Systemy ERP Jędrzejów

Jędrzejów systemy erp oprogramowanie dla firm

Włączenie cyfrowych technologii do zarządzania procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie, czyli tzw. digitalizacja, to bardzo ważny krok w rozwoju każdej firmy. Aby digitalizacja przebiegła pomyślnie, potrzeba do tego specjalistów dysponujących odpowiednim narzędziem. Jako Partner Comarch Roku 2018 firma ERP Serwis jest odpowiednią jednostką do przeprowadzenia takiego wdrożenia. 

Czym jest system ERP? 

System ERP to zintegrowane modułowe narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem. ERP Serwis wdraża różne moduły systemu. W zależności od wielkości danej jednostki, nasi wdrożeniowcy po wnikliwej analizie potrzeb i określeniu celów, dostosują odpowiedni system ERP pod konkretnego Klienta. Wybór jest duży. Dla jednoosobowych i małych firm polecamy ERP XT, działający w formie prostej i intuicyjnej aplikacji wspomagającej proces fakturowania, obsługi magazynu czy prowadzenia księgowości czy sklepu internetowego. Dla małych i średnich firm handlowych i usługowych optymalnym rozwiązaniem będzie ERP Optima, która z powodzeniem wspomoże prowadzenie księgowości, ponieważ specjaliści na bieżąco dostosowują działanie programu do nieustannie zmieniających się przepisów. Dla większych przedsiębiorstw, szczególnie z branży produkcyjnej, najlepszym rozwiązaniem jest ERP XL. Jest to modułowe narzędzie wspomagające zarówno obszar produkcji, utrzymania ruchu, serwisu, remontów, ale też analizy, raporty czy zakładową logistykę. Dedykowany również dla firm serwisowych i budowlanych Najbardziej rozbudowanym narzędziem oferowanym przez Comarch jest system ERP Altum, którego działanie opiera się na idei wielofirmowości. Wielofirmowość ta polega na tym, iż Altum gwarantuje możliwość centralnego zarządzania wszystkimi oddziałami jednostki/ przedsiębiorstwami w ramach holdingu, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości zarządzania każdą z  nim a osobna. System ten pozwala zmniejszyć koszty funkcjonowania całego holdingu poprzez automatyzację procesów zachodzących wewnątrz struktury holdingowej. 

System ERP to  optymalizacja wielu sektorów przedsiębiorstwa, np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

Dlaczego warto wdrożyć system ERP razem z nami?  

W 2019 roku ERP Serwis został po raz kolejny Partnerem Roku Comarch w kategorii zaawansowane wdrożenie. Posiadamy zgrany zespół specjalistów: informatyków, wdrożeniowców i serwisantów, którzy z przyjemnością podejmują się nowych wyzwań. Mamy duże doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania dla firm.  

Korzyści z wdrożenia systemu ERP  

 

 Firmy, które wdrożyły oprogramowanie dla firm wymieniają szereg korzyści, które pozwoliły przedsiębiorcy na sprawniejsze zarządzanie, oszczędności czasu, sprawniejsza obsługę kontrahenta, sprawniejsza obsługę księgowości czy obieg dokumentacji. Doceniają także skrócenie czasu podejmowania decyzji, raportowania, w oparciu o zaawansowany technologicznie system raportów i analiz Business Intelligence.  

Oprogramowanie dla firm z Jędrzejowa 

Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów które są wdrażane przez ERP Serwis. Oprócz tego ważnym do podkreślenia jest fakt, iż jeśli wśród nich nie znajdą Państwo produktu spełniającego Wasze oczekiwania, to nasi konsultanci i informatycy pomogą stworzyć taka funkcjonalność, która będzie Państwo zadowalać. Systemy ERP wrażane przez ERP Serwis nieustannie są modyfikowane i dostosowywane do aktualnych potrzeb rynkowych. 

System zarządzania handlem dla firm z Jędrzejowa 

Dla branży handlowej ERP Serwis wdraża z powodzeniem system ERP Altum. To nowoczesny, dostosowany technologicznie,  modułowy system do zarządzania handlem ceniony przez klientów ERP Serwis. Platforma do sprzedaży w internecie e-commerce dzięki modułom wielojęzyczności i wielowalutowości pozwala sprzedawać za granicą. Platforma B2B wspiera i automatyzuje relacje z klientem, automatyzuje procesy obsługi zamówień.  

Firmy z Jędrzejowa, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP

Dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów ERP Serwis, którzy powierzyli nam własne biznesy po to, aby zoptymalizować w nich istniejące procesy i usprawnić pracę. Nasi klienci pozytywnie wyrażają się o poprawie opłacalności i wzroście konkurencyjności oraz przychodów po wdrożeniu z ERP Serwis elastycznych, dostosowanych do ich potrzeb modułów oprogramowania ERP. Opinie ich i opisy wdrożeń zamieszczone są na naszej stronie internetowej. 

Dla klientów oprócz szkoleń z zakresu oprogramowania prowadzimy szkolenia z marketingu, RODO i wielu innych.

Naszym klientom zapewniamy bieżącą obsługę serwisową.

Zobacz referencje:

Jędrzejów  

Jędrzejów to miasto położone w województwie świętokrzyskim. W Jędrzejowie prężnie rozwija się sektor prywatny, który z powodzeniem konkuruje na całym świecie. Najbardziej popularne branże to sprzedaż detaliczna w sektorze odzieżowym i przemysłowym, usługi budowlane, usługi transportowe czy usługi naprawcze. Na terenie Jędrzejowa rozwija się także przemysł cementowy, metalowy i budownictwo. Wizytówką Jędrzejowa jest jeden z najnowocześniejszych browarów piwowarskich w Polsce „Brok – Strzelec”, ponieważ pierwsze wzmianki o tradycji warzenia piwa pojawiają się w tym mieście już na przełomie XVIII i XIX wieku. Dla branży usług budowlanych, transportowych i serwisowych ERP Serwis wdraża  oprogramowanie ERP XL, gdzie funkcjonowanie firmy usprawnić mogą również moduły Obieg Dokumentów DMS, intuicyjne, zaawansowane technologicznie narzędzie do analiz i raportów BI Busines Intelligence 

Zapraszamy do kontaktu  przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą. 

Systemy ERP dla firm z okolic Jędrzejowa

Zapraszamy firmy z okolic  Jędrzejowa do współpracy. Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Lubliniec

Systemy ERP Pajęczno

Systemy ERP Kluczbork

Systemy ERP Opole

Systemy ERP Myszków

Systemy ERP Zawiercie

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Radomsko

„INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”