Systemy ERP Opoczno

Opoczno systemy erp oprogramowanie dla firm

O czym myśli współczesny przedsiębiorca? Głównie o tym, aby jego firma rozwijała się, pozyskiwała klientów, przynosiła dochody. Aby realizować takie cele, potrzebny jest odpowiedni zestaw narzędzi, które wspomagają przedsiębiorstwo w rozwoju, upraszczając, przyspieszając i automatyzując szereg procesów. Firma ERP Serwis proponuje nowoczesne rozwiązania, pomocne w budowaniu konkurencyjności firmy, jej produktów i usług.  

Oprogramowanie dla firm to zintegrowany, modułowy system do zarzadzania wszystkimi obszarami firmy, pozwalający również na podejmowanie decyzji na podstawie generowanych analiz. Modułowość systemu pozwala w elastyczny sposób dopasować oprogramowanie do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy. Modułowość systemu powala także na implementację etapami, zgodnie z rozwojem firmy, pozwalając wdrożyć kolejne moduły po dłuższym czasie.  

Czym jest system ERP?                                                                  

System ERP daje wielorakie możliwości w usprawnieniu działania firmy, duże możliwości automatyzacji powtarzanych procesów, a dzięki nowym kanałom dystrybucji poprzez platformy internetowe, B2B zwiększa możliwości sprzedaży produktów i usług, wspiera procesy administracyjne i księgowość.  System pozwala na zaawansowane zarządzanie zasobami i procesami przedsiębiorstwa. Obszary takie jak zamówienia, sprzedaż, zakupy, produkcja, magazyn, płace i kadry, zarządzanie pracą pracowników, księgowość, obieg dokumentów, raportowanie oraz analityka procesów przedsiębiorstwa są wspierane przez system i automatyzowane, dzięki czemu możliwe jest budowanie rentowności i przewagi konkurencyjnej.  

Polski producent oprogramowania firma Comarch jest jednym z wiodących, czołowych producentów oprogramowania klasy ERP 4.0 i sprzedaje systemy nie tylko na rynek polski, lecz również do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Skandynawii.  

Korzyści z wdrożenia systemów ERP dla firm 

Firma ERP Serwis jako partner producenta wdrażając od wielu lat dedykowane oprogramowanie dla firm, posiada dużą wiedzę i doświadczenie w implementacji oraz pracach dostosowawczych. Proces wdrażania systemu do firmy jest dość długi, zajmuje wiele czasu, po to, aby na podstawie testów jak najlepiej dostosować wielorakie funkcjonalności. ERP Serwis posiada zaplecze doświadczonych programistów i wdrożeniowców, którzy dostosują wdrożenie do unikalnych potrzeb, prowadzą szkolenia z zakresu obsługi systemu oraz świadczą pomoc serwisową, również zdalnie.  

Korzyści, jakie daje wdrożenie oprogramowania ERP do firm to nie tylko przejrzysty system, który skutkuje podglądem danych i bieżącą informacją na temat sytuacji firmy, ale automatyzacja wielu procesów. Dzięki temu skraca się czas potrzebny na prace administracyjne, księgowość, wzrasta dokładność i wydajność planowania, harmonogramowania i rozliczania procesów produkcyjnych. Dzięki kompatybilnemu zarzadzaniu procesami magazynowanymi oraz obiegiem dokumentacji firma ogranicza straty, opóźnienia, zwiększa wydajność i szybkość obsługi kontrahenta, jednocześnie poświęcając mniej czasu na obsługę zamówień. A dzięki narzędziom analitycznym podejmowane decyzje oparte są o konkretna wiedzę. 

Dlaczego warto zainwestować w systemy ERP ?  

Firma ERP Serwis wdrażając system ERP dedykowany branżom, na etapie analizy stanu firmy rozpatruje najlepsze opcje i dostosowuje funkcjonalności do tego, by firma osiągała założone sobie cele. System ERP posiada również aplikacje mobilne współpracujące i kompatybilne z systemem, usprawniające prace w systemie również z poziomu przeglądarki na urządzeniach mobilnych. Funkcjonalne aplikacje wspomagają pracę kierowników, sprzedawców, magazynierów, kadry wprowadzając do systemu niezbędne dane i pozwalając prowadzić pracę poza siedzibą firmy.   

