Systemy ERP dla Sosnowca

Sosnowiec systemy erp oprogramowanie dla firm 

ERP Serwis od lat z powodzeniem wdraża oprogramowania dla firm, dedykowane nie tylko dla dużych, ale również dla średnich i małych przedsiębiorstw. Posiadamy duże doświadczenie i ogrom wiedzy we wdrażaniu systemów IT. Dzięki swojej modułowej budowie oprogramowania ERP może być elastycznie dedykowane pod potrzeby danego przedsiębiorstwa, począwszy od produkcyjnych, po handlowe, usługowe, jak również biura rachunkowe, jednostki budżetowe czy też placówki zdrowia. 

Czym są Systemy ERP ?  

Zarówno od strony handlowo-logistycznej, jak i księgowej najistotniejsze potrzeby informatyczne firm skupiają się na bieżącej obsłudze transakcji, warto się zastanowić czy wsparcie już istniejących procesów i obszarów to wystarczające oczekiwanie wobec nowego systemu ERP w firmie, nasze rozwiązania, oferując nowe kanały sprzedaży, wykraczają poza standardowe ścieżki obsługi procesów firm handlowych i usługowych, które razem umożliwiają kompleksową i innowacyjną obsługę.  

Oprogramowanie ERP proponowane przez ERP Serwis jest niezbędnym elementem  i narzędziem do wprowadzenia wiele usprawnień, pomagających podnosić konkurencyjność przedsiębiorstwa w wielu obszarach i branżach np.:  

Co wyróżnia Systemy ERP ? 

Uruchomienie sprzedaży internetowej jeszcze nie było tak proste, klienci korzystający z spójnie zsynchronizowanych Systemów ERP mogą korzystać z narzędzi docierających już do 17,2 mln grupy internautów w Polsce. Dynamicznie rozwijająca się oferta Comarch Mobile, B2B czy też e-Sklep jest mega wsparciem sprzedaży u klienta jak i w każdym innym miejscu, pozwalając na realizację działań handlowych poza biurem, oraz na monitoring oferty, cen konkurencji czy też weryfikację ekspozycji towarów, pozwala wzmacniać relacje za stałymi odbiorcami, a jednocześnie część zadań wykonywanych przez pracowników jest przenoszona na nich, takie narzędzie jest maksymalnym wsparciem w współpracy z kontrahentami. Pozwala również na wymianę elektronicznych dokumentów z dostawcami i odbiorcami, szczególnie w przypadku współpracy z sieciami handlowymi, co w dzisiejszych czasach jest standardem. 

Korzyści z wdrożenia systemów ERP dla firm 

W obecnych czasach wdrażanie systemów IT staję się coraz bardziej doceniane i popularne. Firmy wraz z rozwojem swoich działalności wprowadzają nowe i kolejne rozwiązania informatyczne, często pochodzą one od różnych producentów i nie są ze sobą połączone, a zależy nam przecież by wszystkie obszary i procesy w przedsiębiorstwie były zintegrowane. Implementowane przez naszą firmę ERP Serwis systemy IT, choć są procesem trudnym i długotrwałym, to przynoszą firmom same korzyści, podnoszą wzrost zysków i sprawiają że firma staje się konkurencyjna zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym, widać znaczną poprawę interakcji z klientami, a zarządzanie, logistyka, produkcja czy też sprzedaż są ze sobą usprawnione w jedną spójną całość.  

Dlaczego Systemy ERP dla miasta Sosnowiec ?  

Jedno z największych miast województwa śląskiego, posiada bardzo dobre uwarunkowania komunikacyjne z sąsiadującymi miastami, przebiega tu również droga krajowa łącząca Śląsk z Warszawą, oraz Łodzią i Gdańskiem . Sosnowiec wyróżniw głównej mierze przemysł ciężki górnictwo i hutnictwo, dzięki restrukturyzacji tych branż miasto nabrało charakteru handlowo-usługowo-przetwórczego. W strukturze obecnej gospodarki dominują małe i średnie firmy prywatne, które ciągle dostosowują swoje technologie do potrzeb rynku  i światowych standardów, nasze systemy IT dzięki zaawansowanej optymalizacji, digitalizacji wspomaga oszczędność i pomaga osiągnąć większy zysk.  

Firmy dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP  

Jesteśmy wiodącym przedstawicielem systemów IT na rynku Polskim, posiadamy już znaczą bazę zadowolonych klientów zarówno z tych mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wśród wdrażanych przez nas systemów ERP znajdują się takie, które z powodzeniem odnajdą się w dużych przedsiębiorstwach ale także takie które uproszczą prace biur rachunkowych, czy gabinetów lekarskich 

ERP Serwis szkoli pracowników przedsiębiorstw w zakresie wdrażanego oprogramowanie. Świadczy pomoc nie tylko wdrożeniową, ale również powdrożeniową. Świadczy  szeroko zakrojone usługi serwisowe dla swoich klientów, posiadając zaplecze wykwalifikowanych programistów i wdrożeniowców.

Świadczy również usługi szkolenia również z zakresu sprzedaży i marketingu oraz RODO. Istnieje możliwość finansowania szkoleń z dotacji unijnych.

Zobacz nasze referencje 

Sosnowiec 

Jest miastem zrodzonym w duchu pracy i szacunku do tradycji górniczej, jednak przemiany społeczno-polityczne całkowicie odmieniły obraz Sosnowca i kopalnie pozostały już tylko wspomnieniem, zlikwidowano zakłady przemysłu ciężkiego i wydobywczego, za to doprowadziło to do powstania nowych kierunków rozwoju, zagłębie niegdyś węglowe, stało się zagłębiem logistycznym i transportowym. Sprzyja temu duża aktywność ludzi tworzących małe i średnie podmioty gospodarcze. Przy trasie znajduję się kilka dużych hal wiodących przedstawicieli międzynarodowych marek, co sprzyja inwestycji wielu poważnych inwestorów z kraju i zagranicy.

Dla firm logistycznych i transportowych ERP Serwis proponuje doskonałe narzędzie zarządcze Comarch ERP XL, gdzie wraz z oprogramowaniem firma zyskuje pełne wsparcie w obszarze handlu i dystrybucji, importu, zamówień, zarządzanie wszelkimi scenariuszami transakcji.

Systemy ERP dla firm z okolic Sosnowca

Zapraszamy firmy z okolic Sosnowca do współpracy.

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Katowic.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Zawiercie

Buduj  sukces swojej firmy z systemem ERP od ERP Serwis!