Systemy ERP Gliwice

Gliwice systemy erp oprogramowanie dla firm

Dla wszystkich osób prowadzących własny biznes mamy propozycję nie do odrzucenia! Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w firmach z każdej branży, niezależnie od wielkości. ERP Serwis od wielu lat z korzyścią dla przedsiębiorców wdraża oprogramowanie dla firm, dedykowane nie tylko dla dużych, ale i średnich i małych firm.  Oprogramowanie ERP dzięki swojej budowie modułowej może być elastycznie dedykowane pod potrzeby indywidualnego przedsiębiorcy, a ERP Serwis dzięki swojej grupie specjalistów w wielu firmach z powodzeniem je dostosowuje i wdraża. 

Czym jest system ERP? 

Systemy ERP to nowoczesne i innowacyjne narzędzia służące do optymalizacji wielu sektorów przedsiębiorstwa, np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

magazynu Wysokiego Składowania

i wiele innych.

Wachlarz możliwych zastosowań jest bardzo duży, dlatego możliwe jest dostosowanie systemów ERP do tak wielu jednostek. Modułowość samych systemów także jest bardzo korzystna, ponieważ daje możliwość wykorzystania jedynie modułów koniecznych w danym przedsiębiorstwie czy jednostce. 

Dlaczego warto wdrożyć system ERP razem z ERP Serwis?  

Pozwól nam poznać Twoją firmę, a my dostosujemy do niej najlepszy system ERP. Wybór jest duży, zaś najpopularniejsze systemy ERP 4.0 to: 

  • ERP Optima, dedykowany małym i średnim firmom oraz biurom rachunkowym i kancelariom podatkowym, uniwersalny i kompleksowy; 
  • ERP XL, dedykowany średnim i dużym przedsiębiorstwom, to najpopularniejszy system klasy ERP w Polsce, którego użytkuje już ponad 5.000 przedsiębiorców; 
  • ERP Altum, to platforma najbardziej zaawansowana technologicznie, która może zostać wykorzystana do obsługi sieci sklepów (tzw. wielofirmowość); 
  • ERP XT, to system ERP, który ułatwi prowadzenie mikro firm oraz firm jednoosobowych. Będzie pomocny w prowadzeniu prostej księgowości czy sklepu internetowego, nawet z poziomu telefonu, ponieważ ERP XT działa jako prosta aplikacja. 

Oprogramowanie dla firm z Gliwic 

Zaletą wdrożenia systemów ERP 4.0 jest to iż są one indywidualnie dostosowywane do potrzeb danej jednostki. Co więcej, każdy moduł systemowy można wyposażyć w aplikacje/funkcjonalność dostosowaną pod konkretną firmę. Kolejną zaletą wdrożenia oprogramowania wraz z ERP Serwis  jest to, iż na początku wdrożenia wnikliwie badana jest struktura firmy po to, aby jak najlepiej dostosować dostępne moduły pod potrzeby przedsiębiorstwa. Niewątpliwie korzystnym dla przedsiębiorcy aspektem jest także to, iż ma on wybór instalacji oprogramowania na własnych serwerach lub skorzystanie z bezpiecznej Chmury. Udostępnienie rozwiązań systemu w Chmurze pozwala na dostęp do nich bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na zakup własnych serwerów, licencji czy usług z tym związanych. 

Korzyści z wdrożenia oprogramowania ERP

 Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na wdrożenie zauważają wzrost efektywności firmy, przyspieszenie procesów, optymalizację działań, wzrost wydajności pracowników. Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie systemów doceniają usprawnienia produkcyjne, obiegu informacji i sprawność obsługi klienta, co wprost przekłada się na rozwój konkurencyjności usług przedsiębiorstwa. Dzięki sprawnemu raportowaniu i szybszym procesom kadrowym i księgowym, wzrasta sprawność przepływu informacji oraz sprawne funkcjonowanie całości przedsiębiorstwa.

 

 

 

Firmy, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP 

Serdecznie zapraszamy Twoją firmę do dołączenia do grona zadowolonych klientów systemów ERP. Inwestycja ta pozwoli Ci zwiększyć o 85% efektywność swojej firmy. Wyrażone to zostanie większą sprawnością procesów wewnętrznych zachodzących w firmie czy lepszą obsługą klienta i pracowników.

ERP Serwis jest jednym z najlepszych partnerów Comarch, Partnerem Roku, mamy bogate doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania wśród zarówno średnich jak i dużych przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. 

Dla klientów prowadzimy szkolenia  powdrożeniowe, szkolenia ze sprzedaży, marketingu, RODO i inne.  Zapewniamy bieżącą opiekę serwisową.

Zaufali nam już: 

Gliwice  

Gliwice niejednemu fanowi motoryzacji kojarzyć się będą na pewno z fabryką Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. która ma swoją siedzibę w gliwickiej strefie ekonomicznej od 1998 roku oraz z japońską fabryką NGK Ceramics, której głównym profilem działalności jest produkcja filtrów, katalizatorów i czujników NOx do samochodów. W gliwickich Zakładach Mechanicznych Bumar Łabędy produkowane są czołgi PT-91, działa tam także kopalnia węgla kamiennego oraz siedzibę ma największy polski producent i dystrybutor odczynników chemicznych Avantor Performance Materials Poland. Oprócz tego miasto ma silnie rozbudowaną działalność usługową.  

Dla firm produkcyjnych ERP Serwis ma ofertę oprogramowania  ERP XL , gdzie ważną funkcją jest zintegrowanie planowania produkcji, synchronizacja z magazynem, sprzedażą i zamówieniami. Automatyzacja i integracja tych procesów jest niezbędna do wydajnego prosperowania przedsiębiorstwa. 

Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu  przedsiębiorców, ale także osoby prowadzące małe lokalne biznesy, do zapoznania się z naszą ofertą. 

Systemy ERP dla firm z okolic Gliwic

 Zapraszamy firmy z okolic Gliwic do współpracy. Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Katowic.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Zawiercie

„INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”