Systemy ERP Tychy

Tychy systemy erp oprogramowanie dla firm

Prowadzenie własnego biznesu to swoboda decydowania o swojej pracy, możliwość osiągania większych dochodów czy po prostu możliwość spełnienia marzeń, ale jest to również duża odpowiedzialność, dla wielu nie lada wyzwanie, które często niesie wysokie ryzyko niepowodzenia. Firma ERP Serwis proponuję narzędzie, które pozwala osiągać mierzalne korzyści. 

Czym jest system ERP ?  

Rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP 4.0 charakteryzuję się elastyczną budowa modułową, jego celem jest zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w organizacji, tworzy interaktywne środowisko wspierające przedsiębiorstwa w analizie oraz zarządzaniu procesami biznesowymi, daje możliwość łatwego ustalenia rzeczywistego kosztu produkcji, system pozwala na bezpłatne prowadzenie handlu internetowego, wspiera branżę biur rachunkowych. Nasze systemy są godne polecenia dla wszystkich przedsiębiorstw:  

  • ERP XT, aplikacja służąca do fakturowania, prowadzenia prostej księgowości, prowadzenia własnego sklepu internetowego oraz obsługi magazynu.   
  • ERP Optima jest rozwiązaniem dla małych i średnich firm usługowych, handlowych, jak również dla biur rachunkowych, doradców podatkowych i firm prowadzących sprzedaż internetową. Z sukcesem korzystają z niego placówki zdrowia i jednostki budżetowe. 
  • ERP XL dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw usługowych (w tym serwisowych), handlowych oraz produkcyjnych. Z zadowoleniem korzystają również spółki giełdowe.   
  • ERP Altum wyróżnia zaawansowany silnik Business Process Managment (BPM), który umożliwia wpisanie w działanie systemu klasy ERP procesów funkcjonujących w firmie oraz ich automatyzację, zapewnia kompleksowe wsparcie wszystkich czołowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz w sieciach handlowych. Szczególną cechą jest wbudowane narzędzie raportujące Business Intelligence, zintegrowane z danymi z GUS. 

 Dlaczego warto zainwestować w systemy ERP ?  

Systemy klasy ERP to nowa jakość w rozwiązaniach wspierających prowadzenie firmy, naszym klientom umożliwiamy wybór instalacji oprogramowania : na własnych serwerach lub skorzystanie z bezpiecznej Chmury Comarch i  zapewniamy dostęp do naszych rozwiązań bez konieczności ponoszenia nakładów na własne serwery. Dostarczając zintegrowane z systemem ERP aplikacje mobilne, wspieramy kompleksowo działania pracowników, magazynierów, kierowników i menadżerów.  

Program dla firm ERP jest narzędziem służące do usprawnień szeregu sektorów przedsiębiorstwa dedykowane dla branż np.

Korzyści z wdrożenia systemów ERP dla firm  

Korzyści z wdrożenia systemów ERP należy mierzyć indywidualnie. Proces ten jest wymagający i długotrwały, lecz efekty przynosi niesamowite, przede wszystkim produktywność pracowników, zwiększona wydajność, zwrot kosztów, krótszy czas realizacji zleceń i zamówień, pełna kontrola działu księgowości i obiegu dokumentów. 

Dlaczego właśnie oprogramowanie dla firm z Tychów ? 

Nasz producent nie boi się wyzwań, potrafi wyciągnąć wnioski, dzięki temu systemy ewoluują wraz z firmą i jej potrzebami, jest stabilną, wiodącą polską firmą informatyczną, która przyczynia się do zwiększenia przychodów oraz rozwoju każdego przedsiębiorstwa, jest bardzo dobrą i korzystną inwestycją przez wiele lat. Liczne wdrożenia systemu gwarantują usprawnienia w wielu rodzajach branż, m. in. odzieżowej, RTV/AGD, spożywczej, budowlanej, metalowej, elektrycznej, rolnej, spożywczej. Dzięki postępowi technologicznemu posiadamy wersję aplikacji na urządzenia mobilne smartfony, tablety, chmura. Systemy ERP jako pierwsze na rynku wprowadziły możliwość elektronicznej wysyłki e-sprawozdania 

Typy firm z Tychów dla których możemy zrealizować wdrożenie ERP 

Zapraszamy serdecznie Twoją firmę by dołączyła do grupy zadowolonych klientów. Nasze systemy wdrażamy w całej Polsce, optymalizujemy ich działania i zwiększamy przychody. Wdrażamy oprogramowanie dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych, również logistyki i podmiotów służby zdrowia. Swoja opieka obejmujemy małe, średnie i duże firmy.

Jesteśmy jednym z partnerów firmy Comarch, której systemy ERP zajmują pozycję lidera na rynku Polskim, jak i zagranicznym.  Otrzymaliśmy wyróżnienie „Partner Roku” i obejmujemy opieką naszych klientów, również powdrożeniowa i  opieką serwisową. Szkolimy pracowników  w zakresie funkcjonalności i obsługi oprogramowania. Oferujemy szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu, RODO i inne.  Istnieje możliwość sfinansowania szkoleń ze środków unijnych.

Oprogramowanie ERP wprowadziło już wielu klientów. 

 Tychy 

Miasto można nazwać polską stolicą motoryzacji, nie tylko ze względu na  fabrykę włoskiego FIATA, a także z powodu zlotów kolekcjonerskich, jest również malowniczym sercem śląska oraz miastem zakochanym w sporcie, to waśnie w Tychach na stadionie miejskim odbywały się mecze Mistrzostw Europy U21, gdzie na co dzień użytkownikiem jest GKS Tychy. Największy w Polsce browar przemysłowy mieści się właśnie w Tychach. Należy do Kompanii Piwowarskiej. Miejsce, w którym warzy się piwo nieprzerwanie od czterech wieków. Stale rozwijające się miasto otwiera nowe fabryki, rozwija się branża produkcyjna,  jedną z nich jest firma Schöck. Nowa fabryka to aż 4060 mkw. powierzchni – z czego 3,5 tys. mkw. stanowi hala produkcyjna. Tak duża powierzchnia daje nam większe możliwości rozwoju.  

Systemy ERP dla firm z okolic miasta Tychy

Zapraszamy firmy z okolic miasta Tychy do współpracy.

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Tychów.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Zawiercie

Buduj sukces swojej firmy z systemem ERP od ERP Serwis!