Inwestycja w oprogramowanie dla firmy to inwestycja w rozwój, funkcjonalność, konkurencyjność.  Wg badania satysfakcji klientów po wprowadzeniu systemu ERP klienci wskazywali na szczególne aspekty wdrożenia, które usprawniły działanie poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa. 90% badanych pozytywnie ocenia niezawodność systemów, deklaruje, że o 60% nastąpiło sprawniejsze realizowane procesów księgowych, o 55% lepsze gospodarowanie zasobami ludzkimi, o 41 % lepsze zarządzanie stanami magazynowymi. 83% badanych dostrzega wzrost efektywności firmy  w sprawności procesów wewnętrznych, obsługi pracowników i kontrahentów. 

System ERP to integracja i nowoczesne zarządzanie oraz wiele uprawnień w branżach, np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

Oprogramowanie dla firm z Opoczna  

Digitalizacja przedsiębiorstw jest procesem nieuniknionym w technologicznym świecie, gdzie coraz bardziej liczy się szybkość i czas obsługi klienta.  Systemy ERP stają się coraz częściej oczywistym wymogiem by sprostać konkurencji, dostosowując jednocześnie firmę do obowiązujących standardów obsługi i wymogów określanych przez przepisy prawa.  

Systemy wdrażane przez ERP Serwis są zawsze na bieżąco uaktualniane o nowe funkcjonalności związane z wprowadzeniem nowych przepisów. Wzbogacane również o nowe użyteczne funkcje zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez użytkujących go klientów. System ewoluuje i jest wciąż udoskonalany w kolejnych wersjach i aktualizacjach.  

Firmy z Opoczna i okolic docenią zapewne przyjazny sposób finansowania systemów ERP.  Oprogramowanie można zamówić jako wersję stacjonarną, gdzie zakupiony system instalowany jest na serwerze i komputerach klienta. Dostępne jest również wersja, gdzie klient po zakupie oprogramowania instaluje je na serwerze producenta. Wiele firm decyduje się na wersje oprogramowania w chmurze, gdzie płacąc miesięczny abonament ma pewność, że korzysta z najnowszej, na bieżąco aktualizowanej wersji, nie ponosi kosztów licencji i zakupu serwerów. 

Firmy dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP 

ERP Serwis jest doświadczonym i jednym z najlepszych partnerów producenta, po raz trzeci z rzędu zdobyła prestiżowy tytuł Partner Roku spośród ponad 1100 partnerów, co świadczy o jej wysokich kompetencjach. Wdrożenia ERP Serwis prowadzi dla średnich i dużych firm produkcyjnych, usługowych, sklepów, dla biur rachunkowych i firm medycznych i ośrodków zdrowia.  

Dla klientów oprócz szkoleń z zakresu oprogramowania prowadzimy szkolenia z marketingu, RODO i wielu innych.

Naszym klientom zapewniamy bieżącą obsługę serwisową. Zaufało nam już wiele firm.

Zobacz referencje:

 Opoczno – informacje o mieście 

Opoczno to miasto powiatowe we wschodniej części województwa łódzkiego, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Opoczno, na pograniczu  Wyżyny Małopolskiej i Niziny Mazowieckiej przy ujściu rzeki Wąglanki do Drzewiczki (prawego dopływu Pilicy). Historycznie położone jest w Małopolsce, w Ziemi Radomskiej. W roku 2016 liczyło ponad 21 tysięcy mieszkańców.  Gospodarka  rozwijała się w oparciu o cegielnię i wydobycie glinki białej. Od 1867 roku rozwinął się przemysł produkujący płytki kamionkowe do wykładania podłóg i ścian oraz wyroby szamotowe. Fabryka  prowadziła działalność pod nazwą ZZPC. Obecnie również prowadzą działalność zakłady produkujące ceramikę i kafelki jak również Opoczyńskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych, działa produkcja betoniarek, fabryka maszyn rolniczych.   

Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12 i droga wojewódzka nr 726, na obrzeżach miasta przebiega Centralna Magistrala Kolejowa. 

Zapraszamy do kontaktu  przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą. 

Systemy ERP dla firm z okolic Opoczna

Zapraszamy firmy z okolic  Opoczna do współpracy.

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Opoczna.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Kluczbork

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Sieradz

Systemy ERP Łódź

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Tomaszów Mazowiecki

„INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”