System ERP daje wielość możliwości optymalizacji wielu obszarów przedsiębiorstwa dedykowane dla branż np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

magazynu Wysokiego Składowania

Firmy zajmujące się serwisem i firmy budowlane również usprawniają pracę w swojej firmie dzięki systemowi ERP.

 Dlaczego warto mieć system ERP? 

Digitalizacja jest możliwa w każdym przedsiębiorstwie – niezależnie od branży i wielkości, a jaj zastosowanie pomaga oszczędzić czas i pieniądze oraz skupić się na rozwoju firmy. W  ofercie ERP Serwis posiadamy nowoczesne systemy ERP, które usprawnią działanie każdej firmy. Oto nasze rozwiązania: 

  • ERP XL – system idealny dla dużych i średnich firm produkcyjnych, handlowych i usługowych; 
  • ERP Altum – wielojęzyczna platforma ERP przeznaczona dla polskich i zagranicznych firm handlowo-usługowych oraz sieci handlowych,  przystosowana do obsługi wielu firm; 
  • ERP Optima –zintegrowany system dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych, obsługujący między innymi moduły takie jak: handel i usługi, księgowość i kadry czy zarządzanie; 
  • Comarch ERP XT – oprogramowanie w chmurze oraz w postaci 

prostych aplikacji mobilnych przeznaczone do zarządzania mikro- i małą firmą. 

Każdy Klient ERP Serwis może wybrać pomiędzy  instalacją oprogramowania na własnych serwerach lub skorzystaniem z Chmury . Skorzystanie z Chmury  gwarantuje dostęp do zaawansowanych rozwiązań informatycznych bez konieczności ponoszenia często niemałych kosztów na własne serwery, licencje czy usługi z tym związane. Dla naszych Klientów posiadamy serwery Comarch Data Center – nowoczesne i bezpieczne centrum danych zlokalizowane w Polsce, Francji i Niemczech. 

Dodatkowo ERP Serwis oferuje kompleksowe oprogramowanie do zarządzania przychodnią czy gabinetem lekarskim. 

 Oprogramowanie dla firm z miasta Łódź. 

Zapraszamy serdecznie przedsiębiorców z Łodzi i okolic do zapoznania się z ofertą oprogramowania dla firm ERP Serwis. Dla przedsiębiorców z Łodzi zajmujących się branżą produkcji ERP Serwis poleca system do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym ERP XL, który będąc systemem modułowym jest elastyczny i może być dopasowany do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy. 

 

 System zarządzania dla firm z miasta Łodzi. 

Oprogramowanie dla firm z Łodzi oferowane przez ERP Serwis generuje szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych dając przedsiębiorstwu wymierne korzyści w postaci oszczędności finansów, czasu, większą sprzedażą, mniejszymi stratami, wzrostem efektywności firmy, sprawniejszą realizacją procesów księgowych i podatkowych. Klienci, którzy zakupili również moduł Business Intelligence stwierdzili o 60 % krótszy czas przygotowania analiz i raportów, po wdrożeniu oprogramowania ERP proponowanego przez ERP Serwis deklaruje o 50% mniejsze koszty funkcjonowania firmy. 

  Firmy, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

ERP Serwis zajmuje się obsługą firm od wielu lat, wykonując wdrożenia w firmach handlowych, usługowych, produkcyjnych i biurach rachunkowych. Swoim klientom zapewnia opiekę wdrożeniową, liczne szkolenia z zakresu obsługiwanego oprogramowania,  jak również z RODO, szkolenia z zakresu sprzedaży,  marketingu itp. Z możliwością dofinansowania z UE. ERP Serwis posiada bazę programistów świadczących usługi powdrożeniowe i serwisowe, świadcząc pomoc również zdalnie.  

 Zobacz opis wdrożenia DMS

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców.  

 Łódź 

Łódz, miasto w centrum Polski, trzecie co do liczby ludności w Polsce, gdzie zamieszkuje prawie 700 tysięcy ludności kraju. Łódź to także ośrodek akademicki, gdzie swoją siedzibę ma 6 uczelni publicznych i 22 prywatne. I w końcu Łódź to ważny ośrodek kulturalny oraz przemysłowy na mapie Polski. W mieście tym kształtują się trzy węzły transportowe: autostradowy, lotniczy i kolejowy, co czyni  z Łodzi bardzo ważny ośrodek gospodarczy.  

W Łodzi prężnie rozwija się przemysł włókienniczy, AGD, nowoczesne technologie IT  i wiele przedsiębiorców z sektora usług.  

Systemy ERP dla firm z okolic Łodzi

Zapraszamy firmy z okolic Łodzi do współpracy.

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast w okolicach Łodzi.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Sieradz

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Tomaszów Mazowiecki

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Kalisz

INWESTUJĄC w system ERP  od ERP Serwis,  inwestujesz W SUKCES SWOJEJ FIRMY !