Systemy ERP Myszków

Myszków systemy erp oprogramowanie dla firm

System ERP to nowoczesne rozwiązania wspierające prowadzenie firmy. To przewaga rozwiązań związanych  z wbudowanymi mechanizmami umożliwiającymi częściową lub całkowitą automatyzację procesów zarządzania przedsiębiorstwem. ERP Serwis dostarcza zintegrowanie rozwiązania mobilne, wspierające całościowo działania magazynierów, pracowników, kierowników i menadżerów przy pomocy urządzeń mobilnych takich jak tablety, smartfony, czy kolektory danych. Nowoczesne technologicznie programowanie dla firm wdrażane przez ERP Serwis pozwala generować większe zyski, dzięki oszczędnościom czasu na sprawniejszej realizacji procesów księgowych, przygotowaniu raportów i analiz, zmniejszeniu strat. 83% klientów po wdrożeniu systemu dostrzega wzrost efektywności firmy, a 77% dobrze lub bardzo dobrze ocenia kondycję swojej firmy po wdrożeniu oprogramowania ERP. 

Czym są systemy ERP? 

Systemy ERP są nowoczesnymi zintegrowanymi systemami  zarządczymi dostosowanymi  indywidualnie do potrzeb każdej firmy.  Zadowolenie klientów  pokazują statystyki, które mówią, że 90 % klientów pozytywnie ocenia niezawodność systemu a 77% po wprowadzeniu systemu ERP dobrze lub bardzo dobrze ocenia kondycję swojej firmy. System ERP wdrażany z ERP Serwis pomaga wygenerować większe zyski i zwiększyć efektywność firmy, dzięki optymalizacji i digitalizacji danych generowanych przez firmę. Są zgodne z aktualnymi przepisami i dostosowane do specyfiki działania przedsiębiorstwa. Posiadają wbudowane rozwiązania branżowe zbudowane na bazie wiedzy z różnych dziedzin:

Również firmy zajmujące się usługami serwisowymi oraz firmy budowlane korzystając z oprogramowania ERP usprawniają zarządzanie dokumentami i procesami.

Dlaczego akurat ERP Serwis w Myszkowie ? 

ERP Serwis dostarcza systemy ERP wspierające zarządzanie (Optima, XT, ERP XL, Altum). Dzięki licznym wdrożeniom system posiada wbudowane rozwiązania branżowe dla wielu branż, m. in. budowlanej, metalowej, elektrycznej, odzieżowej, spożywczej, rolnej, RTV/AGD. Firma ERP Serwis posiada w swej ofercie także produkty modułowe dodatkowe na urządzenia mobilne, dzięki którym to rozwiązaniom firma może rozszerzyć spójność procesów zarządczych o mobilne wsparcie w pracy magazynierów, zarządzających logistyką magazynu wysokiego składowania. Ważnym elementem pozwalającym zoptymalizować procesy w firmie jest DMS Obieg dokumentów, dzięki któremu przyspiesza się procesy akceptacji i rozrachunku, zamówień, obsługę kontrahenta, wspomaga księgowość, dokumentację techniczną nowych produktów a także obsługę rysunków technicznych. Korzyści jakie otrzymuje firma to szybki dostęp do informacji  o dokumencie na każdym  jego etapie realizacji, ochrona przed zagubieniem, skrócenie czasu podejmowania decyzji, akceptacji umów, kontrola pracowników poprzez system powiadamiania o każdym etapie i terminie pracy z dokumentem. Kolejnym usprawnieniem zarządczym dla firm jest unikatowe narzędzie do analiz i raportowania Bi Business Intelligence. Moduł działa na urządzeniach mobilnych, dostępny w każdym miejscu i czasie. Przekształca ogromna ilość danych, jakie generuje firma w informację oraz przekształca tą informację w wiedzę, która umożliwia podejmowanie strategicznych dla przedsiębiorstwa decyzji. Raportowanie jest elastyczne i przejrzyste, rozwiązanie daje stały dostęp do aktualnych informacji, analiza social media, zakres rozwiązań obejmuje analizę, budowę  tworzenie hurtowni danych. Zawiera predefiniowane zestawy raportów, jak i tworzy całkiem nowe, które mogą być subskrybowane do wielu odbiorców. Posiada pulpit menadżera, gdzie przedstawione są dane z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa jak np. handel, logistyka, płatności, magazyn, zamówienia. BI to szeroki zakres informacji na jednym ekranie, analityczne podejście do prowadzenia biznesu, decyzje oparte o wiedzę. 

Co wyróżnia systemy ERP? 

Systemy ERP systemami  uniwersalnymi, ze względu na ich dedykowane rozwiązania, elastyczne działanie modułów, ponieważ można je wdrażać w firmach usługowych, biurach rachunkowych, placówkach służby zdrowia, jednostkach budżetowych, w handlu zarówno hurtowym jak detalicznym, stacjonarnym, internetowym.  

