Systemy ERP Bytom

Bytom systemy erp oprogramowanie dla firm

Od 25 lat Comarch dostarcza najlepsze oprogramowanie dla firm z całego świata, dostosowując swoje innowacyjne rozwiązania dla Klientów z wielu branż. Co więcej, pilnie słucha swoich Klientów. Poprzez specjalną platformę, Klienci mają możliwość zadawania pytań, zgłaszania pomysłów czy przekazywania wniosków. Już dzisiaj możesz dołączyć do Społeczności.

Czym jest system ERP?

ERP 4.0 to narzędzia pozwalające przedsiębiorcom podnosić konkurencyjność własnego biznesu. Oprócz tego ERP 4.0 posiada ogromną przewagę spośród innych systemów ERP, ponieważ posiada wbudowane mechanizmy do całkowitej lub częściowej automatyzacji procesów zachodzących w firmie (BPM) oraz narzędzia wspomagające podejmowanie trafnych decyzji przy pomocy wygenerowanych analiz i prognoz (Business Intelligence).

Wraz z systemami ERP dostarczone zostaną Państwu aplikacje mobilne do wspierania codziennej pracy pracowników magazynowych, produkcyjnych, ale i kierowników i menedżerów. Z aplikacji można korzystać na smartfonie, tablecie czy kolektorze. Kolejnym udogodnieniem oferowanym przez Comarch jest bezpieczna i bardzo wygodna Chmura, której zastosowanie eliminuje konieczność ponoszenia kosztów na serwery, licencje czy usługi z nimi związane. Chmura to rozwiązanie całkowicie bezpieczne, bardzo innowacyjne i co najważniejsze, proste w użytkowaniu.

Dlaczego akurat ERP wraz ERP Serwis?

Przez 25 lat producent stworzył rozwiązania dla każdej branży. To grono specjalistów, którzy nie boją się wyzwań i którzy dostosują swoje rozwiązania zarówno do mikro firm jak i ogromnych jednostek. ERP Optima wspomaga też działanie  firmy produkcyjnejbiur rachunkowych, jednostek służby zdrowia czy osób prowadzących sklep internetowy lub szeroko rozumiany handel.

Oprogramowanie dla firm z Bytomia.

Wśród systemów dostarczanych przez ERP Serwis znajdują się takie, które z powodzeniem sprawdzą się w dużych przedsiębiorstwach, ale są też takie które zoptymalizują pracę biura rachunkowego czy gabinetu lekarskiego.

Najważniejsze systemy ERP 4.0 to:

  • ERP Altum to system ERP idealny dla obsługiwania rozproszonej sieci sprzedaży detalicznej,
  • ERP XL to zintegrowany program do zarządzania firmą, z którego korzysta już ponad 5.000 Klientów z branży produkcyjnej, usługowej, serwisowej, handlowej, a nawet spółki giełdowe,
  • ERP Optima to oprogramowanie ergonomiczne o nowoczesnym interfejsie dedykowane dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych i doradców podatkowych,
  • ERP XT przeznaczony dla firm małych i jednoosobowych, który umożliwia fakturowanie, obsługę magazynu, realizowanie prostej księgowości czy prowadzenie sklepu internetowego poprzez Comarch e – Sklep.

Jak widać możliwości wyboru jest wiele, jednak łącznikiem wszystkich systemów ERP jest optymalizacja wielu aspektów działania przedsiębiorstwa, co widać poniżej i co wyraża się zadowoleniem Klientów.

Korzyści z oprogramowania ERP

ERP Serwis świadczy usługi wdrożeniowe, powdrożeniowe oraz bieżący serwis dla firm, posiadając zaplecze wykwalifikowanych programistów i wdrożeniowców.

W ofercie posiada również ofertę szkoleń, m. in. z zakresu sprzedaży, marketingu czy RODO.

Zaufali nam już przedsiębiorcy:

Bytom

Bytom to miasto w województwie śląskim, gdzie prężnie działają dwie kopalnie węgla, koksownia, fabryka wełny mineralnej i Elektrociepłownia. Najważniejszym jednak filarem gospodarki Bytomia jest handel. Charakterystyczne dla miasta ulice Dworcowa i Rynek gromadzą bardzo wielu sprzedawców gminy. W Bytomiu znaleźć można także centra handlowe, supermarkety, hipermarkety, supermarkety specjalistyczne i wiele sklepów należących do znanych sieci handlowych. Dla branży sprzedaży, retail mamy kompleksowe zintegrowane narzędzie ERP do zarządzania sprzedażą,  ERP Altum, e-commerce, których elastyczne, szerokie rozwiązania generują zyski wśród wielu firm handlowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Bytomia i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy ERP dla firm z okolic Bytomia

Zapraszamy firmy z okolic Bytomia do współpracy. Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Katowic. 

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Zawiercie

„INWESTUJĄC W oprogramowanie  ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”