Systemy ERP Kępno

Kępno systemy erp oprogramowanie dla firm

Systemy ERP w obecnej dobie digitalizacji to nie tylko pomoc w prowadzeniu biznesu ale również konieczność, ze względu na duże zaawansowanie technologiczne całej gospodarki. 

System do zarzadzania firmą pomaga nie tylko kontrolować poszczególne procesy, ale również przewidywać trendy, podejmować kluczowe decyzje, jak również zautomatyzować wiele procesów, a co za tym idzie, kompleksowo usprawnić i przyspieszyć działanie. 

Systemy ERP to narzędzie, które w oparciu o wiedzę monitorowana w każdym obszarze pozwala szybko i sprawnie reagować na potrzeby rynku i klienta. W dobie technologizacji życia, wymogów dostosowanych do potrzeb klientów, procesy biznesowe odbywają się bez wychodzenia z domu, zarówno po stronie właściciela przedsiębiorstwa, pracownika i również klienta. 

Oprogramowanie pozwala na konkurencyjność przedsiębiorstwa, na nową jakość oferowanych produktów, ma wpływ na jakość świadczonych usług. 

 Czym są Systemy ERP ?  

Oprogramowanie dla firm, systemy do zarządzania przedsiębiorstwem to tzw systemy ERP. Posiadają budowę modułowa, która pozwala na elastyczne dostosowanie do potrzeb firmy. Pozwala również rozłożyć wdrożenie w czasie, wraz z rozwojem firmy, oprogramowanie rozszerzane jest o kolejne moduły. 

Dzięki oprogramowaniu firma nie tylko świadczy usługi, kupuje, sprzedaje, ale również przywiązuje klienta. Także cześć procesów biznesowych związanych np. ze sprzedażą przekłada po stronie kupującego poprzez odpowiednie oprogramowanie, dzięki czemu pracownicy nie są tak obciążeni. Oprogramowanie posiada moduły służące nie tylko do produkcji, sprzedaży, lecz także do analiz oraz usprawniające obiegi dokumentów w firmie.  

Polski producent oprogramowania eksportuje również  oprogramowanie do Europy i Skandynawii. W Polsce pracuje nad nim wielu ekspertów, dbając, aby był na bieżąco aktualizowany o najnowsze uregulowania prawne oraz bierze pod uwagę  zgłoszenia funkcjonalne od klientów.  

Dlaczego Systemy ERP dla miasta Kępno ?  

Oprogramowanie dla firm , takie jak np.. Optima ERP dedykowana dla małych i średnich firm usprawnia dzięki budowie modułowej, dzięki wielu funkcjonalnościom modułów łączą ze sobą obszary zamówień, zakupów, sprzedaży, magazyn, księgowości i zarządzanie zasobami ludzkimi. Wszystko to łączy obieg dokumentów oraz system analiz i reportów. Dodatkowo praca np. sprzedawcy, przedstawiciela handlowego i magazyniera możliwe jest z pomocą urządzeń mobilnych. Aplikacje mobilne wspierają pracę poza siedziba firmy, co ułatwia i usprawnia pracę. Moduł CRM to usprawnienie, dzięki któremu można usprawnić kontakty z klientami, planując spotkania, przeprowadzając rozmowy, przekazywać zadania pracownikom. Moduł serwis pozwala na utworzenie zleceń serwisowych, cyklicznych, generowanych ręcznie lub automatycznie oraz planowanie i dodawanie czynności. Ważnymi usprawnieniami w oprogramowaniu jest OCR do skanowania faktur, jak również system monitorujący godziny pracy pracowników. System posiada tez wbudowane mechanizmy pozwalające na analitykę. 

 Korzyści z oprogramowania ERP w mieście Kępnie 

Oprogramowanie dla firm wspomagające pracę firm z różnych branż, dedykowane dla firm małych i średnich, jak również dla biur rachunkowych, doradców podatkowych, kancelarii prawnych. 

