Systemy ERP dla miasta Rybnik

Rybnik systemy erp oprogramowanie dla firm  

Zajmujesz się produkcją jednostkową, seryjną czy może dyskretna bądź procesową, prowadzisz własną działalność, bez względu na to, oferujemy Ci narzędzia dostosowane specjalnie dla Twoich potrzeb, spełniające najwyższe standardy. ERP Serwis proponuje zintegrowanie oprogramowanie do zarządzania typu  ERP usprawniające szereg procesów w przedsiębiorstwie, pozwalający nie tylko na  usprawnienia w obszarze produkcji, ale również handlu, dystrybucji, usługach, serwisie i wielu innych. Systemy ERP wdrażane przez ERP Serwis są odpowiedzią na rosnące potrzeby firm w zakresie jakości świadczonych usług, jak również potrzeba digitalizacji  i konkurencyjności firmy na obecnym wymagającym rynku. 

Czym jest System ERP ? 

Systemy ERP 4.0 to narzędzia kompletne, które doskonale radzą sobie ze specyfiką produkcji procesowej. Na przestrzeni wielu lat, zdobyte przez nas doświadczenie rozwijania produktu i wdrażania go w firmach produkcyjnych potwierdzają, iż system jest odpowiedzią na wyzwania i stale rosnące potrzeby przedsiębiorstw. Wymaga wielowymiarowego wsparcia, szereg tych wymagań, przede wszystkim jakościowych, stawianych producentom nie może być pomijany przy projektowaniu systemu wspierającego procesy zachodzące w firmie, a zarządzanie oparte być musi o racjonalne założenia.  Comarch ERP XL jest zintegrowanym narzędziem, które te kryteria spełnia, stale się rozwija pod okiem doświadczonych ekspertów.  

Oprogramowanie ERP wdrażane przez ERP Serwis jest innowacyjnym narzędziem do gamy usprawnień i budowania przewagi technologicznej firmy w wielu sektorach, np.  

System ERP Optima to system modułowy, wybierany przez małe i średnie firmy jak również mający powodzenie wśród biur rachunkowych i firmach związanych ze służbą zdrowia.  System ERP XL dedykowany jest dla średnich i dużych firm, zajmujących się produkcją, że względu na zaawansowany technologicznie moduł produkcyjny, pozwalający usprawnić nie tylko sam proces produkcji, ale również wiele procesów okołoprodukcyjnych, jak np. dbałość o dostawy surowców, półproduktów.  

Wyróżnikami oprogramowania  jest stałe aktualizowanie systemu o nowe wciąż funkcjonalności oraz dbałość o zawsze aktualną  zgodność z wymogami prawa i ustaw. Integruje wszystkie obszary firmy w jedno narzędzie, pozwalające wykorzystać nowoczesne formy handlu elektronicznego, współpraca z systemami EDI, B2B,B2C, E-Sklep. Pozwala na jeszcze większe usprawnienie pracy dzięki aplikacjom mobilnym do sprzedaży lub magazynu, pozwala na analityczne podejście do biznesu poprzez najnowszy system raportów i analiz Business Intelligence, wspomaga pracę księgowości i administracji poprzez Obieg Dokumentów DMS, gdzie wyróżnikiem jest nie tylko ochrona przed utrata dokumentu ale również skrócenie czasu obsługi kontrahenta, czasu podejmowania decyzji, podpisywania umów oraz kontrola pracowników w oparciu o system wiadomości o każdym terminie i etapie.

Systemy ERP dla miasta Rybnik  

System ERP jest obecnie najbardziej kompleksowym oprogramowaniem klasy ERP dostępnym na rynku, zarówno wśród polskich jak i zagranicznych dostawców. Obejmie swoim zasięgiem wszystkie obszary istotne dla działalności firmy, umożliwi firmie kontrolowanie skojarzonych przychodów i kosztów, zwiększając rentowność przedsiębiorstwa, usprawni marketing i sprzedaż, a także zautomatyzuje działy księgowości i rozliczeń. Bardzo ważne jest odpowiednie zaplanowanie procesu produkcyjnego, by zapobiec zbędnym ruchom, skrócić czas wytworzenia zlecenia produkcyjnego, co pozytywnie wpłynie na czas realizacji całego zamówienia dla klienta. 

Oprogramowanie wdrażane przez ERP Serwis wspomaga pracę administracji poprzez  narzędzia pozwalające na oszczędność czasu w zakresie czasu ewidencji wszelakich dokumentów, przygotowania raportów, realizacji zamówień.

Systemy Comarch ERP wdrażane przez ERP Serwis to najchętniej obecnie wdrażane systemy w Polsce, z których korzysta obecnie ok 6000 przedsiębiorstw. W firmie nad produkcją oprogramowania pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin, a jakość usług zapewnia sieć ok. 900 Partnerów, którzy są zawsze blisko klienta, na bieżąco reagują na jego potrzeby.

Typy firm w Rybniku dla których wykonaliśmy wdrożenie  

Reprezentowana przez nas firma jako jedyna z czołowej trójki producentów systemów ERP zwiększyła swoje udziały w rynku, osiągając poziom 17,1 proc. Wynik ten zmniejszył dystans do pierwszego producenta w klasyfikacji ogólnej i pozwolił utrzymać pierwsze miejsce wśród polskich dostawców systemów 

ERP Serwis proponuje dedykowane oprogramowanie dla  małych, średnich i dużych firm handlowo-usługowych, handlowych, produkcyjnych, serwisowych, sieci sklepów. Dzięki budowie modułowej system jest odpowiedzią  na konkretne zapotrzebowanie przedsiębiorcy, może być wdrażany stopniowo, rozbudowując się o kolejne moduły.

Finansowanie systemu  jest elastyczne, każdy przedsiębiorca  może wybrać model najbardziej mu odpowiadający.

Możliwe są różne modele licencjonowania. Tradycyjny, gdzie klient kupuje licencje i instaluje programy na swoich komputerach, Mix, tradycyjny w połączeniu z Saas Chmurą Publiczną, gdzie klient instaluje oprogramowanie na swoich komputerach, a np sklep internetowy instaluje w Chmurze CDC. Chmura Prywatna IaaS, gdzie klient kupuje licencje i wynajmuje miejsce w CDC, w którym instaluje kupione oprogramowanie. Chmura Publiczna SaaS, gdzie klient płaci abonament miesięczny lub roczny za programy i jego administrację w CDC.

ERP Serwis Zajmuje się wdrożeniem systemów ERP od wielu lat, jest wiodącym partnerem, otrzymał tytuł „Partner Roku”. Obejmuje opieką swoich klientów nie tylko podczas wdrożenia, szkoląc pracowników w zakresie obsługiwanych programów, ale również w okresie powdrożeniowym, świadczy tez opiekę serwisową, posiadając zgrany zespół programistów, opiekujących się klientem również zdalnie. ERP Serwis świadczy również usługi szkoleniowe z zakresu sprzedaży, marketingu, RODO i wiele innych, z możliwością finansowania ze środków unijnych.

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców.

Rybnik 

Rybnik jest miastem dynamicznie rozwijającym się, szczególnie jeśli chodzi o rozwój przemysłowy. Obecnie na terenie miasta znajduje się około 13 tysięcy zarejestrowanych przedsiębiorstw. Na terenie miasta znajduję się Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, w mieście działają dwie kopalnie węgla kamiennego, prężnie ruszyła również branża usługowo-handlowa. Dla branży handlowej ERP Serwis wdraża zaawansowana technologicznie platformę do sprzedaży sieciowej ERP Altum, kompleksowo wspierając handel sieciowy w oparciu o system zaawansowanego automatyzowania często wykonywanych operacji. Zarządzający począwszy od centrali do poszczególnego punktu oraz POS.

Systemy ERP dla firm z okolic Rybnika

Zapraszamy firmy z okolic Rybnika do współpracy.

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Katowic.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Zawiercie

Zbuduj konkurencyjność swojej firmy z systemem ERP od ERP Serwis!