Systemy ERP Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry systemy erp oprogramowanie dla firm

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem to narzędzie do kontrolowania wszystkich procesów zachodzących w firmie, takich jak sprzedaż, zamówienia, produkcja, magazyn, zasoby ludzkie, księgowość, obieg dokumentacji, analityka. Wdrażane przez ERP Serwis oprogramowanie ERP spełnia wszelkie wymagania innowacyjności systemu do zarządzania. Informacje dostarczane przez oprogramowanie służą do podejmowania właściwych strategicznych decyzji, pokazują cały obraz działania przedsiębiorstwa.  

Dlaczego warto mieć system ERP?  

Systemy ERP dla firm proponowane przez ERP Serwis są zaawansowane technologicznie, usprawniające funkcjonowanie wszystkich obszarów firmy, dedykowane pod konkretne branże i posiadające odpowiednie narzędzia przystosowane do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. 

ERP Serwis wdraża systemy dla średnich i dużych firm, dla wielu branż, takich jak: 

biura rachunkowe, zakłady produkcyjne, warsztaty samochodowe, wydawnictwa, hurtownie, sklepy, e-Sklepy, magazyny, agencje reklamowe, firmy serwisowe, handlowe, usługowe, logistyczne, firmy medyczne, sieci sklepów. 

Oprogramowanie, które wdraża ERP Serwis to XL, Optima, Altum. 

System ERP XL to system, który wdrażany jest do zakładów produkcyjnych, obejmujący nie tylko zamówienia, sprzedaż, księgowość, kadry i płace, obieg dokumentów, ale zaawansowany moduł produkcyjny, gdzie ważną rolę odgrywa planowanie i tworzenie technologii w module produkcyjnym i konfiguratorze produktu. Poza tym istotną funkcją oprogramowania są ułatwienia okołoprodukcyjne w postaci raportowania zajętości zasobów produkcyjnych, raportowanie konfliktu w razie niemożności produkcji na zadany termin, generowanie rezerwacji na surowce lub na ich zamienniki. Zaawansowane narzędzie do harmonogramowania produkcji pozwala na planowanie strategiczne i operacyjne używając wielu dostępnych metod. Poza tym system gwarantuje wsparcie nie tylko w procesach produkcyjnych, ale również w procesach handlowych, handlu elektronicznego, współpracując z systemem EDI, obsługując platformę B2B również za pomocą urządzeń przenośnych.  

Oprogramowanie dla sieci sklepów ERP Altum to platforma dla polskich i zagranicznych firm wielojęzyczna, obsługująca wbudowane narzędzia BMP automatyzacji obsługi sklepu, takich jak przyjęcie towaru, ofertowanie i zamówienia, obsługa rabatów i obsługa reklamacji 

 Program dla wielu przedsiębiorstw, który cechuje się dużą popularnością to ERP Optima, używany dla małych i średnich firm. Oprogramowanie, z którego korzystają również Biura Rachunkowe oraz małe firmy handlowo-usługowe, sklepy. Dodatkowo program aktualizowany jest na bieżąco zgodnie z najnowszymi wymogami prawa i wciąż udoskonalany zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez klientów. Możliwe jest również korzystanie z modułu CRM. 

Korzyści z oprogramowania ERP 

Firmy, które wdrożyły oprogramowanie deklarują uzyskanie szeregu korzyści po wdrożeniu. Oprogramowanie dostosowane jest do realiów gospodarczych kraju, zgodne z przepisami, zapewnia sprawną pracę i bezpieczeństwo danych, dostępne również w modelu chmurowym, bez konieczności zakupu programu. Poszczególne funkcjonalności połączone w jedno narzędzie zgrupowane są w kilku współpracujących ze sobą obszarach. Wg przeprowadzonej przez polskiego producenta oprogramowania ankiety 90% użytkowników polecało system.  

Oprogramowanie dla firm z Tarnowskich Gór. 

Oprogramowanie dla firm z Tarnowskich Gór, które proponuje ERP Serwis obejmuje systemy ERP 4.0 innowacyjne technologiczne, dedykowane dla branż, modułowe, elastycznie dopasowane do profilu przedsiębiorstwa. ERP Serwis posiada zaplecze specjalistów programistów, którzy oprócz dopasowania oprogramowania do potrzeb klienta, świadczą także pomoc serwisową, również zdalnie. Oprogramowanie może być wzbogacone o dodatkowe usprawnienia w postaci aplikacji mobilnych.  

ERP Serwis proponuje oprogramowanie dedykowane dla branż np.:

Firmy z Tarnowskich Gór, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

ERP Serwis wdraża oprogramowanie dla firm od wielu lat, proponując najbardziej optymalne rozwiązania i usprawnienia. Wiele małych firm pracuje z  Comarch ERP Optima, dla których oprogramowanie wspiera procesy zarządcze oraz księgowość.  

Wiele małych i średnich firm wdrożyła wraz z ERP oprogramowanie do firm. Sprawdź referencje. 

Dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów ERP Serwis, którzy powierzyli nam własne biznesy po to, aby zoptymalizować w nich istniejące procesy i usprawnić pracę. Dla dyskontów i sieci handlowych z Kalisza firma ERP Serwis wdraża oprogramowanie do zarządzania handlem ERP Altum, które posiada szereg usprawnień i kompleksowych narzędzi pozwalających zautomatyzować procesy sprzedaży, rozszerzając je również na rynkach zagranicznych.  Zaawansowane narzędzia do spójnych procesów handlowych, obiegu dokumentów, sprzedaży, zamówień, magazynu tworzą unikalną elastyczną i podnoszącą konkurencyjność jakość, która doceniania jest przez firmy, które wdrażają ERP z ERP Serwis. 

Tarnowskie Góry  

Tarnowskie Góry są miastem powiatowym w woj. Śląskim o powierzchni ok 84 km 2. Są zaliczane do jednych z atrakcyjniejszych miast pod inwestycje. Przez miasto przepływa rzeka Soła.  Miasto leży na skraju Wyżyny i Niziny Śląskiej. W obszarze Tarnowskich Gór znajduje się skrzyżowanie dróg krajowych nr 11 Kołobrzeg – Bytom oraz nr 78 Chałupki – Jędrzejów, w tym obszarze przebiega też droga ekspresowa S11. Miasto posiada ok 8 tys. Firm, z tego 80 % to osoby fizyczne i spółki. 94% firm w sektorze prywatnym, 92% podmiotów gospodarczych stanowi mikroprzedsiębiorstwa, 0,63% firm zatrudnia 20-249 osób, 9 firm zatrudnia powyżej 250 osób. Najwięcej firm działa w handlu, mechaniki pojazdowej, budownictwa. Na terenie Tarnowskich Gór istniej również działalność naukowa i techniczna. 

Systemy ERP dla firm z okolic Tarnowskich Gór

Zapraszamy firmy z okolic Tarnowskich Gór do współpracy.

Posiadamy ofertę systemów ERP dla firm z innych miast.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Sieradz

Systemy ERP Łódź

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Bełchatów

Systemy ERP Kalisz

„INWESTUJĄC W oprogramowanie ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”