Korzyści z posiadania systemu ERP jest sporo, każda firma, posiadając swój profil działania, z pewnością doceni ważne dla siebie funkcjonalności oraz automatyzację i skrócenie nakładów pracy pracowników oraz w dużym stopniu wyeliminowanie błędów człowieka ze względu na zaplanowanie procesów automatycznych. 

Systemy ERP proponowane przez ERP Serwis to optymalizacja wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

Zyski firmy to nie tylko sprawność obsługi kontrahenta, nie tylko szybkość w prowadzeniu procesów, to także innowacyjność procesowa i produktowa. A dzięki tej innowacyjności, o którą mogą pokusić się firmy, możliwe jest finansowanie zakupu oprogramowania ze środków unijnych. 

Typy firm dla których wykonaliśmy wdrożenie   

Wśród naszych klientów znajdują się firmy małe i średnie, korzystające z systemu ERP Optima, jak i duże produkcyjne, korzystające z systemu ERP XL. Oprogramowanie wdrażane przez ERP Serwis łączy ze sobą nie tylko funkcjonalność, ale również innowacyjność i wciąż nowe nowinki technologiczne, wciąż nowe usprawnienia. 

Firmy, które zdecydowały się np. na wdrożenie WMS, oprogramowania zarządzającego gospodarka magazynową, osiągają korzyści związane z pełną automatyzacją, przyjęć, wydań, lokalizacji, rodzajów opakowań. 

Firmy usługowe, korzystają z usprawnień, jakie daje DMS Obieg Dokumentów, gdzie poprzez automatyzację ścieżek dokumentów, stopni ich kontroli, zatwierdzania, eliminują takie czynniki, jak zagubienie, czy brak reakcji odpowiedzialnego pracownika. 

Zachęcamy do zapoznania się na naszej stronie internetowej z opisem wdrożeń w firmach. Każda firma ma swoja specyfikę i w każdej napotykamy na inne problemy do rozwiązania. 

Nasza firma ERP Serwis wdrażając oprogramowanie do firm, daje im najnowsze narzędzia technologiczne, pozwalające zarządzać, planować, kontrolować.  

Od wielu lat wykonujemy wdrożenia, jak również modyfikacje dla przedsiębiorców, aby jeszcze lepiej mogli wykorzystać  zalety systemu. 

Dla naszych klientów, posiadając zaplecze specjalistów wdrożeniowców i programistów, świadczymy usługi szkoleniowe , pomoc serwisową, świadczymy pomoc zdalną.  

 Zobacz referencje: 

 Miasto Kępno – Informacje   

Miasto Kępno to miasto liczące ponad 14 tys . Mieszkańców, lezące w województwie wielkopolskim, na ziemi wieluńskiej. Jest to siedziba powiatu i gminy Kępno. Miasto z północy posiada obwodnicę, drogę ekspresową S8. Prez miasto przebiega droga DK 11 . Obecnie trwa budowa wschodniej obwodnicy miasta po śladzie drogi ekspresowej S11. 

W obrębie Kępna jedna z najbardziej rozwiniętych gałęzi przemysłu to branża meblarska, na terenie działa kilkaset zakładów i kilka fabryk. Pozostała cześc stanowi produkcja rolna.  Niewielki udział ma branża metalowa, budowlana, handel i usługi. 

Dla branży przemysłu meblarskiego proponujemy systemy ERP, wspomagające produkcje i handel. 

w 2015 roku na terenie powiatu działało 701 spółek (w tym 309 spółek handlowych), 23 spółdzielnie oraz 4 586 osób fizycznych prowadzących działałność gospodarczą. Dominującą grupą są mikroprzedsiębiorstwa (93%). Najwięcej podmiotów prowadziło działałność w sekcjach: handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów (29%), przetwórstwo przemysłowe (19%), budownictwo (13%) 

 Buduj sukces swojej firmy z systemem ERP od ERP Serwis ! 

Systemy ERP dla firm z okolic Kępna

Zapraszamy firmy z okolic Kępna do współpracy.

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Wieluń

Systemy ERP Sieradz

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Łódź

„INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”