Systemy  ERP Katowice

Katowice systemy erp oprogramowanie dla firm

Systemy ERP wdrażane przez ERP Serwis to innowacyjne, kompleksowe i zintegrowane rozwiązania, pozwalające na sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem. Moduły systemu Comarch ERP są elastyczne, co pozwala na dostosowanie ich właściwie do każdej branży, począwszy od przedsiębiorstw usługowych po produkcyjne, handlowe, biura rachunkowe, jednostki budżetowe czy placówki służby zdrowia. 

Czym jest system  ERP? 

Nasze systemy ERP to zintegrowane elastyczne narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem. Ich głównym zadaniem jest integracja, analiza i przetwarzanie danych. Są to idealne narzędzia analityczne dla firmy, ponieważ pozwalają prawidłowo selekcjonować dane, odczytywać wynikające z nich informacje i wyciągać trafne wnioski. Zastosowanie systemów ERP proponowanych przez ERP Serwis pozwala uniknąć podejmowania błędnych decyzji strategicznych czy biznesowych, ponieważ systemy dostarczają rzetelnej informacji o przedsiębiorstwie.  

Dlaczego warto mieć system ERP? 

Systemy klasy ERP usprawniają działanie wielu obszarów przedsiębiorstwa między innymi produkcji, handlu i logistyki, księgowości, analiz i raportów czy obsługi klienta. Do korzyści płynących z zastosowania systemów wdrażanych przez ERP Serwis niewątpliwie możemy zaliczyć wzrost efektywności procesów gospodarczych, ulepszenie procesów zarządzania, usprawnienie procesów związanych ze zbieraniem i przetwarzaniem informacji oraz doskonalenie procesów logistycznych i produkcyjnych. Dodajmy do tego wielowymiarowe oprogramowanie dla firm handlowych ERP Altum, który usprawnia sprzedaż i zamówienia, całą strukturę dla sklepów, siedzi handlowych, wspiera wielofirmowość, łącznie z platformą sprzedaży internetowej, e-commerce, platformą B2B, wraz z możliwością obsługi mobilnej. 

ERP Serwis proponuje  innowacyjne narzędzia służące do optymalizacji wielu obszarów przedsiębiorstwa dedykowane w branżach np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

Korzyści z oprogramowania ERP

Przedsiębiorcy, którzy wdrożyli system ERP XL deklarują wielość korzyści dla firmy, którą osiągnęli wraz z zaimplementowaniem systemu. Największą korzyścią jest wzrost wydajności firmy, skrócenie czasu potrzebnego na administrację, księgowość, obsługę zamówień. Kolejną korzyścią to automatyzacja wielu procesów, zarówno w produkcji, jak i w handlu i usługach.

Zarządzanie technologią produkcji

Technologia to  informacje z wielością parametrów, określające dany proces i produkt, wchodzące w skład procesu produkcyjnego. dzięki tym parametrom definiowane są operacje produkcyjne i technologiczne, produkty, półprodukty.

Dzięki oprogramowaniu ERP XL możliwe jest tworzenie wielu technologii a także łączenie wielu technologi dla otrzymaniu produktów o zadanych parametrach.

Korzyści z wdrożenia ERP Altum wraz z ERP Serwis

Klienci, którzy wdrożyli system doceniają jego funkcjonalność i wielowymiarowość. Zarówno sklepy stacjonarne, sieci sklepów jak i sklepy internetowe. Zarządzanie siecią sklepów wraz z systemem ERP Altum staje się funkcjonalne i proste, dzięki zaawansowanym technologicznie usprawnieniom i automatyzacji wszystkich procesów. Altum do innowacyjne narzędzie dla sieci i puntów sprzedaży wraz z centralą.

Oprogramowanie dla firm z Katowic. 

Dla każdej firmy, niezależnie od wielkości i branży oferujemy system dla firm, który pozwoli usprawnić działanie w  każdym obszarze działalności. Zintegrowane oprogramowanie ERP to nowoczesne narzędzie ukierunkowane na potrzeby firmy. Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o potrzebach docelowych użytkowników, w celu poprawienia jakości ich pracy, umożliwienia wzrostu wydajności a w efekcie zysków formy. Powiedz nam jaką firmą jesteś a my zaproponujemy ci odpowiednie rozwiązanie. Moduły mają tą właściwość, że mogą być wdrażane etapowo. Klienci naszego oprogramowania ERP w 90% pozytywnie oceniają niezawodność systemu, a 77% dobrze lub bardzo dobrze ocenia kondycję swojej firmy po wdrożeniu naszych systemów. 

System zarządzania produkcją dla firm z Katowic. 

Dla firm prowadzących działalność produkcyjną zalecamy wdrożenie unikalnego narzędzia  Comarch ERP XL. To rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Stanowi pełne wsparcie dla wszystkich obszarów działalności firmy. To profesjonalne narzędzie Business Intelligence. Pozwoli stworzyć analizy i raporty, które będą niezbędne do stworzenia prognoz strategicznych i planów budżetowych. ERP XL usprawni działalność przedsiębiorstwa poprzez elektroniczny przepływ dokumentów wewnętrznych jak i zewnętrznych (dostawca – klient) i zagwarantuje bezpieczeństwo danych poprzez ich automatyczny backup. Użytkownik systemu ERP XL ma możliwość wyboru między instalacją oprogramowania na własnym serwerze lub dostępem do Chmury, która jest całkowicie bezpieczna i niezawodna, i eliminuje konieczność ponoszenia opłat na własne serwery, licencje czy dodatkowe usługi.  ERP XL to narzędzie nastawione na konkretny cel, którego realizacja przynosi efekty wyrażone wartościowo. 

Ważnym usprawnieniem działania przedsiębiorstwa jest moduł Obiegu dokumentów DMS, który automatyzuje administrację i zarządzanie dokumentacją.  Nowoczesny zaawansowany technologicznie moduł nie tylko pozwala na bieżący wgląd w każdy etap dokumentu, ale również poprzez system powiadamiania kontroluje pracę pracowników, odpowiedzialnych za obsługę danego etapu dokumentu. Program obsługuje faktury, zlecenia, umowy, nowe produkty, rysunki techniczne. Chroni dokumentację przed zagubieniem, skraca czas obsługi kontrahenta.  Zobacz opis wdrożenia DMS

Firmy z Katowic dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

Nasze systemy wdrażamy na terenie całego kraju. Na Śląsku zaufało nam już wiele firm, zaś w pobliżu Katowic przeprowadziliśmy wdrożenie systemów ERP w firmie Syntezis z Chorzowa oraz w Przedsiębiorstwie Cora z Piekar Śląskich, Tandem-Trucks.

ZAUFALI NAM również m. in.: 

  • KUPIEC 
  • OLIMP LABS 
  • MPM 
  • DRZWI I PODŁOGI VOX 
  • TANDEM-TRUCKS  

Katowice  

Katowice to jeden z głównych ośrodków GOPu, czyli Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, największego w Polsce spośród okręgów przemysłowych. Początki przemysłu na terenie Katowic sięgają XVI wieku. Dzięki rozwojowi kolei w XIX wieku rozwinął się w Katowicach przemysł wydobywczy i ciężki, który wyparł dominujący wtedy przemysł rolniczy i kuźniczy. Obecnie gospodarkę Katowic napędzają głównie usługi, zaś ponad 95% podmiotów gospodarczych Katowic należy do sektora prywatnego. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Katowic i okolic do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą.  

 Zapraszamy firmy z okolic Katowic do współpracy.

Wdrożenia systemów ERP w całej Polsce 

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Katowic.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Zawiercie

DOŁĄCZ DO 5000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I ZAINWESTUJ W  ERP XL wraz ERP Serwis JUŻ DZIŚ!