Wdrożenie systemu ERP z firmą ERP Serwis nie tylko daje wiele korzyści dla przedsiębiorstwa w postaci np. o 60% krótszym czasem na przygotowanie analiz i raportów, o 61% sprawniejsze realizowanie procesów księgowych i podatkowych, o 41% lepsze zarządzanie stanami magazynowymi, a ogółem 50% mniejsze koszty funkcjonowania firmy. Skutkuje również wsparciem wielu specjalistów z różnych branż  oraz wsparciem konsultantów, dostępem do wiedzy w postaci filmów instruktażowych, ćwiczeń i możliwością asysty podczas pracy z programem.  

Producent oprogramowania dla firm  ERP wciąż idzie z postępem technologicznym, zatrudniając rzesze specjalistów z różnych dziedzin aby udoskonalać produkty, by były zgodne z aktualnymi przepisami prawa, wzbogacając o kolejne funkcjonalności. Sprzyja temu także modułowość systemu, który ERP Serwis może wdrażać powoli, rozbudowując moduły. 

System zarządzania produkcją dla firm z Myszkowa 

Dla firm, które realizują projekty ważne jest aby śledzić postęp prac przewidzianych harmonogramem, budżet czy wykorzystanie zasobów, wychwytywać potencjalne i realne zagrożenia, śledzić rentowność. Odpowiedzią na takie potrzeby przedsiębiorców są systemy ERP wdrażane z powodzeniem przez ERP Serwis. Zadowolone z wprowadzenia systemu ERP są też firmy z branż telekomunikacji, finansów, logistyki, sieci sklepów, firmy produkcyjno-handlowo usługowe.

Hitem wśród firm produkcyjnych jest ERP XL, z modułem produkcja, który spójnie łączy wszystkie procesy w firmie, handlowo-logistyczne ( kompleksowa realizacja wszelkiego rodzaju transakcji handlowych i księgowych, zamówień, zarządzanie płatnościami, cenami, rabatami) z procesami produkcyjnymi i magazynowymi ( optymalizacja procesów wytwórczych, planowanie strategiczne i operacyjne, narzędzia do budowania technologii produkcji, operacji produkcji, narzędzia do kalkulacji kosztów, zarządzanie magazynem, serwis, remonty, utrzymanie ruchu). System integruje wszystkie obszary działania firmy, pozwala na wykorzystanie nowoczesnych kanałów sprzedaży w internecie wraz z monitorowaniem jego funkcjonalności i ruchu klientów, automatyzacją sprzedaży. 

Firmy z Myszkowa dla których wykonywaliśmy wdrożenie ERP 

Fabryka  Mistal, obecnie Nowy Mystal produkuje części maszyn i urządzeń dla przemysłu kolejowego, górniczego i stoczniowego takie jak wózki wagonowe, belki, ostojnice. Przemysł elektromaszynowy w Myszkowie reprezentuje Myszkowska Fabryka Naczyń Emaliowanych „Światowit. Przemysł papierniczy reprezentują  Myszkowskie Zakłady Papiernicze (MZP), obecnie jako Fabryka Papieru S.A. Myszków kontynuując produkcję papieru gazetowego, offsetowego i tektury falistej.  Przemysł włókienniczy istnieje jako wyroby dziewiarskie , dawne hale włókiennicze obecnie wykorzystuje firma spożywcza producent napojów Sokpol. Przemysł obuwniczy w Myszkowie oraz Żarkach reprezentuje kilka firm zajmujących się produkcją obuwia lub komponentów. Firma Jurajska  w Postępie to producent wody mineralnej i napojów, specjalizuje się w produkcji wody mineralnej i rozmaitych napojów orzeźwiających. Dla firm produkcyjnych z Myszkowa firma ERP Serwis proponuje nowatorskie rozwiązania w postaci oprogramowania ERP XL, funkcjonalnościach modułów BI, DMS, WMS. 

Zaufało nam już wielu klientów.

ERP Serwis jest jednym z najlepszych partnerów Comarch, Partnerem Roku, posiada długoletnie doświadczenie we  wdrożeniach oprogramowania ERP do średnich jak i dużych przedsiębiorstw. 

Dla swoich klientów prowadzi szkolenia  powdrożeniowe, szkolenia ze sprzedaży, marketingu, RODO i inne.  Zapewnia  opiekę serwisową.

Myszków 

Myszków to  miasto powiatowe w województwie śląskim, posiada ok. 32 959 mieszkańców. Myszków położony jest nad rzeką Wartą. Myszków związany jest z przemysłem metalurgicznym oraz spożywczym, a także przemysłem papierniczym i obuwniczym. W związku z potrzebami firm produkcyjnych z Myszkowa ERP Serwis oferuje oprogramowanie do zarządzania firmami produkcyjnymi ERP XL z wieloma elastycznymi modułami, które mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb przedsiębiorcy.

Systemy ERP dla firm z okolic Myszkowa

Zapraszamy firmy z okolic Myszkowa do współpracy.

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Lubliniec

Systemy ERP Pajęczno

Systemy ERP Kluczbork

Systemy ERP Opole

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Zawiercie

Systemy ERP Jędrzejów

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Radomsko

INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY!