Systemy ERP dla miasta Lubliniec

Lubliniec systemy erp oprogramowanie dla firm

Proponowane przez nas systemy klasy ERP 4.0, to jedne z najlepiej zbudowanych modułowo i pod względem funkcjonalności oprogramowania IT. Aby system skutecznie spełniał swoje zadanie, firmy powinny raz na jakiś czas sprawdzać, na ile system spełnia stawiane mu wymagania i czy zachodzi spójność między procesami biznesowymi zdefiniowanymi w systemie z ich faktycznym przebiegiem. 

Czym są systemy ERP ?  

Najważniejszą rolą systemów ERP jest wsparcie zarządzania, a dokładnie wszystkich obszarów w firmie, zharmonizowanie i usprawnienie strategii firmy. Kluczowym jest by spełniać jak najwyższe standardy, zarówno od strony handlowo-logistycznej, jak i księgowej, po produkcje, magazyn, dział kadr i płac. Proponowane przez nas rozwiązania IT wykraczają po za standardowe ścieżki obsługi procesów zachodzących w firmie, a nasza wiedza, doświadczenie i elastyczność pomaga codziennie wielu firmom w podnoszeniu swojej konkurencyjności na rynku. 

System ERP daje szereg możliwości usprawnień w wielu sektorach przedsiębiorstwa, dedykowane dla branż, np.

Dlaczego warto zainwestować w systemy klasy ERP ? 

Darmowa sprzedaż internetowa dla każdego przedsiębiorcy, klienci korzystający z systemów ERP XL, Altum, oraz Optima mogą udostępniać swoja ofertę towarową do sprzedaży w sieci za pośrednictwem portalu wszystko.pl. Jest to platforma handlowa umożliwiająca sprzedaż detaliczną. Usługa jest darmowa i nie wymaga zaawansowanej wiedzy by sobie z nią poradzić. Wsparcie sprzedaży u Klienta i w każdym innym miejscu, dynamicznie rozwijająca się oferta Comarch Mobile pozwala realizować działania handlowe poza biurem. Rozbudowany system Klasy ERP charakteryzuje się elastyczna budową modułową. Odpowiednia konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. 

Korzyści z oprogramowania ERP dla firm

Przedsiębiorstwa, które wdrożyły oprogramowanie ERP zostały poproszone o analizę działania wszystkich obszarów firmy przed i po wdrożeniu. Po wdrożeniu deklarowały wiele korzyści, które osiągnęła firma korzystając z narzędzi do  automatyzacji procesów i wielu usprawnień.

Dlaczego systemy ERP dla miasta Lubliniec ? 

Wsparcie funkcjonalności systemu zgrupowane jest w kilkunastu współpracujących ze sobą obszarach, co daje firmie w pełni wykorzystać swój potencjał, wnieść się na wyżyny konkurencyjności. Systemy klasy ERP pozwolą uzyskać kompleksową organizację i usprawnią zarządzanie każdym rodzajem produkcji w wielu branżach, zarówno dla procesów sprzedażowych jak i zakupowych w firmie. Zaawansowane technologie stanowią zestaw informacji, określających parametry wchodzące w skład procesu produkcji konkretnego produktu lub kilku produktów. 

Typy firm dla których wykonaliśmy wdrożenie 

Wdrażając oprogramowanie dla firm ERP Serwis  analizuje sytuacje firmy, jej priorytety, problemy i cele. Następnie opracowuje strategię wdrożenia i konsultuje z klientem. 

Nasza firma ERP Serwis powstała z potrzeby rozwoju i dostarczenia najlepszych technologii informatycznych dla firm, z powodzeniem wykonuje wdrożenia programów IT już od wielu lat. Firma RPM S.A. należy jednych z naszych zadowolonych klientów, wdrożone przez nas wysokiej klasy system ERP usprawnił pracę w firmie. Do zarządzania przedsiębiorstwem firma RPM S.A. wybrała program Comarch ERP XL. 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu Comarch CDN XL oraz ze współpracy z Firmą ERP Serwis. Polecamy firmę Comarch jako dostawcę sprawdzonego systemu informatycznego, a Firmę ERP Serwis jako solidnego i terminowego Partnera w zakresie oprogramowania.”  /Mgr Ewa Wierzawicka – główna księgowa / 

ERP Serwis dysponuje dla klientów zapleczem programistów wraz z dedykowana opieką i serwisem, również zdalnym. Oferujemy również szereg szkoleń, nie tylko z wdrażanego oprogramowania ale również z zakresu sprzedaży dla menadżerów oraz RODO.

 Zapraszamy do kontaktu  przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą. 

Zobacz referencje

Lubliniec 

Jedno z najstarszych miast  Śląska. Główny ośrodek gospodarczy, turystyczny, kulturalny, edukacyjny i przemysłowy. Jest jednym z trzech miast powiatowych woj. Śląskiego oraz jednym z osiemnastu miast w Polsce zaliczanych do klasy A pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. W Lublińcu działa kilkanaście sklepów należących do dużych sieci handlowych, pasaże i galerie handlowe, kilka domów handlowych oraz mniejsze sklepy. Działa tu kilka dużych zakładów pracy, są to przedsiębiorstwa takie, jak : Dunapack, Lentex, Eurobox,  EthosEnergy Poland, Hygienika, Texlen, Gamrat (centrum dystrybucji), Da Gama. Są zakłady produkcyjne. W mieście znajduję się Elektrociepłownia Lubliniec S.A. Funkcjonuje tutaj również podstrefa Lubliniec, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na terenie lublinieckiej podstrefy KSSE wybudowano i oddano do użytku w 2014 r. dwa zakłady : Krynicki Recykling, Elhand (drugi już zakład tej firmy w Lublińcu). Niespełna rok później oddano do użytku kolejne dwa zakłady : Da Gama oraz Makpol, a w 2018 roku otworzono największy zakład w strefie – Dunapack Eurobox. 

Systemy ERP dla firm z okolic Lublińca

Zapraszamy firmy z okolic Lublińca do współpracy. Oferujemy systemy ERP dla firm z wielu miast.

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Pajęczno

Systemy ERP Kluczbork

Systemy ERP Opole

Systemy ERP Myszków

Systemy ERP Zawiercie

Systemy ERP Jędrzejów

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Radomsko

Buduj swoją konkurencyjność z systemem ERP od ERP Serwis!