Systemy ERP dla miasta Wieluń

Wieluń systemy erp oprogramowanie dla firm

 Czy Twoja firma ginie pod natłokiem papierów? Czy spędzasz dużo czasu na pracach administracyjnych? Czy raporty zajmują dużo czasu? Potrzebujesz znaleźć nowe kanały sprzedaży towarów i usług? Czy potrzebujesz usprawnić działanie firmy? Podnieść konkurencyjność na rynku? Sprawniej i szybciej obsługiwać klienta? Zautomatyzować produkcję?  

Odpowiedzią jest system ERP elastycznie modułowo dopasowany do Twoich potrzeb. Integruje wszystkie obszary firmy, usprawnia obieg informacji, automatyzuje obieg dokumentacji, księgowość, skraca czas obsługi zamówień, automatyzuje i przyspiesza produkcję.   

Czym są systemy ERP ? 

Zintegrowany System do Zarządzania ERP, który od wielu lat wdraża ERP Serwis pomaga w zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa, posiada szereg nowoczesnych narzędzi do usprawnienia działania firmy, wsparcie również w rozwiązaniach mobilnych. Zarządzanie zasobami magazynowymi, czy zasobami ludzkimi, sprzedażą, zamówieniami, produkcją staje się zintegrowane w jeden system, gdzie uproszczona zostaje administracja, część zadań związanych z zamówieniem i sprzedażą zostaje przeniesiona na stronę klienta, co upraszcza i skraca procedury sprzedażowe, a poprzez system aplikacji mobilnych np. dla przedstawicieli handlowych, ułatwia sprzedaż poza siedzibą firmy. Aplikacje mobilne współpracujące z systemem pomagające w zarządzaniu przedsiębiorstwem to również moduł raportów i analiz, elektroniczny obieg dokumentacji, jak również mobilne systemy rejestracji czasu pracy. Polski producent oprogramowania tworzy zaawansowane technologicznie systemy dla małych, średnich i dużych firm. Systemy są wciąż na bieżąco aktualizowane prawnie i zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Firma wciąż również wzbogaca systemy o nowe funkcjonalności i funkcje, słucha klientów i ich potrzeb, a następnie wprowadza potrzebne usprawnienia. 

Co wyróżnia systemy ERP? 

Systemy ERP od wielu lat wdrażane w firmach przyczyniają się do wielu usprawnień oraz wzrostu konkurencyjności na rynku a system raportów i analiz pomaga w podejmowaniu decyzji zarządczych w oparciu o konkretne dane. Moduł Business Intelligence to analityczne podejście do biznesu, z możliwością integracji z dowolnym źródłem, tworzy analizy w chmurze, nie obciąża systemu i jest do nich dostęp z każdego urządzenia mobilnego. Obsługa administracji i obieg dokumentacji pochłania w firmie wiele czasu. Dodatkowo zdarzają się zaginięcia ważnych dokumentów lub zniszczenie. ERP Serwis proponuje Elektroniczny Obieg Dokumentów DMS, który skraca czas obiegu, podejmowania decyzji, akceptacji umów, obsługi kontrahenta. Dodatkowo kontroluje każdy etap oraz pracę pracowników poprzez system powiadamiania o każdym etapie. Dodatkowo szereg innych aplikacji mobilnych usprawniają pracę i zarządzanie stanem magazynowym oraz pracą magazynierów, a także dzięki mobilnym aplikacjom możliwa jest sprzedaż poza sklepem.  

System dla sieci sklepów to wielojęzyczna platforma przystosowania do obsługi sieciowej sklepów wraz z centrum. Działa synergicznie w całej sieci, jak również indywidualnie w obszarze jednego sklepu. Platforma pozwala na intuicyjną obsługę oraz uproszczenie rutynowych ścieżek i procesów, oraz ścieżki indywidualne procesowe właściwe dla danej firmy. Sprawdza się w nietypowych branżach, posiada intuicyjny kreator oraz indywidualne dostosowanie wyglądów okien dla pracowników. Wraz z systemem można uruchomić bezprowizyjną sprzedaż poprzez B2B i B2C. 

Dlaczego systemy ERP dla miasta Wieluń? 

Systemy ERP, które wdraża ERP Serwis to zaawansowane technologicznie systemy z certyfikatem innowacyjności, które często wdrażane są w ramach dofinansowania unijnego, jako systemy które pomagają przedsiębiorstwom wdrażać innowacje procesowe i produktowe. Wiele firm wdraża oprogramowanie korzystając z różnego rodzaju dotacji i dofinansowań, jak również korzystając z dogodnych rozwiązań finansowania proponowanych przez ERP Serwis.  

Oprogramowanie dedykowane jest dla wielu branż, nie tylko produkcyjnej, lecz również w biurach rachunkowych, firmach usługowych, świadczących usługi serwisowe, hurtowniach, firmach logistycznych, firmach handlowych, a także w placówkach medycznych i sieciach handlowych. Najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania pozwalają wdrożyć zaawansowane nowinki IT do handlu i produkcji. 

System zarządzania produkcją dla firm z Wielunia 

Systemy ERP, które od lat są wdrażane przez ERP Serwis służą wielu firmom do usprawnień produkcyjnych. Firmy produkcji spożywczej, produkcji urządzeń i maszyn, produkcji oświetlenia, odlewni żeliwa są klientami ERP Serwis 

System do produkcji wdrażany przez ERP Serwis jest zaawansowanym technologicznie modułem z szeregiem usprawnień okołoprodukcyjnych, z rozbudowanym narzędziem do szczegółowego harmonogramowania, monitorowania i rozliczania produkcji oraz konfiguracji i tworzenia różnych wariantów technologii.

Typy firm dla których wykonaliśmy wdrożenie  

ERP Serwis wdrażając oprogramowanie do firm w różnych miastach, zwraca uwagę przede wszystkim na potrzeby i cele firmy, ustala z klientem zakres prac dostosowawczych, implementację odpowiednio modyfikowanych modułów. ERP Serwis wdraża oprogramowanie od wielu lat, posiada duże doświadczenie, również we wdrożeniach z dotacji unijnej. ERP Serwis ma doświadczenie we wdrożeniach w różnych branżach: produkcyjnych, produkcyjno-handlowych, usługowych, sklepach, biurach rachunkowych, firmach medycznych. Ważnymi usprawnieniami jest system do analizowania i raportowania oraz elektroniczny obieg dokumentów.  Obieg dokumentacji DMS  automatyzuje pracę z dokumentami. Program obsługuje faktury, zlecenia, umowy, nowe produkty, rysunki techniczne.  Zobacz opis wdrożenia DMS

system ERP dedykowany w branżach np.   

ERP Serwis dla swoich klientów świadczy usługi serwisowe, powdrożeniowe , nie tylko szkoląc z wdrażanego oprogramowania.   

ERP Serwis posiada ofertę szkoleń.  Zobacz szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, RODO i innych. 

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców-zobacz referencje. 

Wieluń  

Wieluń to powiatowe miasto w woj. Łódzkim, na wyżynie Wieluńskiej. Siedziba gminy i powiatu. Przez Wieluń przebiega sieć dróg, to bardzo ważny węzeł komunikacyjny. Przebiegaja tu drogi krajowe, wojewódzkie. 

  • droga krajowa nr 74 relacji: S8 – Wieluń (obwodnica) – A1 – Piotrków Tryb. – Kielce – Zamość – granica państwa (UA) 
  • droga krajowa nr 43: Wieluń – A1 – Częstochowa 
  • droga krajowa nr 45: Racibórz – Opole – Kluczbork – Wieluń – S8 – (Poznań/Łódź) 

oraz wojewódzkie: 

  • nr 481: Wieluń – Łask – (Łódź) 
  • nr 486: Wieluń – Działoszyn – (Radomsko) 
  • nr 488: DK74 – Wieluń – DK74 

Przebiega tutaj też obwodnica północna miasta w ciągu drogi krajowej nr 74. W okolicy Wielunia przebiega droga ekspresowa S8, na której w pobliżu miasta zlokalizowano dwa węzły drogowe: „Wieluń” na zachód i „Złoczew” na północ od Wielunia. 

Na terenie gminy Wieluń rozwijają się rózne gałęzie gospodarki: przemysł, usługi, handel I rolnictwo. Produkcja przemysłowa to produkcja urządzeń technologicznych i konstrukcji stalowych, produkcja świec, przemysł odzieżowy. Sektor usług w Wieluniu to usługi budowlane, transportowe, hotelowe i gastronomiczne .

Największymi firmami w Wieluniu są: Wielton S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Wielton Jest to największy w Polsce producent naczep i jeden z większych pracodawców w Wieluniu. KORONA S.A. Spółka ta jest największym producentem świec zapachowych w Europie. Firma jest jednym z najnowocześniejszych producentów świec.  Innymi dynamicznie rozwijającymi się firmami w Wieluniu są m.in.: Patrol Group, Neotech, Protyl-Serwis 44, Gras, Spółdzielnia Dostawców Mleka, ZUGiL należący do Grupy Kapitałowej Gwarant. 

W Wieluniu znajdują się salony samochodowe takich marek jak: Citroen, Peugeot, Na terenie Wieluinia jest wiele supermarketów: Kaufland, Intermarché, Lidl, Carrefour Express, Pszczółka, Sedal, Biedronka, Bricomarché, oraz elektromarktów: Avans, MediaExpert, Neonet. Elektryczne Centrum Handlowe ANIA, którego podstawą działalności jest handel hurtowy i detaliczny kabli i artykułów elektrotechnicznych. Europart firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną częściami do pojazdów ciężarowych i naczep, urządzeniami i narzędziami do wyposażenia warsztatów oraz chemia samochodowa i bhp.  Firma EWE ENERGIA zajmująca się budową i obsługą gazociągów oraz dystrybucją gazu ziemnego.

Systemy ERP dla firm z okolic Wielunia 

Zapraszamy firmy z okolic Wielunia do współpracy. 

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast. 

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych. 

Systemy ERP Piotrków Trybunalski 

Systemy ERP Łódź 

Systemy ERP Bełchatów 

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Radomsko 

Systemy ERP Kalisz 

INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY!